boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
chocolateholic Co ty tam wiesz , pewnie '' kibicujesz '' Barcie od tygodnia i nie wiesz co to spalony . Jak ktos strzela 85 bramek w roku to to nie jestprzypadek
0
Polecam książkę '' Barca moim życiem ''
0
Messi powinien wejść w drugiej połowie.
0
A przed transferem mowiono że bedzie grzal ławę ...
0
@gaspar W takim razie każdy bramkarz miałby w sezonie minimum 15 swojaków
0
I to ma byc drużyna fair play ...
0
Alba ma największe szanse chyba
0
co za hipokryta , w meczu z nami Milito strzelił ze spalonego i nie uznali prawidłowego gola Krkica
0
0
Szczęka jak Ronaldinho :D
0
Na dobre zakończenie dnia pasowało by jeszcze żeby Levante przynajmniej zremisowało :)
0
Mascherano powinien odpocząć , widać że nie jest ostatnio w najwyższej formie.
0
Powinnismy go sprzedac
0
Żółta piłka pomogła Valdesovi , w końcu czyste konto :D
0
TheSpecialFiveMourinho W takim razie kim jest Messi i Xavi ?
0
Według mnie oceny są za niskie , szczególnie dla Xaviego .
0
http://kwejk.pl/obrazek/849469/pepe-symulant.html
0
MR10 Tylko że Busi ostatni raz zasymulował 2 lata temu .
0
Lew Jaszyn :)
0
http://besty.pl/1678634
0
valdes alves masherano busquets alba xavi song iniesta messi villa cesc
0
Lepiej żeby Busi zagrał obok Mashe a Song jako defensywny pomocnik .
0
Lepiej nie ryzykowac , gdy kontuzja sie odnowi ( oby nie) zostaniemy na dwa miesiące z jednym nominalnym stoperem - niedoświadczonym Bartrą .Lepiej żeby obok Mashe zagrał Busquets , a Song jako def. pomocnik lub odwrotnie .
0
kiedy będą oceny ???
0
Kur.. trzeba strzelac a nie probowac wejsc z piłka do bramki !!!
0
W obecnej sytuacji kadrowej to najlepszy możliwy skład :)
0
Xavi na druga połówkę .
0
Skoro Vilanova daje tyle szans Tello , powienien też wystawiać Bartre .
0
Wie ktoś dlaczego nie grał Welliton ? I czy zagra z Barcą?