0

nie wyobrażam sobie Puyola w innym klubie niż Barca :D .

0

może uznacie że to głupie , ale ja wciąż mam nadzieję że Abidal wróci !!!

0

Barca marnuje piłkarzy ? ... bez komentarza

0

To zapewne dzieci z realu nie mają co robić ma wakacjach ..

0

Będe na meczu Barcy z HSV . Wiecie jakim składem zagra Barca ?

0

mamy 26 milionow na transfery , sprzedać Afellaya i można kupić Martineza

0

skład na superpuchar V.Valdes Alves , Pique , Puyol , Alba Xavi , Sergio , Fabregas , Iniesta . Messi Villa

0

a może Moutinho ? Na transfermarkt jest wart 23 miliony euro .

0

Dobra decyzja . Udział w igrzyskach mógłby skutkować pogłębieniem kontuzji.

0

A może to umyślne działanie Mourinho , żeby Albiol wydobył cenne informacje z szatni Barcy :D

0

Albiol przedłużył wlaśnie kontrakt z Realem ...

0

Przed chwilą doszłem do wniosku że Barcelonie nie jest potrzebny kolejny ŚO . Jest Mascherano , Pique , Puyol ,Bartra , a w ostatecznosci na stoperze moze zagrać Busquets . Ja bym przemyślał jeszcze ten transfer

0

Na zdjęciu brakuje Alby :D

0

Jan Vertonghen , Mamadou Sakho , Mats Hummels lu Neven Subotic

0

Wszystkiego najlepszego Lionel !!! :D

0

fenomenalny Iniesta

0

już nie mogę się doczekać :D

0

20 milionow + aguero i silva

0

@cules since Barcelona sprzedała go Romie za 12 milonow euro ale w kontrakcie jest zapis że Barca musi go odkupic z koncem kontraktu za 13 mln euro , chyba że Roma da 28 milionow .

0

jest Iniesta czyli nie przegramy :D

0

miała lepsze pozegnanie niz Raul lub Guti.

0

chyba sam nie wierzy w to co mówi...

0

według mnie Messi pokonał Pele . Co z tego że zdobył ponad 1000 goli ,jak w tamtych czasach zdobywalo sie srednio 7-8 goli na mecz i obroncy byli słabsi

0

Moim zdaniem lepiej kupić Mamadou Sakho lub Matsa Hummelsa.

0

no i co z tego ????

0

przydal by sie tello :D

0

trzymajmy kciuki za muambe ...

0

zdrowiej Abidal :)

0

przeciez on w arsenalu grał w nike ctr 360

0

nie wyobrazam sobie Barcy bez Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?