boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
McGeady na stoperze ???
0
Tymczasem w Sevilli 1-0 dla gospodarzy !
0
Alexis musi przestać nurkować !
0
Mam nadzieję że to jednak Villa bedzie grał w pierwszym .składzie :D
0
Na rynku trzeba wprowadzic jakieś limity , powiedzmy max. 45 milionów euro w okienku transferowym.
0
A w polskiej lidze 100 tysięcy euro za piłkarza to majatek ...
0
@ jakubgudz Czyatj ze zrozumieniem : Po sprowadzeniu na Santiago Bernabéu Luki Modricia, klub ze stolicy Hiszpanii przekroczył niebotyczną sumę 500 milionów €. Tyle pieniędzy kosztowało Real skompletowanie obecnej kadry. W przypadku Barcelony kwota ta jest ponad dwa razy niższa i wynosi 244 mln €.
0
W kolejnym meczu od początku musie grać stare , dobre MVP !
0
Messi !!!
0
co oni odp.........???
0
Wkońcu Xavi ...
0
Nie , Nie i jeszcze raz NIE .
0
Real w tym meczu strzelił dwie bramki z niczego , powinnismy ten mecz wygrac przynajmniej 3-0
0
kupiony * , dwudziestki *
0
Zawodnik kupiny za 65 mln euro , który nie łapie się do meczowej dwudzistki ... Takie rzeczy tylko w Realu .
0
Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka . :D
0
Chciałbym żeby chociaż na 10 minut wszedł Dongou
0
ale dlaczego muszą mieć numery od 1 do 25 ? Pamiętam ja Leo grał kiedyś z trzydziestką...
0
Alexisa *
0
skład na superpuchar : Valdes -, Alves , Mascherano , Pique , Alba - Xavi , Song , Iniesta - Alexis , Messi , Cesc . W przerwie wchodzi Villa za Cesca lub Afellaya .
0
Brawo Tello !! Gdzie są teraz jego krytycy ?
0
Po prostu Geniusz !
0
Czekałem na tą wiadomość !!! Witamy Alex !!!
0
Bravo Dongou !!!
0
atak na superpuchar : Alexis - Villa - Messi
0
Pique bedzie ojcem !!!
0
zohano 13212 Przeciez nikt nie pytał cię o imie i nazwisko ...
0
już mam tą koszulkę :D
0
szkoda że zapomniał jak '' dziewczyna '' Pique ogrywała go jak dziecko w finale euro.
0
Rudnevs wszedł w drugiej i był chyba najczęsciej faulującym zawodnikiem meczu . Polska szkoła :D