1

@FutbolToMagia Trincao na LO?

2

Konrad Moriba Collado Puig Araujo- fajnie by było zobaczyć taka ekipę na boisku (Szkoda ze Fati dalej kontuzjowany)

0

@Zykrol albo brajtłajt

3

Sarabia może być dobrym trenerem z jajami zobaczymy jak jego przygoda się potoczy

1

@rogal478 bo w razie kontuzji mamy Umtitiego z szamanskim leczeniem

0

@Litman prędzej lengleta posadzi

1

@Vold94 klątwa filmowca

0

Firpo chyba ani jednej piłki nie dał celnej do przodu

3

@Michu94 kontka 3 miechy chyba

0

@zibiku chyba mamy Larsson nowego

0

@darek60 jeśli inter wygra a real zremisuje to chyba real wychodzi bo ma lepszy bezpośredni

4

Myślę że bramka by bardzo pomogła Portugalczykowi

3

Ciekawe czy Konrad dostanie coś minut

0

@JohnBarça jak grał bo nie miałem okazji oglądać?

0

Sytuacja jest dosyć patowa dla Umtitiego z jednej strony dostaje pokaźna pensję ale z drugiej strony jeśli nie podda się operacji jego wartość będzie bardzo mała w związku z częstymi absencjami więc jeśli nawet chce wycyckać ile się da z Barcelony później go czega raczej mały kontrakt

0

Ciekawe czy Balde nie zweryfikuje wyższa klasa rozgrywkowa. Ale potencjał jest.

0

@grubiorz riqui to już zapomniał jak się gra

2

Umtiti może coś zagra w końcu

0

@trolownik w zasadzie to chyba cały czas to samo czyli niedoleczone kolano

0

@MJW nie bo polak rodak

2

Jeśli przedłużyć to z obniżeniem pensji

4

Juventus: Kupimy od was Dembele za 70 mln a wy od nas Bernadesciego za 60
Barcelona : Myślę że to dobry deal

13

No i można jak modric? Być może gdyby suarez miał takie podejście to by był dalej w Barcelonie

1

Ansuuu! XD najs

0

Juventus - Barcelona - Salzburg - Rennes

0

@FCBwojtek może dałoby radę wcisnąć im rafinhe plus 5-8 mln

0

A jeszcze niedawno pisali ze celem Koemana jest odbudowanie dembele. Rozumiem że już go odbudował i było to w celu sprzedaży

3

@espanio80 wyciągnęliby typa który przyszedł w tym sezonie?

0

Ciężko się to czyta z jednej strony że trzeba charyzmatycznego trenera który obudzi styl inny niż zagraj do Messiego z drugiej jegowartość marketingowa rekordy i doświadczenie powinna wpływać na decyzję klubu.

2

Wiadomo że to nie jest sposób w jaki powinno się żegnać legendę. Niestety zarząd dając takie pensje sam do taki sytuacji doprowadza działając na szkodę wizerunku klubu. Wypychanie zasłużonych zawodników na siłę nie tak się to powinno robić. Uzdrowienie systemu płacowego to jest to od czego powinien zacząć nowy zarząd klubu. A El Pistolero pewnie jeszcze parę bramek pokaże w AM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?