boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rossel rozpierdziela tą drużynę od środka
0
Lewy , Falcao LUB Jackson Martinez
0
według mnie na kolejny sezon zarząd powinien :
1. Zwolnić Tito
2. Sprzedać kilku zawodników m.in. Pedro , Alexisa którzy od dwóch lat grają totalna kaszane
3. Kupic na ich miejsce nowych np. Ter Stegen , Hummels, Gundogan lub M'Vila , Lewy lub Falcao
4.Trener powinien zmienić formacje na 4-3-2-1 .Taką formacją gra m.in reprezentacja Hiszpanii , reprezentacja Niemiec , Bayern i inne czołowe druzyny europejskie.
5, Nie stawiać za wszelką cene na wychowanków
Wyjściowa jedenastka powinna według mnie wyglądać mniej więcej tak : Ter Stegen - Montoya lub inny zakupiony prawy obronca , Mascherano , Hummels,Alba-Song ,Gundogan lub M'Vila.Od prawej Messi , na środku Fabregas lub Thiago , na lewej Iniesta.W ataku Lewy, Falcao, Jackson Martinez.
0
Tito nie ma pomysłu na tę drużynę . Nie nadaje się nawet na asystenta .
0
haha zobaczyć jutro miny moich znajomych ( kibiców Realu ) którzy wyśmiewali Barce po wczorajszym meczu - bezcenne . ;D
0
Borussia poprawiła mi humor ;D
0
może jestem naiwny ale wierzę w odrobienie strat . Nie takie cudy działy się w futbolu .
0
uszy mnie bolą od tego drugiego komentatora ;D
0
dlaczego barcelonisteczka jeszcze nie jest zbanowana ???
0
kasa szejków zrobiła swoje ...
0
Na Celte : Pinto , Montoya , Bartra ,Pique , Alves - Song , Thiago ,Fabregas - Tello , Vila , Sanchez . W drugiej połowie Deulofeu .
0
W końcu zaczęliśmy grać z kontry .
0
dożywotni ban dla messialdinho .
0
horror wyczuwam :D
0
Trzeba pierdo.nąć od czasu do czasu na bramkę ! Bez strzałów czasami trudno strzelić bramkę ...
0
Jak Villa nie zagra od poczatku , wyrzuce telewizor przez okno
0
Gdzie Villa ??? Po raz kolejny zaczyna na ławce po dobrym meczu w lidze ...
0
Odrobimy te dwa gole !!!
0
W rewanżu od pierwszych minut Villa .
0
Tym 40% głosujących w ankiecie , którzy zagłosowali że Barca nie odrobi strat radzę zacząć kibicować Bayernowi albo Milanowi . Sezonowcy...
0
Swietna asysta Zapaty przy pierwszym golu ...
0
Już się nie mogę doczekać , szkoda tylko , ,ze nie ma Villi .
0
KOLEJNY SPALONY Z DUPY!!!! I TO NAM SEDZIOWIE POMAGAJĄ
0
To chyba jeden z najlepszych meczów w tym sezonie .
0
przestancie mu odpisywac i go minusowac to sie dzieciakowi znudzi ...
0
Tym planem B mogła by być szybka kontra , której u nas często brakuje .
0
Miał tutaj jak w raju , najlepszą obronę , walka o najwieksze puchary i decyduje się odejść . Dziwne
0
Villa musi zostać .
0
Messi jest tylko jeden !
0
don papaj W takim razie Albiol powinien mieć ZP