bynek90
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Swoja drogą nie myślicie ze ci ze starej gwardii jesli chcą zostać w Barcelonie powinni schodzić na niższe wynagrodzenia? Nie oszukujmy sie poziom gry już coraz gorszy bo w pewnym wieku juz swoich możliwości nie da sie juz sie grac na pewnym poziomie nie mowiac juz o lepszej grze. Chcieliby nowych piłkarzy o wysokiej jakości ale wraz z kolejnym kontraktem kasa na kontrakty sie uplyca z powodu podwyżek a zazwyczaj przedłużenie umowy wiąże sie z podwyżka
0
@ArcziArtt no to prawda ze trzon zespołu do wymiany ewidentnie. Niestety pozostaje kwestia koleżeństwa czy tu nasz mesjasz nie uderzy w stół.
0
@johny11 jesli barca przegra na wszystkich frontach to trener bedzie mial podstawy do zakomunikowania zarzadzajacej ekipie ze nie tournee w poszukiwaniu pieniążków tylko dobre przygotowanie jest podstawą na nadchodzący sezon
8
@Mati2207 jedyny pomysl to odwrócić sie i zagrac do kogoś z tylu
1
@cosinus90 ja bym poczekał z osądem do pierwszych miesięcy nowego sezonu nie oszukujmy się slowa Valverde o nie przywiazywaniu uwagi do przygotowania fizycznego maja swoje odzwierciedlenie w obecnej grze. Setien przepracuje okres przygotowawczy z drużyną zrobi im lekki zajazd wtedy beda przygotowani do grania pressingiem. Wiadomo ze jak przejmiesz druzyne w trakcie sezonu gdzie grasz mecze co 3 dni nie zrobisz treningow na takiej intensywności. Kolejna rzecz nie moze sprawdzić w sparingu ma co kogo stać i jak ustawiac druzyne
1
@grubiorz no właśnie też nie wiem swoja drogą co zmieni wydawanie hajsu na innych zawodników skoro i tak sie skonczy na tym ze wszyscy maja zabronione strzelać i podawać wszystkie pilki Messiego
0
@Peciak no w drugiej polowie jak ewidentnie bardziej interesowalo zlapanie ansu przez srodkowego obronce niz odebranie pilki tez bylo dziwne
0
@Mizander z tego co kojarze klauzula to 60mln
1
@Miroo moze w końcu szybkość Dembele zostanie wykorzystana
2
@ryba84 szkoda chlopa
0
Niestety nasz trener ze jest juz raczej na straconej pozycji jesli wiec stawia na bezpieczne rozwiązania jesli chodzi o sklad. Bo jak widac niektórych zaangażowanie w chociażby pressing po utracie pilki to jest to az smutne. Wynikow zadowalających i tak nie ma wiec moze warto by było postawic na zawodników którzy chcą grac
0
@Flores ilosc zawodników z poza UE musi się zgadzać
0
@Zag Couthino tez byl na ławce
0
@RKS1979 swoja droga to nie zdziwił bym się gdyby nasi przyjaciele z chcieli by nam zrobić na złość
13
@SommelierVeB 20% to 24mln więc jednak po drodze
0
@Zuchowicz_PL dokladnie taka sama koncepcja mi sie nasunęła
1
@icon3520 trza sprzedac Rakiticia to moze Valdek pojdzie za nim
0
Śmiech na sali tylko tyle powiem za Williana wolaja więcej niz 70mln a za młodego zawodnika z dużym potencjałem mniej niz 50. Takie promocje tylko w Barcelonie.
3
No i Richarlison bez paszportu ue
0
Czyli Tobido na lo?
0
No przynajmniej byla szansa zweryfikować. W tym przypadku ciężko jest stwierdzic
2
No Andre jakoś mógł dostać mase szans mimo że ich nie wykorzystał.
0
No myślę ze ciężka praca przynosi efekty a skoro kilka razy bylo pisane, ze Malcom trenuje dodatkowo zeby dostać szanse. To wydaje mi się ze w takiej Romie by dostal wiecej szans za takie zaangażowanie. No ale powiedzmy sobie szczerze Valverde nie jest typem który stawia na młodych zawodników tylko woli weteranów nawet w mniej ważnych meczach. Moze przynajmniej w końcówce sezonu da szansę innym zawodnikom.
0
No na pewno zmarnował sezon Malcomowi. Gdyby ten poszedł do Romy bylby jedna z pierwszoplanowych postaci. Teraz gdy odejdzie bedzie musial znow sie klimatyzowac w nowym klubie.
0
Mysle ze to byłby ogromny krok do przodu jeśli chodzi o powrót pewności siebie Cou.
1
Chelsea zakaz tranferowy
2
Po pierwszej powtorce tez myslalem ze się potknął ale na drugiej widac jak obronca "lekko" zahacza nogę Messiego co sprawilo ze zle ja postawil i sie potknął
5
Arthur i Coutinho dzisiaj eleganko
0
Widzialem na Instagramie filmik z treningu. Boateng bajerka z Rakiticiem a Riqui widac w dobrym nastroju.
2
Totki pewnie dorzucą cos jak weźmiemy od nich kontuzjowanego Kejna w zimowym okienku :D