0

0

chocolateholic Co ty tam wiesz , pewnie '' kibicujesz '' Barcie od tygodnia i nie wiesz co to spalony . Jak ktos strzela 85 bramek w roku to to nie jestprzypadek

0

Polecam książkę '' Barca moim życiem ''

0

Messi powinien wejść w drugiej połowie.

0

A przed transferem mowiono że bedzie grzal ławę ...

0

@gaspar W takim razie każdy bramkarz miałby w sezonie minimum 15 swojaków

0

I to ma byc drużyna fair play ...

0

Alba ma największe szanse chyba

0

co za hipokryta , w meczu z nami Milito strzelił ze spalonego i nie uznali prawidłowego gola Krkica

0

0

Szczęka jak Ronaldinho :D

0

Na dobre zakończenie dnia pasowało by jeszcze żeby Levante przynajmniej zremisowało :)

0

Mascherano powinien odpocząć , widać że nie jest ostatnio w najwyższej formie.

0

Powinnismy go sprzedac

0

Żółta piłka pomogła Valdesovi , w końcu czyste konto :D

0

TheSpecialFiveMourinho W takim razie kim jest Messi i Xavi ?

0

Według mnie oceny są za niskie , szczególnie dla Xaviego .

0

0

MR10 Tylko że Busi ostatni raz zasymulował 2 lata temu .

0

Lew Jaszyn :)

0

0

valdes alves masherano busquets alba xavi song iniesta messi villa cesc

0

Lepiej żeby Busi zagrał obok Mashe a Song jako defensywny pomocnik .

0

Lepiej nie ryzykowac , gdy kontuzja sie odnowi ( oby nie) zostaniemy na dwa miesiące z jednym nominalnym stoperem - niedoświadczonym Bartrą .Lepiej żeby obok Mashe zagrał Busquets , a Song jako def. pomocnik lub odwrotnie .

0

kiedy będą oceny ???

0

Kur.. trzeba strzelac a nie probowac wejsc z piłka do bramki !!!

0

W obecnej sytuacji kadrowej to najlepszy możliwy skład :)

0

Xavi na druga połówkę .

0

Skoro Vilanova daje tyle szans Tello , powienien też wystawiać Bartre .

0

Wie ktoś dlaczego nie grał Welliton ? I czy zagra z Barcą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?