11

Swoja drogą nie myślicie ze ci ze starej gwardii jesli chcą zostać w Barcelonie powinni schodzić na niższe wynagrodzenia? Nie oszukujmy sie poziom gry już coraz gorszy bo w pewnym wieku juz swoich możliwości nie da sie juz sie grac na pewnym poziomie nie mowiac juz o lepszej grze. Chcieliby nowych piłkarzy o wysokiej jakości ale wraz z kolejnym kontraktem kasa na kontrakty sie uplyca z powodu podwyżek a zazwyczaj przedłużenie umowy wiąże sie z podwyżka

0

@ArcziArtt no to prawda ze trzon zespołu do wymiany ewidentnie. Niestety pozostaje kwestia koleżeństwa czy tu nasz mesjasz nie uderzy w stół.

0

@johny11 jesli barca przegra na wszystkich frontach to trener bedzie mial podstawy do zakomunikowania zarzadzajacej ekipie ze nie tournee w poszukiwaniu pieniążków tylko dobre przygotowanie jest podstawą na nadchodzący sezon

8

@Mati2207 jedyny pomysl to odwrócić sie i zagrac do kogoś z tylu

1

@cosinus90 ja bym poczekał z osądem do pierwszych miesięcy nowego sezonu nie oszukujmy się slowa Valverde o nie przywiazywaniu uwagi do przygotowania fizycznego maja swoje odzwierciedlenie w obecnej grze. Setien przepracuje okres przygotowawczy z drużyną zrobi im lekki zajazd wtedy beda przygotowani do grania pressingiem. Wiadomo ze jak przejmiesz druzyne w trakcie sezonu gdzie grasz mecze co 3 dni nie zrobisz treningow na takiej intensywności. Kolejna rzecz nie moze sprawdzić w sparingu ma co kogo stać i jak ustawiac druzyne

1

@grubiorz no właśnie też nie wiem swoja drogą co zmieni wydawanie hajsu na innych zawodników skoro i tak sie skonczy na tym ze wszyscy maja zabronione strzelać i podawać wszystkie pilki Messiego

0

@Peciak no w drugiej polowie jak ewidentnie bardziej interesowalo zlapanie ansu przez srodkowego obronce niz odebranie pilki tez bylo dziwne

0

@Mizander z tego co kojarze klauzula to 60mln

1

@Miroo moze w końcu szybkość Dembele zostanie wykorzystana

2

@ryba84 szkoda chlopa

0

Niestety nasz trener ze jest juz raczej na straconej pozycji jesli wiec stawia na bezpieczne rozwiązania jesli chodzi o sklad. Bo jak widac niektórych zaangażowanie w chociażby pressing po utracie pilki to jest to az smutne. Wynikow zadowalających i tak nie ma wiec moze warto by było postawic na zawodników którzy chcą grac

0

@Flores ilosc zawodników z poza UE musi się zgadzać

0

@Zag Couthino tez byl na ławce

0

@RKS1979 swoja droga to nie zdziwił bym się gdyby nasi przyjaciele z chcieli by nam zrobić na złość

13

@SommelierVeB 20% to 24mln więc jednak po drodze

0

@Zuchowicz_PL dokladnie taka sama koncepcja mi sie nasunęła

1

@icon3520 trza sprzedac Rakiticia to moze Valdek pojdzie za nim

0

Śmiech na sali tylko tyle powiem za Williana wolaja więcej niz 70mln a za młodego zawodnika z dużym potencjałem mniej niz 50. Takie promocje tylko w Barcelonie.

3

No i Richarlison bez paszportu ue

0

Czyli Tobido na lo?

0

No przynajmniej byla szansa zweryfikować. W tym przypadku ciężko jest stwierdzic

2

No Andre jakoś mógł dostać mase szans mimo że ich nie wykorzystał.

0

No myślę ze ciężka praca przynosi efekty a skoro kilka razy bylo pisane, ze Malcom trenuje dodatkowo zeby dostać szanse. To wydaje mi się ze w takiej Romie by dostal wiecej szans za takie zaangażowanie. No ale powiedzmy sobie szczerze Valverde nie jest typem który stawia na młodych zawodników tylko woli weteranów nawet w mniej ważnych meczach. Moze przynajmniej w końcówce sezonu da szansę innym zawodnikom.

0

No na pewno zmarnował sezon Malcomowi. Gdyby ten poszedł do Romy bylby jedna z pierwszoplanowych postaci. Teraz gdy odejdzie bedzie musial znow sie klimatyzowac w nowym klubie.

0

Mysle ze to byłby ogromny krok do przodu jeśli chodzi o powrót pewności siebie Cou.

1

Chelsea zakaz tranferowy

2

Po pierwszej powtorce tez myslalem ze się potknął ale na drugiej widac jak obronca "lekko" zahacza nogę Messiego co sprawilo ze zle ja postawil i sie potknął

5

Arthur i Coutinho dzisiaj eleganko

0

Widzialem na Instagramie filmik z treningu. Boateng bajerka z Rakiticiem a Riqui widac w dobrym nastroju.

2

Totki pewnie dorzucą cos jak weźmiemy od nich kontuzjowanego Kejna w zimowym okienku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?