bynek90
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Falcao ma paszport UE?
0
Jak przychodził Vidal tez byly obawy. Zobaczymy co będzie
5
I dodaj jeszcze ze to wypożyczenie a nie transfer definitywny bo widze tez ból czterech liter
1
A sprzeda ci ktos perspektywicznego napastnika w zimowym okienku za nieduże pieniądze ? Lepiej chyba doświadczonego zawodnika WYPOŻYCZYĆ (bo tutaj co niektórzy chyba mysla ze zwiąże sie co najmniej 3 letnim kontraktem) niz kupic jakiegoś średniaka i myslec co dalej jak nie wypali. Lepiej w lato miec wiecej opcji i więcej pieniędzy do rozporządzenia.
0
Hulk ciekawe jak z formą u niego :D ale fakt że warunki mial spoko
0
No tez to zauważyłem ze przy samej lini biega i niespecjalnie szuka sobie miejsca gdzieś indziej ale tak jak mówię zobaczymy czy cos pokaze
0
No ciezko cos pokazac dostajac taka ilość podań. Ale no coz mysle ze kontuzja Dembele stworzy wiecej szans dla Malcoma wtedy ocenimy
3
A ty mecz ogladasz?
0
Dobrze ze to tylko plotki jak widać w tytule. Jak ostatnimi czasy poprawila sie polityka transferowa tak zamiast zastanawiać sie nad sprzedażą czołowych zawodników z powodu braku miejsca dla wszystkich w pierwszym składzie jest bez sensu. Zaraz znów pojawi sie problem bo nie bedzie kogo wpuscic z lawki bo pilkarze nie beda mieli odpowiedniej jakosci lub z powodu presji nie będą pokazywać pełni swoich umiejętności. Skoro gra w Barcelonie jest ich marzeniem(tak przynajmniej twierdzą przychodzac) to niech walcza o gre w pierwszym składzie a nie uciekac w poszukiwaniu mniejszej konkurencji.
0
Sprzedaż Malcoma za 30 mln to sa jaja XD
0
Szkoda Malcoma widac że chłopak robi co może żeby grac wlasnie w Barcelonie. Mam nadzieję że jego starania zostaną docenione
1
Jeszcze bedzie narzekanie jak Malcom odejdzie
4
Valverde jak ty mi zes dzisiaj zaimponował
31
50mln plus Malcom no lepszego zartu dawno nie słyszałem XD
4
Dembele Malcom
Coutinho Arthur Aleña Vidal
Miranda Langlet Murillo Semedo
Cillessen
Ciekawy jestem czy by sprawdzila sie taka 11
6
Nie wiem co oni sie czepili tego malcoma. Z ławki tez trzeba miec kim postraszyć bo pozniej przyjdzie kontuzja i nie będzie kogo wstawić. Druga kwestia ze czesciej powinni sie ogrywac na końcówkach przynajmniej.
1
Ciekawe czy musieli budzic dembele XD
0
Ja bym chciał u nas Dayota Upamecano ciekawe za ile jest do wyjecia
0
Ma tam jakiegoś afrykańskie co podlega pod Europę
0
Dzisiaj czytałem gdzieś w necie ze planuja wymiane z dopłatą za Williana mam nadzieję ze to kolejna plota bo to ewidentny strzal w stope
0
To samo miałem mowic
1
A Icardi nie ma konfliktu z Messim? Z tego co kojarzę odbil żonę jednemu z kolegów z reprezentacji i od tamtej pory kosa z Messim
0
Samper kontuzja
1
W pracy po meczu z Interem powiedziałem ze jak beda z Realem stosować tak wysoki pressing to wyczuwam manite
0
Barca sprzeda a później odkupi jako oplata za ogranie na wyższym szczeblu
0
Haha jak to przeczytalem o tym przeciążeniu to pierwsze co pomyslalem a Rakitic? Wtf
1
zamiast munira albo semedo ?
0
Dokładnie to samo pisałem niedawno
0
W sumie nawet jakby byl to niewiele by to zmieniło
2
Pamietam jak mowilo sie przed sezonem ze fajnie w końcu mamy kim postraszyć z ławki. No i niestety na straszeniu się kończy.