bynek90
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bronek1999 niestety nie poddając się zabiegowi sam sobie zgotowal taki los
0
@Ghotti Przed chwilą właśnie na innej stronie czytałem o tym pomijając fakt że chcemy kosztem straty już teraz wypchać obiecującego obrońcę dla Barcelony to żaden interes go teraz sprzedawać. No jak to nie jest sabotaż to nie wiem jak to nazwać
3
@Midast przed chwilą czytałem lepszy hit XD Chcą sprzedać Emersona żeby zarobić. Wyceniają go na minimum 20mln(XD) z czego wg umowy 50% od transferu idzie dla betisu i do tego musimy zapłacić odszkodowanie betisowi 3mln za wyszkolenie i 3mln za zerwanie umowy przed upływem 2lat wypozyczenia
0
@Pawel1985 na przebudowe zespołu trzeba mieć pieniadze
1
@mn2000 Dokładnie niestety obecnie w pierwszej kolejności się liczy głos zasłużonych zawodników. Do póki trener nie będzie miał możliwości w pełni budowania kadry za formę w której obecnie jest zawodnik a nie za to co dla klubu wygrał ta gra będzie tak wyglądać.
0
Wczoraj mi się wyświetliły na fb dawne mecze Barcy. Może i filozofia jest ta sama ale dynamika spadła. Ta gra myślę była by dalej skuteczna tylko przy tym tempie wymiany piłek daje więcej czasu na ustawianie się rywali w obronie niż na przeprowadzanie akcji.
0
To może propozycja dla interu pjanic +40mln za lautaro?
0
Ja rozumiem ze barca lubi przepłacać ale 70 mln nawet jako walek dla księgowych brzmi śmiesznie
0
@asterix78 wczoraj pisali ze ma okolo 2mln pensje Arthur
1
Gra wygląda slabo i jak sam na początku mowilem ze to kwestia braku okresu przygotowawczego tak teraz widze ze drużyna niewiele sie różni na boisku od tej za Valverde. Fajnie ze dalej gra opiera się na posiadaniu pilki ale to nie przynosi efektu. Messi powinien przeniesc się do srodka i rozgrywac tam a nie ze skrzydła. Troche poklepac i rozciągnąć gre wykorzystujac szybkość zawodników na skrzydłach.
1
@Yoshi94 pewnie dlatego że został wyrejestrowany z rozgrywek ligowych
0
@Kibic31 ale z chęcią wypozyczy go na sezon
0
Cos wyczuwam ze z tym transferem arthura za pjanicia to bedzie jakąś machloja cyferkowa bo budzet trza domknac
1
@Jaca27 a ja właśnie mysle ze bedzie to lepiej wygladalo
0
@marcinbarca1984 w sumie racja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak tak bardzo chca Arthura to niech klada 80 baniek i elo
2
@HubertMlody ja tam bym wolal jego puścić niz Semedo. Podejrzewam ze duzp osob sie moze nie zgodzić ale ja nie rozumiem fenomenu tego zawodnika
0
Ukrywanie wyników pozytywnych u kilku piłkarzy i trenerów Barcelony XD
3
Jak zawsze wszyscy dymaja Barce w okienku tranferowym to w dobie kryzysu chca wyruchac podwojnie zaraz puścimy Arthura Dembele Semedo i Firpo a u nas się zrobi 30+ i za max 3 lata będziemy mieli problemy w lidze europejskiej
6
@Rajek99 czyli za darmo bo mu nie dadzą nowego kontraktu
0
Pjanic za Arthura nie chcecie? To moze chociaz za dembele...
2
@TYMBER malo tego ze pewnie odpali to jeszcze zostanie wyceniony na czapke gruszek
41
Wymiana 1 do 1 pjanic za arthura to chyba jakis żart
1
@Pablit nie wiem jaka kwota wchodzi w gre ale moze warto kupic i wypozyczyc
3
Inter i Juventus naciskaja na transfery to niech wykladaja tyle ile chce barca i cześć. Mam nadzieję że Barcelona sie nie ugnie i nie bedzie sie ustawiala pod warunki jakie sa dobre dla kupców
0
@Turio no dlatego mowie ze jeżeli juz sie tak uparli to niech maja przynajmniej pod kontrolą rozwój i moc zareagować
18
Za lautaro powinni zaoferować 60+ vidal i firpo nie chca to spadac i brac wernera za 60. Z Juventusem to w żadne wymiany bo nas wydymaja bez mydla. Jesli juz Todibo sprzedawac to tylko i wyłącznie z opcja odkupienia za max 40mln.
0
@MensculinVeB no co by to nie było trochę chore ze taka opcja jest brana pod uwagę kolejna super wymiana 1 do 1
0
@monsterrize szkoda ze mandziukic odszedl bo moze tez jakis deal by dalo rade ubic XD