0

To że frajerzymy się w każdym okienku to jedno ale ze w ciągu miesiąca odwalać dwa takie numery to już jest przesada zły moment sobie wybrali na takie ruchy. Swoją drogą chłopaki niech sobie ogarną dobra ochronę na wyjście z biur bo coś czuję że w Barcelonie będzie dzisiaj grubo

0

Na wypożyczenie 2 letnie z opcją wykupienia nie no kabaret

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Narzekanie na Messiego i na to że cieszy się z gry w nowym miejscu ze starymi przyjaciółmi zmuszony poniekąd przez poprzednie władze do odejścia w taki sposob jest trochę niesprawiedliwe. To że dostał kontrakt jaki dostał to też pozostałości po poprzednikach. Pora poukładać sensownie strukturę płac i rozpocząć nowy etap prędzej czy później i tak byśmy musieli go pożegnać a utrata takiego zawodnika nigdy nie jest dobra więc może tak nagła będzie impulsem. Może będziemy za jakiś czas oglądać kolektyw a nie szukanie na siłę Leo i niech on coś wykombinuje. Miejmy nadzieję że będzie dobrze.

1

Pora napisać nowa historię może Ansu będzie jej początkiem

1

@bernardFCB pewnie Barca tv i Polsat Sport premium jak ostatnio

1

Jak to będzie wymiana 1:1 to kolejny raz damy się wydumać XD

0

Czyli rozwiązujemy kontrakt i lenglet za darmo

0

@burza1982 myślę że mało prawdopodobne aczkolwiek marketingowo to by był strzał w 10

8

Czyli 4 mieszki będzie dochodził do siebie i później elo za free

0

Nie wchodzić w interesy pewnie będą chcieli wypożyczyć z opcją wykupu i połowa pensji na barce po czym po sezonie oddadza go bo nie będą mieli pieniędzy.

0

@LukaszUH Parówa bita odwdzieczylby się za tyle cierpliwości i trzymania go na l4

0

Jak zostawia Roberto kosztem desta to beka

1

@Litman myślę że tu z klauzulą chodzi też w dużej mierze o pozostanie Koemana żeby w razie odejścia trenera i braku zaufania od przyszłego mógł zmienić klub bez problemu

0

@Barcelonista94 trener kadry nie puści ich na badanka

30

Czyli złoty interes kolejny z Atletico oddajemy albę za 5mln zmiennych plus dopłacamy do pensji

0

@masik86 No tak ale wszystko wiąże się z dużymi kosztami pensja dla nowego trenera z topu osobiście nie wiem czy jakiś jest do wyjęcia i pensja dla niego

5

Pożegnajmy Koemana i uszczuplmy jeszcze bardziej mizerny budżet klubu. Moim zdaniem nie ma sensu już się żegnać z trenerem. Przyszedł w ciężkim momencie zostawiając świetną reprezentacje zdawał sobie sprawę z tego że może po zmianie zarządu może zostać wymieniony. Dlatego przynajmniej w mojej opinii zasługuje na chociażby trochę zaufania i transfery jakich potrzebuje w stosunku do zawartości klubowej kasy i rozliczać go po połowie sezonu

1

@Dariusz40 podobno kane chce zostać na wyspach

1

Wiem że nie każdy piłkarz musi być trenerem ale charakter i charyzma tego człowieka z pewnością pomogłaby na ławce trenerskiej

4

Czyli co dzisiaj karny z kapelusza i real w finale?

0

@MaziFCB albo chociaż do kogoś z dwójki suarez/vidal

0

@el_bidinho No pedri akurat też biegał wszędzie a jak w jednej akcji chciał doskoczyć pressingiem obraca się a, tu reszta stoi było smutne

1

@Wizz777 Ludzie przyzwyczaili się do tego że Barca ma wygrywać i tyle. Prawda jest taka że wraz z czasem dynamika zawodników wiodących prym zmalała do minimum. Ter Stegen nie mając większego zabezpieczenie ze strony obrony nie da rady sam bronić. Buskets kiedyś brak dynamiki nadrabiał dobrym czytaniem gry i kontrolowaniem tempa, obecnie kontroluje wysokość trawy leżąc. Messi był przez wiele lat decydującym piłkarzem niestety on też już nie będzie dźwigał na swoich barkach całej gry. State schematy nie mają szans powodzenia jeśli robi się to 3 razy wolniej

1

@Magicc89PL myślę że natłok meczów z dogrywkami jest częściowo odpowiedzialny

1

@Kamilb1988 No jak dla mnie to chyba mikrometrem odmierzał ktoś spalonego antka

1

@Maykello niestety często się nie docenia zawodników którzy "robią miejsce" ponieważ nie mają wkładu w duża ilość bramek i asyst

1

@Arkadio90 ewentualnie za darmo co w przypadku jego pensji to i tak zarobek

0

@fryc_86 nie dotknął piłki jak dla mnie

1

@axegrinder Również uważam że w końcu jakieś przebłyski były trincao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?