6

Z Valverde to sie skończy niedługo tak ze beda przychodzili przy schyłku kariery po 30 żeby sobie dorobić. A każdy młody z uwagi na swój rozwój będzie omijał ten klub bo tutaj zdecydowanie nie stawia sie na mlodych

0

http://www.sport365.live/en/home ja ostatnio tu ogladalem

1

Zamiast zbić ich 3 do połowy to ci jak na wczasach chyba myślą że jedna połową wygrają mecz. Ja sie pytam gdzie pressing gdzie zapał zawodników.

4

Dembele sobie tej ceny nie ustalił Barcelona go chciała i nie staly na przeszkodzie wielkie pieniądze. W takiej sytuacji slabe jest wypominanie ze skoro tyle kosztowal to musi grac

0

Robi robotę dzisiaj

3

Trzymam kciuki za Puiga fajnie ze dostaje szanse. Widac ze gra daje mu duzo radości miejmy nadzieję ze nic nie popsuje jego rozwoju. Mysle ze jak bedzie pracowal sumiennie da nam wiele radości

1

Fakt ze sporo strat ale widac ze chlopaczek cieszy sie gra

1

Riqui dobry wariacik :D

0

Malcom na 9? Hehe

0

U mnie dziala na fonie

0

Oficjalna strona Barcelony

13

Mi sie wydaje że któryś z tej dwójki dołączy do Abidala. Nie oszukujmy sie zarówno jeden jak i drugi ciesza sie wielkim szacunkiem w świecie futbolu i wydaje mi sie ze bedzie to niezla karta przetargowa w zachęcaniu nowych zawodników do zmiany klubu

0

To samo mialem pisac dosyć umów skoro sami nie dotrzymuja slowa

23

Sezon jest dlugi no chyba że dalej jedziemy filozofia poprzedniego sezonu i zajeżdżamy pierwszy skład do granic możliwości. Druga sprawa ze mamy w tym sezonie kim postraszyć z ławki.

4

No ale laweczke by mogl sprawdzic czy wygodna

4

A suarez zostaje na boisku smiech na sali

0

Tzw. Dziękuję dobranoc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Suarez to chyba do pustaka by nawet nie trafił

0

3 zmiany plus jedna w dogrywce ewentualnej

0

Dramat to co prezentuje

0

Langlet to do wedkarskiego niech skoczy w przerwie juz druga siate dostal XD

0

Umtiti co luzak XD. Swoja droga Arthur mógłby takie okienko wsadzić jutro

1

Niech biora nawet na wypożyczenie przynajmniej miejsca nie bedzie zajmowal

0

Myślicie ze będzie powoływany na "latwiejsze" mecze do pierwszej drużyny?

2

Na oficjalnej stronie juz jest ze porozumienie na 3 lata

0

Barca B ale ma trenować z pierwszą drużyną

6

Nie wiem jak wam ale mi sie podobala gra Ballou Tabla fajnie na tym skrzydle sobie radzil

4

W przypadku przyjscia Malcolma chyba odejście Miny bardziej prawdopodobne

0

Jeśli juz go sprzedać to za jakąś sensowna cene. Niech Barca nie bedzie outletem Mina jedna z rewelacji mundialu a cena 20/30 mln na obecne realia to promocje. Moze isc za tyle tylko w przypadku możliwości odkupienia po czasie. W innych przypadkach myślę ze powinna cena byc wyzsza ale najlepsza opcja dla obu stron to wydaje mi sie wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?