0

Umiemy żyć obok zła

nie widzieć krzywd ani łez ani biedy

Tysiące spraw każdy ma

a przecież nikt czasu nie da na kredyt

Lecz po dniu wiecznie zdyszanym

gdy zamilknie zamków szczęk

Słychać przez zbrojone ściany

jak drży nasz własny lęk

0

wodecki, a dlaczego boli, przeciez to moja glupota :) bedziesz mial swoja bedziesz mial wymowke, teraz sie nie udalo, moze inna?

0

ciekawe czy bedzie tak jak w zeszlym roku, gdy bicie w mur przynioslo efekt dopiero pod koniec spotkania? no ale wtedy padal deszc..

0

o znowu o mnie, widac zabolalo, trudno, figo tez bolalo..

0

wodecki: a zaspiewasz pszczolke maje? tak na zawolanie?

0

o dziwne, nie ma wodeckiego, a to informacje o jego ulubinej druzynie :)

0

wodecki, nie denerwuj sie tak bo ci wlosy wypadna hueh

0

a pesetero chyba wie, ze probujac wymusic lepszy kontrakt, podpisujac wstepny z realem i w koncu tam trafiajac popelnil najwiekszy blad w swojej karierze, ktory odbija mu sie na calym zyciu po byciu pilkazem, niestety zycie jest okrutne i za swoje bledy czesto spotyka nas o wiele wieksza kara niz nam sie wydaje

figo juz nigdzie nie bedzie tak ceniony jak mogl byc konczac kariere w barcelonie, ani w realu nie jest uwazany za swego ani tym bardziej w interze..

0

ja znam tego wodeckiego, to stary kibic realu przechwalajacy sie, ze udaje kibica barcy i wkreca cules he he

0

nie chce byc zlym prorokiem ale boj esie o ten mecz, inter jak zwykle zamuruje bramke a bez messiego i ibry nie ma u nas komu strzelac bramek, cala nadzieja w pedrito eh..

to beda meczarnie..

0

mam prosbe, chcialem zarezerwowac stolik w championsie w wwie ale nie przyjmuja juz rezerwacji, czy ktos bylby tak laskawy i przygarnal mnie i wlaczyl do swojej w tym miejscu rezerwacji? bede wdzieczny

dziekuje

pozdrawiam

0

to nie jest wina sedziego, ze nie zagwizdal przewinienia tylko tego kto to przewinienie popelnil, zawsze mogl powiedziec, ze zatrzymal pilke nieprawidlowo i wtedy bylo by to fair play

analogiczni emozna by powiedziec, ze mozna popelniac przewinienia bo gra poleg ana tym, zeby te przewinienia wychwytywac

wstyd panie henryk wstyd na caly swiat!!!

0

trza isc na mecz i na zywo zobaczyc goscia :)

0

he he kazdy nawet taki racing santander mowi zawsze: mozemy wygrac z barca,

pewnie, ze kazdy moze wygrac tylko jakos tak sie w rzeczywistosci nie dzieje

0

i znowu zadyma, chyba dobrze, ze sedzia tak powiedzial a nie dal zolta kartke, jesli faul byl to leo nie musial sie przejmowac tym co mowi sedzia

0

obrona troche niepewna, valdes niestety tez..

generalnie dynamo zagralo b dobrze, jestem pod wrazeniem

ale majac trenera, ktory ostatnie 3 lata zdobywal z cska mistrozstwo oraz puchar uefa to nie ma sie czemu dziwic

mam nadzieje, ze zleja inter :)

0

dla mnie ibra zagral fantastyczne spotkanie, zabraklo tyllko troche szczescia mogl strzelic ze 3 bramki

dogrywal i kiwal rewelacyjnie

0

rdam:

:)

0

wariat z tego pepe :)

0

ladnie napisane, troche sie lezka kreci :)

0

cos mi sie wydaje, ze txiki szczujac na eto'o publicznosc boi sie odpowiedzialnosci za te ewentualne 15%

poza tym takie sprawy zalatwia sie a nie jak ju zpowiedzialem podpuscza publike w celu wywarcia presji na zawodniku

niealdnie panie txiki, nieladnie

0

zapisy w kontrakcie trzeba respektowac, czy to sie jest obecnym czy bylym pracownikiem klubu

0

i niech nie napuszcza kibicow na pilkarza bo to jest ponizej pasa i niestety swiadczy o jego bezradnosci, nonszalancji, nieprzygotowaniu do pelnienia takiej funkcji w takim klubie

0

tak jak pilkarzowi nie wolno klamac i oszukiwac tak samo dzialaczowi, plujmy na nieuczciwego pilkarza?? plujmy i na nieuczciwgo dzialacza!!!

od takich spraw sa sady

a co do zaskoczenia txikiego to niech sobie przypomni jak zaskoczony musial byc eto'o jak dowiedzial sie, ze zostaje sprzedany, wtedy znim tez nikt nie rozmawial, niech txiki mierzy ludzi swoja miara

0

sluchajcie, nawet jesli okaze sie to prawda to od tego sa wlasnie niezawisle sady aby orzekac w podobnych sporach, jesli sad uzna, ze mu sie nalezalo to znaczy, ze mial do tego prawo, jesli nie to nie ..

;)

0

dajcie spokoj, znowu ten szmatlawiec sport, tak jak pisali o 25 zawodnikach, ktorzy juz maja podpisane konrakty z barca

tak jak pisali wczesniej podczas negozjowania transferu

takie newsy sie dobrze sprzedaja i tyle, zadnych potwierdzonych info tylko wyssane z palca glupoty

0

a mnie sie podobaja koszulki, na zdjeciach najpierw myslelm ze bezie kicha, jak zobaczylem w poprzednim sezonie jedno z ostatnich spotkan w ktorym grali w tych koszulkach to zminilem zdanie, w tv prezentuja sie super, zamawiam sobie z nazwizkiem iniesty, zobaczymy jak na zywo :)

0

a czy to nie jest przypadkeim ten sam pajac, ktory sedziowal zeszloroczny pierwszy mecz w cl z chelsea??

0

piekna bramka

eto'o to moj ulubiony zawodnik barcy wiec dalej kibicuje barcelonie i eto'o w interze takze z tej racji

0

a zauwazyliscie, ze mancini ma glowe jak cegla i to stara sredniowieczna, duza, jakas taka dluga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?