0

a co mnie obchodzi opinia jakiegos ćpuna ....

0

chciałbym zeby zagrali jeszcze raz MVP z przodu , Busi ,Xavi i Andres w pomocy i Dani-Pique -Puyol-Abi w obronie...

0

goool..!!! a przez tego komentatora to ja zawału dostane

0

Dostać baty i nie móc się z tym pogodzić - bezcenne

0

gruszox , oco ci chodzi ??? gol rooneya był strzelony ze spalonego.

0

po co nam 12 napastnik?

0

Sergio Busquets debiutował 3 lata temu , a dzis jest jednym z najlepszych defensywnych pomocnikow na swiecie. Moze z Tello bedzie tak samo :D

0

porawna wymowa po katalonsku jak i po hiszpansku brzmi : Tejo

0

karny!!!!

0

prosze o wynik meczu . 726678160

0

skład:V.V,alves , pique , puyol - masherano ,xavi ,fabss, -,iniesta alexis , messi , villa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?