0

no nie moge pracowac dzisiaj :)

0

henryk ma 33 lata i raczej nie pociagnie calego sezonu wiec pewnie zostanie taka dodatkowa opcja w razie czego

przychodzi vill (na skrzydlo wymiennie z eto'o) albo zlatan na srodek

0

pieknie :)

0

sorki za link ale kolega zostal wybrany pilkarzem roku w holandii w 2004

http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=4383

0

cos mi jeszcze swita,ze w 2004 dostal jakas nagrode w eredivise

0

ciekawe jak on gra w obronie bo filmik to jak reklama, w zeszlym roku strzelil 1 gola, ktorego tu widac wiec niemozna go odnosic do calego sezonu, dodatkowo nie widac tu jak gra w obronie, nie gra takze w reprezentacji ale tutaj nie mozna wyciagac wnioskow bo dunga to "trener nie z tej ziemi" hueh

0

blaugranacule19: dobre he he

0

to jest pierwszy news o transferach, ktory znalazl sie na oficjalnej stronie barcy. poprzednich 30-40 roznych plotek raczej sie tam nie znajdywalo wiec jest duza szansa na finalizacje tego

po drugie pewnie w takim razie drzwi w barcy dla zlatana sie zamykaja :(

0

ciekawe na jakiej pozycji go ustawi, busquetsa juz przeciez przemianowal z napastnika na pomocnika

0

pawelbarca1993: zastanow sie kolego zanim zaczniesz pisac, to nie o to chodzi zeby wylewac wszsytko co slina na jezyk przyniesie

0

zauwazcie, ze smuel sie nie wypowiada, ne mowi nic na ten temat

a nalezy pamietac, ze akurat on jak cos powie to zawsze, powtarzam zawsze jest to prawda

taki juz jest, nasza czarna perla

wiec wszystkie inne informacje przesiewam bo wiem, ze w koncu sammy sam nam powie co to bedzie

0

to na razie spekulacje szmatlawcow, nie ma o czym pisac to wymyslaja

w zeszlym roku tez mial odejsc i co zostal

dopuki nie uslysze/zobacze oficjalnegooswiadczenia klubu lub zawodnika nie uwierze, dla mnie eto'o jest caly czas zawodnikiem barcy, ma kontrakt do konca przyszlego sezonu

posdr

0

ja mysle, ze trzeba w tym wszystkim spokoj i pokore, nie ma co szalec, moim cichym marzeniem pomimo tego, ze bardzo lubi eeto'o, mam zreszta koszulke z jego nazwiskiem, jest sprowadzenie na camp nou zlatana. ciesze sie, ze laporta mimochodem dalej o nim wspomina, moze jeszcze nie wszystko stracone i jakims cudem znajdzie sie on w barcelonie

facet ma jaja mowiac trywialnie, wystarczylo popatrzec jak w jednym meczu chyba z lazio po strzeleniu zwyciezkiej bramki rzucil sie na manciniego, przewracajac go na ziemie :)

a technika bajeczna, sporo asyst..

0

to samo co z eto'o eh..

0

daja czadu z tymi transferami, trzeba przyznac, sam jestem ciekaw jak to bedzie w przyszlym roku, GD moga byc piekne

a benzema to dobry ruch i za 35 baniek perspektywa ladna, nawet jak sie nie sprawdzi to go opchna za niewiele mniej do anglii

0

tak tak sciah

pan przes wspanialego klubu nie jest az taki jednoznacznie wspanialy moze..

eh..

0

no wlasnie co musi zrobic eto'o zeby zostac docenionym??

moze ma przestac mowic co mysli? ja wlasnie za ta bezpardonowosc i swego rodzaju uczciwosc szanuje go najbardziej

szkoda tylko, ze zanosi sie na to, ze i klubowi i zawodnikowi troche nie po drodze

czarny20; pozdrawiam :)

0

no to sie porobilo, szkoda, mogli zalatwic to fair, usiasc i porzmawiac, uzgodnic inny plan a nie zabawa w kotka i myszke

szkoda, bo bardzo lubilem eto'o ale nie wyglada na to bym go dluzej ogladal w barcelonie

szkoda :(

0

a poza tym dlaczego odmawiasz polakowi identyfikowania sie z klubem hiszpanskim?

0

i klub i eto zawdzieczaja sobie wiele..

0

jedyne minusy eto;o, ktore widze to:

puchar afryki

i koniec kontraktu

0

to taka sama bzdura mundodeportivo jak to, ze juz ustalono wymiane eto'o na ibre plus 10 kilo

poczekamy, zobaczymy, ja wole zeby zostal

zreszta mam koszulke z jego nazwiskiem :)

0

a ja bym chcial 5-0 w takim finale, jak kiedys na bernabeu w lidze

0

a ja bym chcial fianl barca-real na bernabeu ah..

ale bylby mecz :)

0

brawo :)

0

Maciek: barwo :)

Pozdrawiam

0

a ja bym zrobil zrzutke na zlatana

0

sam sie dziwie co ja pisze ale zobaczcie co ten koles potrafi, nie moge oderwac od niego oczu:

0

sorki

15040000 petshopow :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?