0

Falcao ma paszport UE?

0

Jak przychodził Vidal tez byly obawy. Zobaczymy co będzie

5

I dodaj jeszcze ze to wypożyczenie a nie transfer definitywny bo widze tez ból czterech liter

1

A sprzeda ci ktos perspektywicznego napastnika w zimowym okienku za nieduże pieniądze ? Lepiej chyba doświadczonego zawodnika WYPOŻYCZYĆ (bo tutaj co niektórzy chyba mysla ze zwiąże sie co najmniej 3 letnim kontraktem) niz kupic jakiegoś średniaka i myslec co dalej jak nie wypali. Lepiej w lato miec wiecej opcji i więcej pieniędzy do rozporządzenia.

0

Hulk ciekawe jak z formą u niego :D ale fakt że warunki mial spoko

0

No tez to zauważyłem ze przy samej lini biega i niespecjalnie szuka sobie miejsca gdzieś indziej ale tak jak mówię zobaczymy czy cos pokaze

0

No ciezko cos pokazac dostajac taka ilość podań. Ale no coz mysle ze kontuzja Dembele stworzy wiecej szans dla Malcoma wtedy ocenimy

3

A ty mecz ogladasz?

0

Dobrze ze to tylko plotki jak widać w tytule. Jak ostatnimi czasy poprawila sie polityka transferowa tak zamiast zastanawiać sie nad sprzedażą czołowych zawodników z powodu braku miejsca dla wszystkich w pierwszym składzie jest bez sensu. Zaraz znów pojawi sie problem bo nie bedzie kogo wpuscic z lawki bo pilkarze nie beda mieli odpowiedniej jakosci lub z powodu presji nie będą pokazywać pełni swoich umiejętności. Skoro gra w Barcelonie jest ich marzeniem(tak przynajmniej twierdzą przychodzac) to niech walcza o gre w pierwszym składzie a nie uciekac w poszukiwaniu mniejszej konkurencji.

0

Sprzedaż Malcoma za 30 mln to sa jaja XD

0

Szkoda Malcoma widac że chłopak robi co może żeby grac wlasnie w Barcelonie. Mam nadzieję że jego starania zostaną docenione

1

Jeszcze bedzie narzekanie jak Malcom odejdzie

4

Valverde jak ty mi zes dzisiaj zaimponował

31

50mln plus Malcom no lepszego zartu dawno nie słyszałem XD

4

Dembele Malcom
Coutinho Arthur Aleña Vidal
Miranda Langlet Murillo Semedo
Cillessen
Ciekawy jestem czy by sprawdzila sie taka 11

6

Nie wiem co oni sie czepili tego malcoma. Z ławki tez trzeba miec kim postraszyć bo pozniej przyjdzie kontuzja i nie będzie kogo wstawić. Druga kwestia ze czesciej powinni sie ogrywac na końcówkach przynajmniej.

1

Ciekawe czy musieli budzic dembele XD

0

Ja bym chciał u nas Dayota Upamecano ciekawe za ile jest do wyjecia

0

Ma tam jakiegoś afrykańskie co podlega pod Europę

0

Dzisiaj czytałem gdzieś w necie ze planuja wymiane z dopłatą za Williana mam nadzieję ze to kolejna plota bo to ewidentny strzal w stope

0

To samo miałem mowic

1

A Icardi nie ma konfliktu z Messim? Z tego co kojarzę odbil żonę jednemu z kolegów z reprezentacji i od tamtej pory kosa z Messim

0

Samper kontuzja

1

W pracy po meczu z Interem powiedziałem ze jak beda z Realem stosować tak wysoki pressing to wyczuwam manite

0

Barca sprzeda a później odkupi jako oplata za ogranie na wyższym szczeblu

0

Haha jak to przeczytalem o tym przeciążeniu to pierwsze co pomyslalem a Rakitic? Wtf

1

zamiast munira albo semedo ?

0

Dokładnie to samo pisałem niedawno

0

W sumie nawet jakby byl to niewiele by to zmieniło

2

Pamietam jak mowilo sie przed sezonem ze fajnie w końcu mamy kim postraszyć z ławki. No i niestety na straszeniu się kończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?