0

dajcie spokoj, to kolejne bzdury mundodeportivo..

wg mnie fabregas chce zostac w arsenalu i wygrywac znim by byc najlepszym zawodnikiem tej druzyny, w barcelonie bedzie jednym z wielu

po drugie bdobrze wspolpracuje mu sie z wengerem i dodatkowo stabilnosc angielska (inaczej niz hiszpanska) mu pasuje

tylko w przypadku jakiegos trzesienia ziemi jestem w stanie wyobrazic sobie cesca w barcy

0

danke

0

a wiadomo, czy superpuchar hiszpanii bedzie w tv ogolnodostepnej i o ktorej?

0

jo, ten kolega jest niezly

0

na razie niech przestanie nawalac przewrotki bo reka sie polamie znowu :)

0

i chyba ma racje tlumacz, bo eto'o juz pokazal, ze moze byc wazna czescia najlepszej druzyny na swiecie i nawet jak mu pozniej nie bedzie szlo juz tak dobrze to zawsze bedzie mogl powiedziec, bylem w barcelonie waznym ogniwem

a ibra bedzie chcial pokazac, ze moze eto'o zastapic albo inaczej pokazac, ze jest wartosciowy i potrafi zdobywac trofea dla zespolu

jak mu nie pojdzie to bedzie, ze sobie nie poradzil w najlepszej druzynie wiec moze nie jest taki git

uf..

ale sie nawymadrzalem, jak za bardzo to prosze o zrozumienie, juz nie moge si edoczekac wystepow ibry :)

0

przeciez pani ladna, nie wybrzydzajmy :)

0

Barca8998: hueh :)

0

Sir Bobby Robson nie zyje :(

0

ogladam bez dzwieku bo nie mam glosnikow i z samego obrazu wydaje mi sie, ze zlatan jest pewny siebie, spokojny i zadowolony

bardziej przestraszony wygladal ronaldo na prezentacji w realu

szkoda tylko tego zlamamnia, ktore wyklucza go z gier w sparingach w usa

teraz czekam na zdjecia z treningow i integracji z zespolem

pozrawiam

0

agent zlatana powiedzial, ze hleb nie jest czescia wymiany eto'o na ibre tylko czescia umowy o przejsciu maxwella

0

a jest gdzies link do zdjec domu??

0

no i co, pismaki ze szmatlawcow katalonskich wymyslaja zeby tylko byla sensacja

eto'o pany!! :)

0

no to powiem tak, pomyslcie sobie, ze kochacie swoj klub ponad wszystko, robicie dla niego wszsytko, nie zawsze wybieracie wlasciwe drogi ale dalej zawsze kochacie ten klub i myslicie o nim jak najlepeij

i przychodzi moment, w ktorym juz nie jestescie w klubie potrzebni

i nie jest wam wtedy przykro?

mysle, ze go rozumiem i bardzo go cenie i wiem, ze na zawsze pozostanie w pamieci kibicow jako wspanialy zawodnik calym sercem oddany swemu klubowi

jak my kibice a nie pilkarze tego klubu

powodzenia samu, na zawszew mojej pamieci

0

dobra dzieciaki, na goal.com zacytowane slowa agneta wygladaja tak:

"The player is happy with the outcome. The only problem is with Barcelona."

tutaj nie ma doslownie o bonusie tylko o problemie

ciekawe czy i kiedy ktoss zacytuje prawidlowo bo jakos ani lagazetta anigoal nie grzesza 100% wiarygodnoscia

0

agnet mowi, ze pracuje i ze ibra dzis na pewno nie podpisze

0

znalazlem na goal.com - to jest to na co czekam w zwiazku z przyjsciem ibry :)

The 27-year-old has decided to tell his life story in the hugely popular Smemoranda school diary.

I am north, south, east and west. I am Zlatan Ibrahimovic, reads a passage.

I am north because I was born in Malmo and I am and want to be considered Swedish. I am very attached to my hometown and my country and my real friends are still there.

I am south because I have a hot character, Im not a passive man. I like feeling strong emotions and playing in stadiums where all the fans are against you. I have no fear. I like creativity, and not just in football, but in life too.

I am west because I love the United States, where I often spend holidays with my family. I love the weather and I like English as a tool to communicate

with the world.

I am east because I find my familys origins there, Bosnian father and Croat mother. I still like talking my father and mothers language. I still feel strong ties, the passion of travelling crowds, always in search of something. With courage, never hiding their heads in the sand&

za:

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/07/23/1398743/inter-star-zlatan-ibrahimovic-im-a-man-of-the-world

0

sluchajcie,

to sa wszystko spekulacje prasowe, zadna z tych informacji nie jest potwierdzona

ostatnie co zostalo potwierdzone, to to, ze barca chce ibre, nie chce eto'o a inter rozmawia z eto'o ws kontraktu, trzeba czekac

0

to dziwne bo na wszystkich filmach na youtube ibra wyglada rewelacyjnie, technicznie, pilkarsko, charakter..

0

ralfi1985i: sam siebie obiektywnie ocenic nie mozesz, z definicji he he

0

uuuua musialo byc niezle skoro dyskusja zaczyna sie od bana ;)

ja tez czekam nieceirpliwie na potwierdzenie transferu, prezentacje, konferencje prasowa i pierwsze wystepy :)

0

mimo wszystko uwazam, ze guardiola powienien najpierw porozmawiac z eto'o a dopiero potem opowiadac o tym prasie

0

Alvarinho:

skoro sam przyznajesz, ze jestes nowy na tym forum to dlaczego tak szybko wyciagasz takie jednoznacznie negatywne wnisoki w stosunku do osob, ktore moze o wiele wiecj maja doswiadczenia nie tylko na tym forum ale moze takze w kibicowaniu barcelonie? brak szacunku jaki okazales bardziej pasuje wlsanie do okreslen jakie uzyles w celu opisania inych piszacych tuataj osob

0

przypominam, ze txiki caly czas mowi, ze chca jeszcze kupic pomocnika

a zlatan bedzie bomba, juz nie moge sie doczekac, szkoda troche eto'o ale po 5 latach moze potrzebne jest male przewietrzenie, te stosunki pomiedzy perelka a klubem coraz bardzie sie zageszczaly i nie wskazuje tu zadnej ze stron bo pewnie obydwie sie do tego troche przyczynily lub po prostu tak czasem bywa, ze nie mozna wspolpracowac w nieskonczonosc

nowoczesne techniki zarzadzania i rozwoju kariery wskazuje okres max 3 lata po ktorym nalezy zmienic prace zeby sie dalej rozwijac lub by nie popasc w rutyne

peace

0

jak nie wierzycie w technike zlatana to zapraszam na youtube, filmiki niejakiego draxa95 np

zlatan robi podczas meczu jeszcze lepsze rzeczy niz w tej reklamie

uf..

0

duze brava za update info w powyzszej sprawie

dzieki

0

ale bylyby jajka jakby przyszed ibra i eto'o zostal he he

mielibysmy eto'o na skrzydle, ibre w srodku, messiego na prawym, henryka i bojana na zmiane :)

0

smiem twierdzic ze przy zlatanie bojan bedzie mial wiecej mozliwosci na gre, razcej bedzie sie wymienia z henrykiem

wysoki zlatan bedzie podstawowym napastnikiem a bojan wyminnie z 33 letnim henrykiem

0

to moze wstawimy maly filmik aby pokazac co zlatan potrafi??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?