boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jest z tym Messim...
0
Miłego oglądania
0
Sorry chłopaki. lewa
0
Mogą jeszcze kupić Nkoulou za 14 mln, ale wątpie...
0
Już myślałem, że w Barcelonie było jakieś trzęsienie ziemi. Proponuję, aby przed takimi tekstami, przed tytułem dopisywać np. „ felieton ”
0
Jest jeszcze Nkolou z niską klauzulą, chyba 14 mln euro
0
Na Marquinhosie i Silvie świat się nie kończy. Do wzięcia są jeszcze Nkolou z niska klauzulą, Sakho, Mangala, Vertonghen.
0
ja też poproszę
0
to się umyj
0
0
Wątpie... Francja ma bardzo silnie obstawioną obronę
0
Pedro
0
Za 2 miliony to niech Pedo sprzedadzą
0
Mój ulubiony zawodnik odchodzi...
0
wtedy Messi miał dużo więcej miejsca
0
No i co z tego, że mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki??? To Bayern strzelał gole, A Barca bezsensownie rozgrywała pilkę do tyłu, szczególnie Xavi
0
To wina zarządu...Po co im te klauzule?
0
bo nam potrzeba klasowego, typowego stopera, a nie defensywnego pomocnika lub bocznego obrońcy na środku.
0
jedna z najlepszych decyzji zarządu od dawna.
0
Dobrze, że ty umiesz ;D
0
Nie chcą go w Valencii i ma grać dla Barcelony?
0
Najczęsciej gra się własnie na 3 rozgrywających, więc nie trzeba wybierać ;D
0
Świetny transfer .Szkoda tylko, że Karabatic nie prezentuje formy sprzed 4 lat.
0
Mam dylemat komu kibicować ;D
0
Tylko dlaczego zarząd bawi się w jakieś klauzule
0
dziwki fakt? ;D
0
Dobrze, że nic mu się nie stało. Tylko dlaczego w dniu meczu o 3 w nocy jeździ po autostradzie zamiast odpoczywać?
0
żeby tylko Song się nie wyrwał do tej koszulki ;D
0
Abi musi zostać!!! I nie chodzi o to, że klub powinien dać mu kontrakt za zasługi, on po prostu jest w dobrej formie
0
wyjdź i nigdy nie wracaj sezonowcu