0

@Cylon1982 chyba przeczytal

0

@lukasz222 No jakby psg wygrało lm czego im nie życzę to możliwe że by został

0

@Greenalley a to nie była ta sytuacja z gabigolem co poszedł do Interu bo Santos nie respektował wcześniejszej umowy i miał zapłacić chyba 6 mln

0

@Greenalley w ramach długu barcelona ma właśnie za określoną kwotę możliwość pierwokupu

0

@Janek_7 No moim zdaniem Mats źle ustawiony

6

@a1a z palcem po operacji?

1

@mattinhoziomek pena przecież odszedł na wypo to miejsce zwolnił

0

@Harnas2 wolves mają obowiązek wykupić trincao po sezonie za 30 więc może wymiana w razie czego. W innym przypadku muszą 6 mln zapłacić Barcelonie

2

Świński dydel najpierw masa potem masa

0

@AlexMQUC na insta jest w języku francuskim i hiszpanskim

2

Ja rozumiem wszystko aspiracje do bycia wielka gwiazda okej ale to bez pokrycia. Barca sama sobie zawiniła dając taki kontrakt ale to że zawsze wypełniał swoje obowiązki jest dalekie od prawdy i skoro tak bardzo chce kontynuować karierę w Barcelonie niech w ramach swojego podziękowania za te czasy gdy miał kontuzje i był wspierany przez klub przystanie na warunki a jak chce pieniędzy to niech odejdzie teraz

0

Bembele dodał post na insta ze zdjęciem w koszulce Barcy i jakimis wypocinami ale nie znam ani francuskiego ani hiszpańskiego ????

0

Dla drużyny samej w sobie gwarancja bramek nie oszukujmy się jest maszyna do zdobywania goli. A dla klubu z pewnością będzie to aspekt przyciągający sponsorów. Kto wie może doczekamy się rywalizacji na miarę tej C. Ronaldo z Messi (tak wiem to nie to samo) ale z pewnością Rywalizacja Hallanda w Barcelonie z Mbappe w Realu byłaby ciekawa

1

Wczoraj czytałem że ajax nie zamierza pozbywać się tagliafico na zasadzie wypożyczenia tylko transferu definitywnego ale może dobre relacje zrobią robotę ewentualnie puścić do nich w zamian balde na wypożyczenie

1

Przychodząc tu byl talentem z dużym potencjałem. Ilość urazów z roku na rok nie pozwoli mu osiągnąć najwyzszego mozliwego dla niego poziomu. Glowa na poziomie tym co przychodząc do Barcy czyli jak nieopierzony dzieciak. Kredyt zaufania pomimo kolejnych urazów bez zachowania jakiekolwiek profesjonalizmu powinna zweryfikować jego dalsza karierę myśle ze za max 4 lata bedxie sie tułał po klubach ktore beda mu gwarantować wysokie dochody a jaki poziom będzie owa drużyna reprezentować to inna sprawa. Wyżej sra jak dupe ma

2

@mindbender84 nawet był chyba taki artykuł że doradcy informowali o tym

0

Może lepiej skupić się na darmowych zawodnikach w lato i klepnąć jakiegoś kessiego zakarie belottiego albo breretona z blackurn

0

Jak mają już się bawić w wynalazki to może lepiej niech wróci Manaj z wypożyczenia

0

Może lepiej już dybale za free wziąć bo kontrakt mu się konczy

0

Nie no bez żartów

0

@karolup z tego co kojarzę to sprzedany

0

@ArcziArtt Czyli co trzeba dać mu te 20mln pensji?

23

@SmoothCriminal Ale ty tak serio?

0

@Rhaan chyba nie będą mogli go zarejestrować nawet w styczniu kiedyś pisali

0

Czyli czeka nas parę dni niepewności a później w ostateczności Xavi sam opłaci klauzulę?

1

@JarekS lata sukcesów wg niektórych obligowało Barcelonę do wygrywania wszystkiego. Dobrze że przynajmniej piłkarze w końcu zauważają ze trzeba znów pracować na siłę tego klubu. Usuwanie wszystkich doswiadzonych graczy nic nie da bo jednak ci młodzi wiele mogą się od nich nauczyć. Nie oczekujmy zmiany trenera jak i zasilenia drużyny przez gwiazdy bo kasa jest w próbie odzyskiwania drabinki płacowej No i kim tak naprawdę zastąpić Koemana

4

@JarekS muszą grać na 120 procent w sparingach nawet ;)

0

No niestety póki się nie skończy ta sytuacja covidowa i nie będziemy zarabiać na biletach trzeba ciułać eurasy. Za trzy lata może u składamy na kogoś aczkolwiek patrząc na tendencje wzrostową cen lepiej zainwestować w skauting i młodych wylapywac za wczasu.

0

@kamiVeB żeby chociaż gdzieś indziej go puścili niż do rywala o mistrzostwo inna sprawa że antek pewnie nie chciałbym nigdzie indziej ale znowu frajerzymy

0

@Pstryk ta jak im się kontrakt skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?