0

za 94 kilo USD mozna kupic

15040 petshopow

0

minus eto'o w nadchodzacym sezonie to puchar afryki

0

dajcei spokoj rogo, kazdy moze sie pomylic jak czyta te informacje o odejsciu eto'o

co do zlatana, to tylko dodam, ze nie ma co porownywac interu do barcy, tam tyle podan co w barcelonie napewno nie dostawal

dalej to jeden z najlepszych napastnikow swiata

a eto'o coz, to moj ulubiony zawodnik z barcy ale chyba dopuki jej nie opusci to ludzie nie docenia jak wspanialym i wielkim pilkarzem jest wiec moze to wyjdzie na dobre takze samiemu, uwazam, ze w barcelonie eto'o jest niedoceniany

0

janders:

oto slowa gaenta zalatana:

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=27369

0

janders:

podobno we wszystkich rozgrywach 23

0

kr..wa jak to wypali to chyba bede plakal..

ale jak przyjdzie ibra i porwie swoja gra tlumy to tez moge tak zrobic

wiec co by ni ebylo bedzie dobrze, mam taka nadzieje, na razie ruchy i dzialanie zarzadu i trenerow za kadencji laporty sa na plus

eh..

0

na lewe skrzydlo moze byc,

ale nikt nie da za niego 40 kilo a pewnie tyle sobie zazyczy atleti

0

etoo to moj ulubiony zawodnik blaugrany i jest mi smutno jak czytam te newsy..

chyba bede musial zostac takze kibicem interu, a przynajmniej kupic koszulke z nazwiskiem etoo

:(

0

lewy najlepszy na swiecie wg mnie ale raczej nie do wyjecia to ashley cole

do pomocy faktycznie sesc ale on nie bedzie rgal w podstawowym skladzie wiec pewnie jeszcze nie w tym roku

wraca takze henrique z bayeru

na skrzydlo riberry a henryk z eto'o na zmiane w srodku ataku

albo forlan na zmiane jak eto'o pojedzie na puchar afryki

stanowczo nie dla zlatana, kaki, ronaldo, niech ida do realu, bedzie walka

i tylko zaluje, ze interpretor nie bedzie ich renowal bo wtedy dopiero okazaloby sie czy jest faktycznie taki special

posdr

0

mam nadzieje, ze e2 zostanie

0

mam nadzieje, ze e2 zostanie

0

a ja bym chcial, zeby tlumacz przyszedl do realu i zeby kupili takze ronaldo, wtedy dopiero zweryfikowana zostanie prawdziwa wartosc obydwu panow a weryfikacji dokona barca :)

i juz nie bedzie tego gadania o byciu specjalnym najlepszym itd

0

The Times to nie jest tabloid

0

Geble: zgadzam sie

valdes broni dobrze jak druzyna gra dobrze, jak druzynie nie idzie valdesowi nie idzie i dodatkowo swoimi bledami wprowadza nipokoj i potem druzyna musi gonic, smien niestety twierdzic, ze udane interwencje - takie gdzi e broni w ciezkich sytuacjach wynikaja raczej z przypadku

nie na darmo fachowcy hiszpanscy piastujacy fotel trenera reprezentacji nie widza go w swoich planach

0

a ja bym go wzial na back up w razie potrzeby

0

po raz pierwszy chyba od kiedy pamietam osmielam sie jednak powiedziec, ze valdes jest kiepski. zawsze myslalem o nim w perspektywie rozwoju, przypadkowych beo zdazajacych sie kazdemu ale to co zrobil wczoraj chyba jednak do przypadkow nie nalezy. bramkarz mial wolne pole, mogl grac na lewo lub prawo, przebiegl z pilka, dokladnie sie rozgladajac i wybral najgorzej jak mogl, po ziemi na srodek do napastnika gosci..

chyba jednak trzeba kupic nowego bramkarza

az sam sie dziwie temu co pisze ale nijak nie moge wytlumaczyc zachowania valdesa..

0

po raz pierwszy chyba od kiedy pamietam osmielam sie jednak powiedziec, ze valdes jest kiepski. zawsze myslalem o nim w perspektywie rozwoju, przypadkowych beo zdazajacych sie kazdemu ale to co zrobil wczoraj chyba jednak do przypadkow nie nalezy. bramkarz mial wolne pole, mogl grac na lewo lub prawo, przebiegl z pilka, dokladnie sie rozgladajac i wybral najgorzej jak mogl, po ziemi na srodek do napastnika gosci..

chyba jednak trzeba kupic nowego bramkarza

az sam sie dziwie temu co pisze ale nijak nie moge wytlumaczyc zachowania valdesa..

0

ja eto'o

0

to sie dolacze

co by nie mowic o eto'o to druga bramka w meczu z betisem jest najlepszym swiadectwem tego co ten pilkarz potrafi..

a moze zrobimy sonde?? eto'o czy benzema???

0

koles wymiata, nie wiem czy to nie jest dzisiaj najlepszy zawodnik tej druzyny, w kazdym meczu po jego akcjach padaja gole..

0

jeszcze saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuel eto'o

0

HenryBARCA

sorki troche juz pozno na odpowiedz,

na alle, brat zamowil, atrakcyjnie

0

pieknie

a next week przychodzi do mnie koszulka eto'o :))) bedzie w sobote w champie

0

czesc,

czy jest jakis plan zorganizowania spotkania czlonkow fan klubu w warszawie?

Pozdr

32 latek :)

0

milosz1: prawda prawda.. :(

0

gczoo77

napij sie mleka

0

kiciarz:

odwal sie od fffj'a. kazdy ma prawo wypowiadac sie tak jak potrafi, umie, chce, czuje, mysli a porownania do wieku sa najprostrza forma czepania sie bo i tak wiadomo, ze sie tego nie sprawdzi, nie musisz na sile czepiac sie i strzelac zlosliwosci lepiej popatrz na siebie..

jestem pelen obaw a to dlatego, ze takna prawde nie wiadomo jak to bedzie, nowi zawodnicy, nowy trener a oczekiwania jak zwykle olbrzymie

powodzenia barcelono :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?