0

Rossel rozpierdziela tą drużynę od środka

0

Lewy , Falcao LUB Jackson Martinez

0

według mnie na kolejny sezon zarząd powinien :
1. Zwolnić Tito
2. Sprzedać kilku zawodników m.in. Pedro , Alexisa którzy od dwóch lat grają totalna kaszane
3. Kupic na ich miejsce nowych np. Ter Stegen , Hummels, Gundogan lub M'Vila , Lewy lub Falcao
4.Trener powinien zmienić formacje na 4-3-2-1 .Taką formacją gra m.in reprezentacja Hiszpanii , reprezentacja Niemiec , Bayern i inne czołowe druzyny europejskie.
5, Nie stawiać za wszelką cene na wychowanków
Wyjściowa jedenastka powinna według mnie wyglądać mniej więcej tak : Ter Stegen - Montoya lub inny zakupiony prawy obronca , Mascherano , Hummels,Alba-Song ,Gundogan lub M'Vila.Od prawej Messi , na środku Fabregas lub Thiago , na lewej Iniesta.W ataku Lewy, Falcao, Jackson Martinez.

0

Tito nie ma pomysłu na tę drużynę . Nie nadaje się nawet na asystenta .

0

haha zobaczyć jutro miny moich znajomych ( kibiców Realu ) którzy wyśmiewali Barce po wczorajszym meczu - bezcenne . ;D

0

Borussia poprawiła mi humor ;D

0

może jestem naiwny ale wierzę w odrobienie strat . Nie takie cudy działy się w futbolu .

0

uszy mnie bolą od tego drugiego komentatora ;D

0

dlaczego barcelonisteczka jeszcze nie jest zbanowana ???

0

kasa szejków zrobiła swoje ...

0

Na Celte : Pinto , Montoya , Bartra ,Pique , Alves - Song , Thiago ,Fabregas - Tello , Vila , Sanchez . W drugiej połowie Deulofeu .

0

W końcu zaczęliśmy grać z kontry .

0

dożywotni ban dla messialdinho .

0

horror wyczuwam :D

0

Trzeba pierdo.nąć od czasu do czasu na bramkę ! Bez strzałów czasami trudno strzelić bramkę ...

0

Jak Villa nie zagra od poczatku , wyrzuce telewizor przez okno

0

Gdzie Villa ??? Po raz kolejny zaczyna na ławce po dobrym meczu w lidze ...

0

Odrobimy te dwa gole !!!

0

W rewanżu od pierwszych minut Villa .

0

Tym 40% głosujących w ankiecie , którzy zagłosowali że Barca nie odrobi strat radzę zacząć kibicować Bayernowi albo Milanowi . Sezonowcy...

0

Swietna asysta Zapaty przy pierwszym golu ...

0

Już się nie mogę doczekać , szkoda tylko , ,ze nie ma Villi .

0

KOLEJNY SPALONY Z DUPY!!!! I TO NAM SEDZIOWIE POMAGAJĄ

0

To chyba jeden z najlepszych meczów w tym sezonie .

0

przestancie mu odpisywac i go minusowac to sie dzieciakowi znudzi ...

0

Tym planem B mogła by być szybka kontra , której u nas często brakuje .

0

Miał tutaj jak w raju , najlepszą obronę , walka o najwieksze puchary i decyduje się odejść . Dziwne

0

Villa musi zostać .

0

Messi jest tylko jeden !

0

don papaj W takim razie Albiol powinien mieć ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?