boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wyobrażam sobie Puyola w innym klubie niż Barca :D .
0
może uznacie że to głupie , ale ja wciąż mam nadzieję że Abidal wróci !!!
0
Barca marnuje piłkarzy ? ... bez komentarza
0
To zapewne dzieci z realu nie mają co robić ma wakacjach ..
0
Będe na meczu Barcy z HSV . Wiecie jakim składem zagra Barca ?
0
mamy 26 milionow na transfery , sprzedać Afellaya i można kupić Martineza
0
skład na superpuchar V.Valdes Alves , Pique , Puyol , Alba Xavi , Sergio , Fabregas , Iniesta . Messi Villa
0
a może Moutinho ? Na transfermarkt jest wart 23 miliony euro .
0
Dobra decyzja . Udział w igrzyskach mógłby skutkować pogłębieniem kontuzji.
0
A może to umyślne działanie Mourinho , żeby Albiol wydobył cenne informacje z szatni Barcy :D
0
Albiol przedłużył wlaśnie kontrakt z Realem ...
0
Przed chwilą doszłem do wniosku że Barcelonie nie jest potrzebny kolejny ŚO . Jest Mascherano , Pique , Puyol ,Bartra , a w ostatecznosci na stoperze moze zagrać Busquets . Ja bym przemyślał jeszcze ten transfer
0
Na zdjęciu brakuje Alby :D
0
Jan Vertonghen , Mamadou Sakho , Mats Hummels lu Neven Subotic
0
Wszystkiego najlepszego Lionel !!! :D
0
fenomenalny Iniesta
0
już nie mogę się doczekać :D
0
20 milionow + aguero i silva
0
@cules since Barcelona sprzedała go Romie za 12 milonow euro ale w kontrakcie jest zapis że Barca musi go odkupic z koncem kontraktu za 13 mln euro , chyba że Roma da 28 milionow .
0
jest Iniesta czyli nie przegramy :D
0
miała lepsze pozegnanie niz Raul lub Guti.
0
chyba sam nie wierzy w to co mówi...
0
według mnie Messi pokonał Pele . Co z tego że zdobył ponad 1000 goli ,jak w tamtych czasach zdobywalo sie srednio 7-8 goli na mecz i obroncy byli słabsi
0
Moim zdaniem lepiej kupić Mamadou Sakho lub Matsa Hummelsa.
0
no i co z tego ????
0
przydal by sie tello :D
0
trzymajmy kciuki za muambe ...
0
zdrowiej Abidal :)
0
przeciez on w arsenalu grał w nike ctr 360
0
nie wyobrazam sobie Barcy bez Leo