brodnicki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiemy żyć obok zła
nie widzieć krzywd ani łez ani biedy
Tysiące spraw każdy ma
a przecież nikt czasu nie da na kredyt
Lecz po dniu wiecznie zdyszanym
gdy zamilknie zamków szczęk
Słychać przez zbrojone ściany
jak drży nasz własny lęk
0
wodecki, a dlaczego boli, przeciez to moja glupota :) bedziesz mial swoja bedziesz mial wymowke, teraz sie nie udalo, moze inna?
0
ciekawe czy bedzie tak jak w zeszlym roku, gdy bicie w mur przynioslo efekt dopiero pod koniec spotkania? no ale wtedy padal deszc..
0
o znowu o mnie, widac zabolalo, trudno, figo tez bolalo..
0
wodecki: a zaspiewasz pszczolke maje? tak na zawolanie?
0
o dziwne, nie ma wodeckiego, a to informacje o jego ulubinej druzynie :)
0
wodecki, nie denerwuj sie tak bo ci wlosy wypadna hueh
0
a pesetero chyba wie, ze probujac wymusic lepszy kontrakt, podpisujac wstepny z realem i w koncu tam trafiajac popelnil najwiekszy blad w swojej karierze, ktory odbija mu sie na calym zyciu po byciu pilkazem, niestety zycie jest okrutne i za swoje bledy czesto spotyka nas o wiele wieksza kara niz nam sie wydaje
figo juz nigdzie nie bedzie tak ceniony jak mogl byc konczac kariere w barcelonie, ani w realu nie jest uwazany za swego ani tym bardziej w interze..
0
ja znam tego wodeckiego, to stary kibic realu przechwalajacy sie, ze udaje kibica barcy i wkreca cules he he
0
nie chce byc zlym prorokiem ale boj esie o ten mecz, inter jak zwykle zamuruje bramke a bez messiego i ibry nie ma u nas komu strzelac bramek, cala nadzieja w pedrito eh..
to beda meczarnie..
0
mam prosbe, chcialem zarezerwowac stolik w championsie w wwie ale nie przyjmuja juz rezerwacji, czy ktos bylby tak laskawy i przygarnal mnie i wlaczyl do swojej w tym miejscu rezerwacji? bede wdzieczny
dziekuje
pozdrawiam
0
to nie jest wina sedziego, ze nie zagwizdal przewinienia tylko tego kto to przewinienie popelnil, zawsze mogl powiedziec, ze zatrzymal pilke nieprawidlowo i wtedy bylo by to fair play
analogiczni emozna by powiedziec, ze mozna popelniac przewinienia bo gra poleg ana tym, zeby te przewinienia wychwytywac
wstyd panie henryk wstyd na caly swiat!!!
0
trza isc na mecz i na zywo zobaczyc goscia :)
0
he he kazdy nawet taki racing santander mowi zawsze: mozemy wygrac z barca,
pewnie, ze kazdy moze wygrac tylko jakos tak sie w rzeczywistosci nie dzieje
0
i znowu zadyma, chyba dobrze, ze sedzia tak powiedzial a nie dal zolta kartke, jesli faul byl to leo nie musial sie przejmowac tym co mowi sedzia
0
obrona troche niepewna, valdes niestety tez..
generalnie dynamo zagralo b dobrze, jestem pod wrazeniem
ale majac trenera, ktory ostatnie 3 lata zdobywal z cska mistrozstwo oraz puchar uefa to nie ma sie czemu dziwic
mam nadzieje, ze zleja inter :)
0
dla mnie ibra zagral fantastyczne spotkanie, zabraklo tyllko troche szczescia mogl strzelic ze 3 bramki
dogrywal i kiwal rewelacyjnie
0
rdam:
:)
0
wariat z tego pepe :)
0
ladnie napisane, troche sie lezka kreci :)
0
cos mi sie wydaje, ze txiki szczujac na eto'o publicznosc boi sie odpowiedzialnosci za te ewentualne 15%
poza tym takie sprawy zalatwia sie a nie jak ju zpowiedzialem podpuscza publike w celu wywarcia presji na zawodniku
niealdnie panie txiki, nieladnie
0
zapisy w kontrakcie trzeba respektowac, czy to sie jest obecnym czy bylym pracownikiem klubu
0
i niech nie napuszcza kibicow na pilkarza bo to jest ponizej pasa i niestety swiadczy o jego bezradnosci, nonszalancji, nieprzygotowaniu do pelnienia takiej funkcji w takim klubie
0
tak jak pilkarzowi nie wolno klamac i oszukiwac tak samo dzialaczowi, plujmy na nieuczciwego pilkarza?? plujmy i na nieuczciwgo dzialacza!!!
od takich spraw sa sady
a co do zaskoczenia txikiego to niech sobie przypomni jak zaskoczony musial byc eto'o jak dowiedzial sie, ze zostaje sprzedany, wtedy znim tez nikt nie rozmawial, niech txiki mierzy ludzi swoja miara
0
sluchajcie, nawet jesli okaze sie to prawda to od tego sa wlasnie niezawisle sady aby orzekac w podobnych sporach, jesli sad uzna, ze mu sie nalezalo to znaczy, ze mial do tego prawo, jesli nie to nie ..
;)
0
dajcie spokoj, znowu ten szmatlawiec sport, tak jak pisali o 25 zawodnikach, ktorzy juz maja podpisane konrakty z barca
tak jak pisali wczesniej podczas negozjowania transferu
takie newsy sie dobrze sprzedaja i tyle, zadnych potwierdzonych info tylko wyssane z palca glupoty
0
a mnie sie podobaja koszulki, na zdjeciach najpierw myslelm ze bezie kicha, jak zobaczylem w poprzednim sezonie jedno z ostatnich spotkan w ktorym grali w tych koszulkach to zminilem zdanie, w tv prezentuja sie super, zamawiam sobie z nazwizkiem iniesty, zobaczymy jak na zywo :)
0
a czy to nie jest przypadkeim ten sam pajac, ktory sedziowal zeszloroczny pierwszy mecz w cl z chelsea??
0
piekna bramka
eto'o to moj ulubiony zawodnik barcy wiec dalej kibicuje barcelonie i eto'o w interze takze z tej racji
0
a zauwazyliscie, ze mancini ma glowe jak cegla i to stara sredniowieczna, duza, jakas taka dluga