1

@Tomek54321 może niech zostawia suareza z obecnym kontraktem ale bez wpisania do rozgrywek po prostu będzie jeździł z Messim dla towarzystwa

0

@Arooo Po tym co się tu dzieje to Xavi tym bardziej nie przyjdzie póki jest Messi i spółka on doskonale wiedzial jak to bedzie

0

@Warszawiak86 ale co to ci da jak żaden trener szanujący się nie przyjdzie może zróbmy od razu Messiego grającym trenerem będzie po temacie. Nie trzeba nawet ławki rezerwowych grunt że przyjaciele znowu razem

1

@Lucassito czyli wg ciebie gra Barcy była cacy?

1

Cyrk na kółkach nawet tak wielki piłkarz jak Messi nie może tak rządzić klubem i rozstawiać po kątach. Trener podjął decyzję w związku z suarezem rzekomo przekazujac przez telefon to Messi się odgrywa podobnym. Jak dla mnie to niech biorą hajs za Messiego jak się szarpać to się szarpać klauzula była do Czerwca to teraz może negocjowac z klubem cenę odejścia. Zarząd później może się podać do dymisji. Co z tego że Messi zostanie a zarząd nie moim zdaniem obraz gry się nie zmieni a jeszcze wyjdziemy na większych debili i bez rozegranego meczu zostanie zwolniony Koeman. Dno i 3 metry mułu.

1

@Warszawiak86 jak bartomeu poda się do dymisji to wątpię żeby coś się zmieniło kadrowo

3

Messi odchodzi Bartomeu telefon do Pereza szefie moja misja zakończona sukcesem podaje się do dymisji XD

0

@Turio myślę że pełnią władzy przekonał Bartek Koemana do objęcia Barcy w przeciwnym wypadku wątpię żeby ktokolwiek się za to wziął

12

Ciekawe czy będzie miał odwagę posadzić osobników o wyższej hierarchii w obliczu słabszej formy a nagrodzić tych którzy wykazują chęć i zaangażowanie

1

@patryk1995991 braithwait i rakitic(za darmo)

0

No to jestem ciekawy co tu się zmieni bo chyba nic. Nie żebym był zwolennikiem odejścia alby ale wszystko wskazuje na to że każdy zawodnik jest ważny plus coutinho ma wrócić czyli wszyscy inni pilkarze którzy są na wypożyczeniu do odstrzału plus rakitic i braitwhite. A chcą sprowadzić 3 piłkarzy jeszcze więc nie wiem gdzie oni wszyscy się pomieszcza

0

@Magicc89PL władze podobno mówiły że haaland nie ma profilu odpowiedniego do Barcelony

10

Oczekuję zwycięskiego projektu bez sprzedawania przyjaciół. Czyli mogą sprzedać Lengleta Semedo Firpo i Grizmana. Później narzekanie ze nic się nie wygrywa jak się biegać nie chce żadnemu z kolesi

0

Czyli zaczyna się albo stara ekipa zostaje w całości albo wcale

0

@hazo428 nie chce Suarez odejść teraz tylko za rok za darmo żeby jeszcze jakiś fajny kontrakt ugrać w ajaxie

2

@HavertzKai już widzę jak Bayern się pozbywa Daviesa

1

Messi będzie filarem nowego projektu czyli w skrócie nic się nie zmieni piła grana cały czas na Messiego reszta drużyny ma zabronione strzelania. Jedynymi zawodnikami z którymi się pożegnam będą ci którzy opróżnili swoje szafki czyli rakitic i to pewnie za jakieś klepaki bo Sevilla biedna i Martin za którego może 13mln dostaną

0

@noface od pierwszego dnia jak pisali ze pożegnają się z częścią zawodników to mówiłem że odejdzie tylko ta dwójka

0

@ForcaMilosz to już kwestia dla, sztabu medycznego iod przygotowania fizycznego

1

W końcu trener który wykorzysta potencjał naszych młodzieniaszków.

1

Ciekawe jak Messi glosowal

0

Niech zmieniają trenera co 2 miesiące prawda jest taka że póki trener będzie bezjajeczny i szatnia będzie rządziła to nic się nie zmieni

0

@M4C1O0 wiadomo że wielkich pieniędzy za nich nie dostaniem ale ja bym proponował odpowiednio telles/Angelino, upamecano, maleń, tonali

2

Jeśli by zmienili trenera i do tego pozbyli się tłustych kotów w tym niestety również Messiego bo żaden trener nie ogarnie jeśli będzie rządziła szatnia kolegów

3

100 baniek niech dają i elo

2

Przed chwilą jeszcze przeczytałem że jeśli coutinho wygra lm z Bayernem Barca będzie musiała zapłacic Liverpoolowi 5mln zmiennych XD

0

@VenoM No dobry zmiennik ale jak będzie mało grał to zaraz będzie narzekal

1

Mógłby wrócić na presezon z drużyną

3

@hugz będzie u kogoś innego

4

@catalanian09 interes życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?