0

Co jest z tym Messim...

0

Miłego oglądania

0

Sorry chłopaki. lewa

0

Mogą jeszcze kupić Nkoulou za 14 mln, ale wątpie...

0

Już myślałem, że w Barcelonie było jakieś trzęsienie ziemi. Proponuję, aby przed takimi tekstami, przed tytułem dopisywać np. „ felieton ”

0

Jest jeszcze Nkolou z niską klauzulą, chyba 14 mln euro

0

Na Marquinhosie i Silvie świat się nie kończy. Do wzięcia są jeszcze Nkolou z niska klauzulą, Sakho, Mangala, Vertonghen.

0

ja też poproszę

0

to się umyj

0

0

Wątpie... Francja ma bardzo silnie obstawioną obronę

0

Pedro

0

Za 2 miliony to niech Pedo sprzedadzą

0

Mój ulubiony zawodnik odchodzi...

0

wtedy Messi miał dużo więcej miejsca

0

No i co z tego, że mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki??? To Bayern strzelał gole, A Barca bezsensownie rozgrywała pilkę do tyłu, szczególnie Xavi

0

To wina zarządu...Po co im te klauzule?

0

bo nam potrzeba klasowego, typowego stopera, a nie defensywnego pomocnika lub bocznego obrońcy na środku.

0

jedna z najlepszych decyzji zarządu od dawna.

0

Dobrze, że ty umiesz ;D

0

Nie chcą go w Valencii i ma grać dla Barcelony?

0

Najczęsciej gra się własnie na 3 rozgrywających, więc nie trzeba wybierać ;D

0

Świetny transfer .Szkoda tylko, że Karabatic nie prezentuje formy sprzed 4 lat.

0

Mam dylemat komu kibicować ;D

0

Tylko dlaczego zarząd bawi się w jakieś klauzule

0

dziwki fakt? ;D

0

Dobrze, że nic mu się nie stało. Tylko dlaczego w dniu meczu o 3 w nocy jeździ po autostradzie zamiast odpoczywać?

0

żeby tylko Song się nie wyrwał do tej koszulki ;D

0

Abi musi zostać!!! I nie chodzi o to, że klub powinien dać mu kontrakt za zasługi, on po prostu jest w dobrej formie

0

wyjdź i nigdy nie wracaj sezonowcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?