bynek90
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 klub go ukarze aby skłaniać do zgody na wymiane za pjanicia XD
0
@karol97 no wiadomo ze to pilkarze sa na pierwszej linii ryzyka. Ale kluby czerpia zyski z meczów nie ma meczów nie ma pieniędzy a pensje trzeba płacić niemałe
0
Sprzedac mlodego obrońcę za 30mln żeby zarobić. Za rok kupic 28 letniego stopera za 60 mln
2
@Maks91 nie pierwszy XD
2
@monsterrize moze niech nie przedłużają kontraktu z Ter Stegenem to buffona niech wezma w pakiecie
1
Nie rozumiem tego chca sprzedac vidala i rakiticia bo sa juz w pewnym wieku gdzie szczyt formy juz raczej za nimi i mialo sie zrobić miejsce dla młodszych graczy tymczasem Barcelona rzekomo interesuje sie 30letnim pomocnikiem. ŻENADA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamil6 i co z tego ze złożą wniosek przeciwko psg znow bedzie ze za pozno wniosek sprawdzony
7
@YoungMan semedo i vidal cos mi się wydaje
0
@Sznejk mysle ze juz w tym sezonie odejdzie
0
@noface no fakt ze mamy paczke konkretna i jak dla mnie to powinni raczej tylko odejść zawodnicy typu vidal rakitic( jesli pojawi sie oferta fajna to puścić roberto) i jedynie pomyslec nad bocznymi obroncami a jeśli sie upra to sprzedac umtitiego i todibo ogrywac z lawki
0
@Messibestplayerintheworld Dziwisz sie? Przy każd okienku transferowym wymieniany jest w kontekście wymiany wcale mnie nie dziwi ze nie chce przedłużyć kontraktu. Krótszy kontrakt mniejsze pieniądze za transfer a wiecej moze uzyskać w pensji
0
Tonaliego by mogli sie postarac ściągnąć
0
30 mln za umtitiego?
3
@FeloRPS zamiast Lautaro wolałbym Wernera a zamiast Neymara Gnabriego ewentualnie kogoś z dwójki sancho/sane
0
@lukas10 podejrzewam ze chodzi o przedłużenie umowy
0
@Wikson no dobra ale w rezerwach mamy tylko jedna typowa dziewiatke jesli chodzi o barce b ktora pewnie i tak by "nie spelnila oczekiwań" wiec mowienie o szansie dla młodych tyczy sie chyba tylko arujo i puiga ewentualnie brac na stale do barcy b Konrada de la Fuente ( nie wiem czy tak sie to pisze) i Ilaixa i powoli ich wprowadzac
1
I cyk janusze biznesu uzyskaja zniewalajaca kwote 25mln +5 zmiennych
1
@YoungMan no i nie zajmuje miejsca dla pilkarza bez paszportu europejskiego
0
@cracker 3min później Real Madryt interesuje się również tym zawodnikiem, miesiac później drużyna z Madrytu wyprzedza Barcelone i kontraktuje zawodnika z Argentyny
0
@slayer "wole mieć wąską kadre" wychodzi teraz
0
@MrLukass co prawda to prawda ale w trakcie sezonu raczej nikt nie odda zawodnika po kosztach i odeśle do klauzuli
0
@Pustelnik i tekst ze barca wierzy ze sprzeda zawodnika w czerwcu ? Pewnie za 6mln maksymalnie
0
@Maurolkit od sezonu 20/21
0
@Pustelnik jak bylo postępowanie przeciwko nim stwierdzono ze "dokumenty zostały złożone za pozno" i dlatego nie ukarali
0
@FC1899Barca no chyba że tak
7
@FC1899Barca a wybory nie sa w 2021?
0
@SinMistico spoko opcja tych dwoch plus 65 i wyda
0
@19Riki20 dokładnie tak mysle ze wlasciwe ocenianie powinno odbywać się około listopada bo wtedy to juz duzo wiecej zalezne od trenera i jego decyzji
0
@darek60 odmłodzenie ( rzkomy powrot iniesty xD) fakt ze pare pozycji byśmy mogli wymienić na mlodsze pokolenie jako ze mamy dwoch dobrych lewonożnych stoperow z Francji fajnie by było ściągnąć upamecano ale to pewnie nie bedzie tanie w pomocy de jong powinien zastapic busquetsa no i albe zmienic bo gosc ma w głowie tylko jedna możliwość podania