brodnicki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a oto co mowi jego trener, juz troche inaczej he he
"We have our own weapons and qualities and we will try and use them. [But] in no area can we say that we are superior to Barcelona."
zwracam szczegolna uwage na stwierdzenie:
in no area can we say that we are superior to Barcelona
pozdr
0
o witam czarna, znowu na Ciebie wpadam :)
0
czarna: dlaczego? ja jestem w stanie zrozumiec to co pisze hanc,
zreszta pamietam jego inne wczesniejsze wpisy na rozne tematy i nie przypominam sobie bym kiedys doszedl do podobnych do twoich wnioskow,
nie chce sie tez wypowiadac na temat mojej wiedzy bo nie bede w tym obiektywny
teoretycznie patrzac na zasady wymiany zdan wydaje mi sie, ze argumenty przedstawione w jego komentarzu w jaks sposob pasuja do wlasnie kanonow dyskusji podobnych na min tym forum
0
czarna: nie trafiona kulka
to jest polskie forum, polska rzeczywistosc, polski punkt widzenia dot barcy wiec dlaczego mialoby byc w kanonach katalonskiego forum
0
a mnie nie ma w weekend, szkoda
ale na pewno na wystawe sie wybiore
0
za laporta przemawia najlepszy sezon w historii druzyny, sprawne zarzadzanie, wywazona polityka i wzmacnianie wartosci i sily klubu
za rosselem przemawia:
na razie nic
a wolga sie nie przejmujcie, nastawiona na konfrontacje, tacy zawsze sie znajda
pozdr
0
wszedl z lawki czyli wczesniej na niej siedzial panie dokladny
0
no i sie skonczy jak z mistrzami swiata, w meczu,w ktorym siedzial na lawie
0
hueh
sobie jaja z realu robi :)
0
dzuzdek:
ty mnie dzis nie zaczepiaj bo trochem nerwowy, wlasnie mi pompa wodna siadla w domu i musze wymienic na nowa wrr..
;)
0
ja jestem na nie, brakuje mi woli walki, poswiecenia i pracy w obronie, to nie cyrk, to fc barcelona!!!
0
Czyhrynski 8 lat temu mial lat 14 :) to chyba moze nie znac numeru luisa enrique, i tak dobrze, ze pamieta takiego zawodnika :)))))
0
cieszy rozwaga i wyksztalcenie, niematol pilkarz jak najbardziej w cenie :)
0
pelen sklad:
1 - Victor Valdes
2 - Dani Alves
3 - Gerard Pique
4 - Rafa Marquez
5 - Carles Puyol
6 - Xavi
8 - Andres Iniesta
9 - Zlatan Ibrahimovic
10- Lionel Messi
11- Bojan
13- Jose Manuel Pinto
14- Thierry Henry
15- Seydou Keita
16- Sergio Busquets
17- Pedro
18- Gaby Milito
19- Maxwell
21- Dmytro Chygrynskiy
22- Eric Abidal
24- Toure Yaya
28- Jonathan
32- Andreu Fontas
33- Marc Muniesa
35- Jeffren Suarez
0
fiu fiu, ale wymiana, jak na realmadrid.pl :)
0
te pozdrowienia to chyba do nas wszystkich :)
a komentarz na canal + faktycznie, wczoraj taki sobie
no ale to byl mecz bez wiekszych emocji
0
Zuzka,
Ale 2 bramki padly po jego podaniach..
a w obronie, faktycznie miewal lepsze ale nic zlego z jego gry nie wyniknelo
troche mnie martwi kontuzja bojana i i maxwella juz po pierwszym spotkaniu
a za 2 tygi inter
pozdr
0
kolano: ale o co Tobie chodzi??
0
on ciagle komplementuje keite, ciekawe, wczoraj najlepsi byli alves i keita
0
tak tak szczepan
a poza tm ja na prawde mam swira na jego punkcie, od kiedy zobaczylem kilka super kompilacji na youtube to po prostu jestem nim zachwycony :)
jednakze moja fascynacja wynika raczej z teledyskow niz z faktycznej oceny przydatnosci i atrakcyjnosci tego pilkarza dlatego zycze sobie w ten sposob potwierdzenia tego czego oczekuje
hueh
0
3-0 hattrick zlatana
0
kurcze, kompletnie nie wiem na co stac tego zawodnika..
0
young22:
nie ma sie co przejmowac tym co gada valdano czy inny tam jakis obiekt realu, patrzmy na siebie, wszystko zweryfikuje boisko
juz sie nie moge doczekac piatkowego spotkania :) licze, ze zlatan sie wreszcie przelamie :)
0
i na nsport
0
mecz na nsport
0
widzialem ta breamke juz wczesniej i tylko czekalem na news
ne naleze do b krytykujacyh wszechwiedzacych ale wydaje sie, ze troche szkoda, ze jednak gleb nie dostal szansy w barcy, jak pamietam kilka jego wejsc na ogol bylo przydatne dla druzyny a ta bramka to nawet pomimo innej klasy rywala calkiem zapierajaca dech w piersi
szkoda bo w obecnej sytuacji a juz na pewno podczas pucharu narodow afryki moglby sie przydac
0
zoltan87:
no to zamykamy
trach
siec zamknieta
koniec wyPISywania glupot
0
poziom komentarzy jak z piaskownicy
a messi jest za maly, a xavi ma za czarne wlosy a za txikim pwenie stoi czarny jegomsc freddie kruger, ktory wybiera wspanialych pracownikow zamiast niego
no i oczywiscie, jest jeszcze spisek, ktory ma doprowadzic do upadku klubu a za najwazniejsze stawia sobie dolaczanie do kontrktow nielegalnych prowizji
uklad panie jak u nas
jak za pispolski
0
hoJrang
no tak, kupil takze:
alvesa, yaya, keite, henryka, pique, ibre i maxwella
he he
0
rany, dzieci, to nie real he he
prosze o merytoryczne uzasadnienie dymisji
a jesli nie rozumiecie to pytam dlaczego uwzacie, ze ci panowie powinni zostac zwolnieni z klubu