31

Zaczną dawać normalne pensje to i pieniądze będą za transfery

0

Za darmo i dopłacanie do pensji XD

8

Spokojnie za 4-5lat odkupimy go za symboliczne 60mln

0

@seba444 swoją drogą ciekawe czy będzie miał szansę pograć w pierwszym składzie w tym sezonie bo prezentuje się fajnie

3

Pedri co się bawi grą podoba się

4

@PartidarioCatalan niech tylko będzie zdrowie a resztę pokaże

0

@icon3520 Messi jako pierwszy zawodnik który nakłada pressing coś od dawna nie widzianego. Oby tak dalej akcja bramkowa bardzo fajna

1

Araujo co dzik! Mam nadzieję że będzie niedługo stałym gościem pierwszego składu

0

Co do vidala to podobno Barca ma 9 mln zapłacić vidalowi (ta część wynagrodzenia) trochę śmieszne że barcelona płaci zawodnikowi żeby "zarobić" 0.5mln

0

@mikokarla jeśli suarez zostanie to depaya nie będzie

17

XD No coraz śmieszniej to wygląda

0

Ten inter to widzę poczuł się za bardzo. Powinniśmy zerwać jakiekolwiek negocjacje tylko patrzą jak nas wydumać tak samo jak przy wypożyczeniu Rafinhy po którym mieli go wykupić. Jeśli chcą kogoś kupić od nas do klauzuli i siema

0

@Johnnie_Walker neto tak średnio się pozbywać skoro Ter stegen dwa miechy przerwy

1

@Jon_Snow też ma chyba rok kontraktu

0

Jaja juz lepiej niech zostanie

0

Zamiast się szarpać niech wysłuchają propozycji zainteresowanych i wybrać najlepszą. Nic nie osiągną a tylko wizerunek zszargany w stosunku do przyszłych transferów.

2

Niech już puszcza tego Messiego za dobrą ofertę i niech kadra pełna już trenuje

0

Bartek powinien zacząć negocjować i przyjąć najlepsza ofertę. Bo jeśli zostanie na sile to już głowa nie ta bo po sezonie odejdzie za darmo i tak co myślę będzie gorsze.

0

Nie mówię że mają odsyłać do klauzuli ale wysłuchać propozycji jak najbardziej. Wielu chętnych jest więc niech przedstawiają swoje propozycje. Osobiście bym wybrał opcje część pieniędzy a część w jakichś zawodnikach bo wiadome jest ze jak uzyskamy pieniądze duże to automatycznie ceny w górę dla nas gdzie i tak są duże jak Barca chce kogoś kupic

0

@VenoM dlatego bierzemy plus dopłata 200

1

Klasyczne okno transferowe jak Barca chce kogoś to dawać grube melony. W drugą stronę wiecie co weźmiemy na siebie wynagrodzenie piłkarza i to w sumie na tyle oddej za darmo. City mimo że Messi chce odejść to nasza największą gwiazda a oni w zamian proponują nam Angelino i Garcię bo nie oddadzą swoich gwiazd przy tym nie chcieli byśmy trącić pieniążków. To jak będzie?

0

@yoli z tego co kojarzę to do 10 czerwca mógł aktywować

0

@Graczdari w sumie wypożyczenia musieli przedłużać więc chyba nie ma z której strony ugryźć

0

XD... Przed chwilą widziałem plotkę ze negocjują z city transfer Jesusa i sam piłkarz zainteresowany jest owym transferem

2

Niech da City chociaż Jesusa i Garcię +100 i elo

0

@Jakchcesz myślę że jak tak zrobią to inni również zarzadaja podwyżek :)

47

Bo nikt inny tyle nie będzie płacił

0

@Tomek54321 prędzej czy później i tak Messi by odszedł na emeryturę ale skoro wybrał taka drogę jego sprawa

1

Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie. Pora zrestrukturyzowac drabinkę płacową bo te horrendalne pensje to jest przesada. Mniej wydatków na pensje=więcej na transfery. Jeśli Messi chce odejść tak nagle to niech ktoś daje 150mln i cześć. Pora odbudowac druzyne

0

@Tomek54321 Też jestem tego zdania. Koniec messipendencji. Pora stworzyć coś nowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?