boixos7
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co mnie obchodzi opinia jakiegos ćpuna ....
0
chciałbym zeby zagrali jeszcze raz MVP z przodu , Busi ,Xavi i Andres w pomocy i Dani-Pique -Puyol-Abi w obronie...
0
goool..!!! a przez tego komentatora to ja zawału dostane
0
Dostać baty i nie móc się z tym pogodzić - bezcenne
0
gruszox , oco ci chodzi ??? gol rooneya był strzelony ze spalonego.
0
po co nam 12 napastnik?
0
Sergio Busquets debiutował 3 lata temu , a dzis jest jednym z najlepszych defensywnych pomocnikow na swiecie. Moze z Tello bedzie tak samo :D
0
porawna wymowa po katalonsku jak i po hiszpansku brzmi : Tejo
0
karny!!!!
0
prosze o wynik meczu . 726678160
0
skład:V.V,alves , pique , puyol - masherano ,xavi ,fabss, -,iniesta alexis , messi , villa .