brodnicki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie moge pracowac dzisiaj :)
0
henryk ma 33 lata i raczej nie pociagnie calego sezonu wiec pewnie zostanie taka dodatkowa opcja w razie czego
przychodzi vill (na skrzydlo wymiennie z eto'o) albo zlatan na srodek
0
pieknie :)
0
sorki za link ale kolega zostal wybrany pilkarzem roku w holandii w 2004
http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=4383
0
cos mi jeszcze swita,ze w 2004 dostal jakas nagrode w eredivise
0
ciekawe jak on gra w obronie bo filmik to jak reklama, w zeszlym roku strzelil 1 gola, ktorego tu widac wiec niemozna go odnosic do calego sezonu, dodatkowo nie widac tu jak gra w obronie, nie gra takze w reprezentacji ale tutaj nie mozna wyciagac wnioskow bo dunga to "trener nie z tej ziemi" hueh
0
blaugranacule19: dobre he he
0
to jest pierwszy news o transferach, ktory znalazl sie na oficjalnej stronie barcy. poprzednich 30-40 roznych plotek raczej sie tam nie znajdywalo wiec jest duza szansa na finalizacje tego
po drugie pewnie w takim razie drzwi w barcy dla zlatana sie zamykaja :(
0
ciekawe na jakiej pozycji go ustawi, busquetsa juz przeciez przemianowal z napastnika na pomocnika
0
pawelbarca1993: zastanow sie kolego zanim zaczniesz pisac, to nie o to chodzi zeby wylewac wszsytko co slina na jezyk przyniesie
0
zauwazcie, ze smuel sie nie wypowiada, ne mowi nic na ten temat
a nalezy pamietac, ze akurat on jak cos powie to zawsze, powtarzam zawsze jest to prawda
taki juz jest, nasza czarna perla
wiec wszystkie inne informacje przesiewam bo wiem, ze w koncu sammy sam nam powie co to bedzie
0
to na razie spekulacje szmatlawcow, nie ma o czym pisac to wymyslaja
w zeszlym roku tez mial odejsc i co zostal
dopuki nie uslysze/zobacze oficjalnegooswiadczenia klubu lub zawodnika nie uwierze, dla mnie eto'o jest caly czas zawodnikiem barcy, ma kontrakt do konca przyszlego sezonu
posdr
0
jest news dzieciaki, moze david juz nasz
http://goal.com/en/news/12/spain/2009/07/09/1373087/exclusive-barcelona-to-sign-david-villa-from-valencia
0
ja mysle, ze trzeba w tym wszystkim spokoj i pokore, nie ma co szalec, moim cichym marzeniem pomimo tego, ze bardzo lubi eeto'o, mam zreszta koszulke z jego nazwiskiem, jest sprowadzenie na camp nou zlatana. ciesze sie, ze laporta mimochodem dalej o nim wspomina, moze jeszcze nie wszystko stracone i jakims cudem znajdzie sie on w barcelonie
facet ma jaja mowiac trywialnie, wystarczylo popatrzec jak w jednym meczu chyba z lazio po strzeleniu zwyciezkiej bramki rzucil sie na manciniego, przewracajac go na ziemie :)
a technika bajeczna, sporo asyst..
0
to samo co z eto'o eh..
0
daja czadu z tymi transferami, trzeba przyznac, sam jestem ciekaw jak to bedzie w przyszlym roku, GD moga byc piekne
a benzema to dobry ruch i za 35 baniek perspektywa ladna, nawet jak sie nie sprawdzi to go opchna za niewiele mniej do anglii
0
tak tak sciah
pan przes wspanialego klubu nie jest az taki jednoznacznie wspanialy moze..
eh..
0
no wlasnie co musi zrobic eto'o zeby zostac docenionym??
moze ma przestac mowic co mysli? ja wlasnie za ta bezpardonowosc i swego rodzaju uczciwosc szanuje go najbardziej
szkoda tylko, ze zanosi sie na to, ze i klubowi i zawodnikowi troche nie po drodze
czarny20; pozdrawiam :)
0
no to sie porobilo, szkoda, mogli zalatwic to fair, usiasc i porzmawiac, uzgodnic inny plan a nie zabawa w kotka i myszke
szkoda, bo bardzo lubilem eto'o ale nie wyglada na to bym go dluzej ogladal w barcelonie
szkoda :(
0
a poza tym dlaczego odmawiasz polakowi identyfikowania sie z klubem hiszpanskim?
0
i klub i eto zawdzieczaja sobie wiele..
0
jedyne minusy eto;o, ktore widze to:
puchar afryki
i koniec kontraktu
0
to taka sama bzdura mundodeportivo jak to, ze juz ustalono wymiane eto'o na ibre plus 10 kilo
poczekamy, zobaczymy, ja wole zeby zostal
zreszta mam koszulke z jego nazwiskiem :)
0
a ja bym chcial 5-0 w takim finale, jak kiedys na bernabeu w lidze
0
a ja bym chcial fianl barca-real na bernabeu ah..
ale bylby mecz :)
0
brawo :)
0
Maciek: barwo :)
Pozdrawiam
0
a ja bym zrobil zrzutke na zlatana
0
sam sie dziwie co ja pisze ale zobaczcie co ten koles potrafi, nie moge oderwac od niego oczu:
0
sorki
15040000 petshopow :)