0

a oto co mowi jego trener, juz troche inaczej he he

"We have our own weapons and qualities and we will try and use them. [But] in no area can we say that we are superior to Barcelona."

zwracam szczegolna uwage na stwierdzenie:

in no area can we say that we are superior to Barcelona

pozdr

0

o witam czarna, znowu na Ciebie wpadam :)

0

czarna: dlaczego? ja jestem w stanie zrozumiec to co pisze hanc,

zreszta pamietam jego inne wczesniejsze wpisy na rozne tematy i nie przypominam sobie bym kiedys doszedl do podobnych do twoich wnioskow,

nie chce sie tez wypowiadac na temat mojej wiedzy bo nie bede w tym obiektywny

teoretycznie patrzac na zasady wymiany zdan wydaje mi sie, ze argumenty przedstawione w jego komentarzu w jaks sposob pasuja do wlasnie kanonow dyskusji podobnych na min tym forum

0

czarna: nie trafiona kulka

to jest polskie forum, polska rzeczywistosc, polski punkt widzenia dot barcy wiec dlaczego mialoby byc w kanonach katalonskiego forum

0

a mnie nie ma w weekend, szkoda

ale na pewno na wystawe sie wybiore

0

za laporta przemawia najlepszy sezon w historii druzyny, sprawne zarzadzanie, wywazona polityka i wzmacnianie wartosci i sily klubu

za rosselem przemawia:

na razie nic

a wolga sie nie przejmujcie, nastawiona na konfrontacje, tacy zawsze sie znajda

pozdr

0

wszedl z lawki czyli wczesniej na niej siedzial panie dokladny

0

no i sie skonczy jak z mistrzami swiata, w meczu,w ktorym siedzial na lawie

0

hueh

sobie jaja z realu robi :)

0

dzuzdek:

ty mnie dzis nie zaczepiaj bo trochem nerwowy, wlasnie mi pompa wodna siadla w domu i musze wymienic na nowa wrr..

;)

0

ja jestem na nie, brakuje mi woli walki, poswiecenia i pracy w obronie, to nie cyrk, to fc barcelona!!!

0

Czyhrynski 8 lat temu mial lat 14 :) to chyba moze nie znac numeru luisa enrique, i tak dobrze, ze pamieta takiego zawodnika :)))))

0

cieszy rozwaga i wyksztalcenie, niematol pilkarz jak najbardziej w cenie :)

0

pelen sklad:

1 - Victor Valdes

2 - Dani Alves

3 - Gerard Pique

4 - Rafa Marquez

5 - Carles Puyol

6 - Xavi

8 - Andres Iniesta

9 - Zlatan Ibrahimovic

10- Lionel Messi

11- Bojan

13- Jose Manuel Pinto

14- Thierry Henry

15- Seydou Keita

16- Sergio Busquets

17- Pedro

18- Gaby Milito

19- Maxwell

21- Dmytro Chygrynskiy

22- Eric Abidal

24- Toure Yaya

28- Jonathan

32- Andreu Fontas

33- Marc Muniesa

35- Jeffren Suarez

0

fiu fiu, ale wymiana, jak na realmadrid.pl :)

0

te pozdrowienia to chyba do nas wszystkich :)

a komentarz na canal + faktycznie, wczoraj taki sobie

no ale to byl mecz bez wiekszych emocji

0

Zuzka,

Ale 2 bramki padly po jego podaniach..

a w obronie, faktycznie miewal lepsze ale nic zlego z jego gry nie wyniknelo

troche mnie martwi kontuzja bojana i i maxwella juz po pierwszym spotkaniu

a za 2 tygi inter

pozdr

0

kolano: ale o co Tobie chodzi??

0

on ciagle komplementuje keite, ciekawe, wczoraj najlepsi byli alves i keita

0

tak tak szczepan

a poza tm ja na prawde mam swira na jego punkcie, od kiedy zobaczylem kilka super kompilacji na youtube to po prostu jestem nim zachwycony :)

jednakze moja fascynacja wynika raczej z teledyskow niz z faktycznej oceny przydatnosci i atrakcyjnosci tego pilkarza dlatego zycze sobie w ten sposob potwierdzenia tego czego oczekuje

hueh

0

3-0 hattrick zlatana

0

kurcze, kompletnie nie wiem na co stac tego zawodnika..

0

young22:

nie ma sie co przejmowac tym co gada valdano czy inny tam jakis obiekt realu, patrzmy na siebie, wszystko zweryfikuje boisko

juz sie nie moge doczekac piatkowego spotkania :) licze, ze zlatan sie wreszcie przelamie :)

0

i na nsport

0

mecz na nsport

0

widzialem ta breamke juz wczesniej i tylko czekalem na news

ne naleze do b krytykujacyh wszechwiedzacych ale wydaje sie, ze troche szkoda, ze jednak gleb nie dostal szansy w barcy, jak pamietam kilka jego wejsc na ogol bylo przydatne dla druzyny a ta bramka to nawet pomimo innej klasy rywala calkiem zapierajaca dech w piersi

szkoda bo w obecnej sytuacji a juz na pewno podczas pucharu narodow afryki moglby sie przydac

0

zoltan87:

no to zamykamy

trach

siec zamknieta

koniec wyPISywania glupot

0

poziom komentarzy jak z piaskownicy

a messi jest za maly, a xavi ma za czarne wlosy a za txikim pwenie stoi czarny jegomsc freddie kruger, ktory wybiera wspanialych pracownikow zamiast niego

no i oczywiscie, jest jeszcze spisek, ktory ma doprowadzic do upadku klubu a za najwazniejsze stawia sobie dolaczanie do kontrktow nielegalnych prowizji

uklad panie jak u nas

jak za pispolski

0

hoJrang

no tak, kupil takze:

alvesa, yaya, keite, henryka, pique, ibre i maxwella

he he

0

rany, dzieci, to nie real he he

prosze o merytoryczne uzasadnienie dymisji

a jesli nie rozumiecie to pytam dlaczego uwzacie, ze ci panowie powinni zostac zwolnieni z klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?