0

Komentarz usunięty

4

@macio_944 @XaviHeart czyli to, że został uniewinniony nie ma znaczenia? No okej.

0

@svennn no właśnie, zacząć grać. 5 meczów w sezonie to zdecydowanie zbyt mało.

1

@svennn treningi a mecze to kompletnie inna sprawa. Zwłaszcza na poziomie La Liga.

0

@dominik127pl no szkoda, że w tym sezonie popełnił sporo błędów w defensywie i ma sporo bramek na swoim koncie. A jeśli dodamy do tego brak powrotów do defensywy to mamy istną parodie obrońcy.

A co do poprawy w ofensywie... No faktycznie. Zamiast 0.2 kluczowych podań na mecz ma całe 0.3. Jeszcze 7 lat i zacznie notowac wyniki na przyzwoitym poziomie! W końcu to młody talent.

0

@dominik127pl dobry obrońca. Atakować nie potrafi, w obronie jeszcze gorszy. No faktycznie.

0

@Sznejk Neto został sprowadzony za wartość Cillessena. Czyli realnie to jakieś 15M, nie więcej. A wydaje mi się, że Brazylijczyk jest warty więcej niż 7.5M.

1

Najgorsza możliwa opcja.

- Pena siedząc cały sezon na ławce się nie rozwija.
- w razie kontuzji Ter Stegena z piłkarzem który na najwyższym poziomie ma doświadczenie na poziomie przeciętnego użytkownika tej strony.

Jest to typowa sytuacja lose - lose dla obu stron. Czyli pewnie dosyć prawdopodobna.

0

@ProMILs bo Werner jest zupełnym przeciwieństwem napastnika którego potrzebuje Barcelona.

0

@Messibestplayerintheworld dlaczego zasłużenie? Co z tego, że kilka lat temu grali dobrze skoro w tym sezonie byli słabsi od Getafe i Sociedad?

8

"Później Setien bardzo często powoływał go na mecze i czasem dawał mu minuty ze względu na kontuzje w linii ataku Barçy."

Tak, dostał całe 5 minut. W międzyczasie Setien wolał grać na skrzydle Roberto i Vidalem.

0

@MIloszewski210 grał tak w Bayernie i był beznadziejny. A w Barcelonie na tej pozycji gra Messi.

0

@Undertaker87 trzeba go sprawdzić przy innym trenerze? Był sprawdzany u Valverde. Porażka. Był sprawdzany u Kovaca. Dramat. Był sprawdzany u Flicka. Jeszcze gorzej.

Trzech trenerów to mało? A płacz o pozycję Coutinho to już czysta głupota. To nic, że w całej karierze grał najczęściej właśnie na skrzydle. To nic, że w Bayernie nawet grając na "10" bez zadań w defensywie był beznadziejny.

0

@iksajotien sam powiedział kilka razy, że nie ma na to dowodów.

0

@Lares jest potrzebny środkowy napastnik o profilu Lautaro.

0

@Coutinho007 to całkiem inni piłkarze.

0

@Coutinho007 wyskoczyłem z jednym z najlepszych piłkarzy zespołu rezerw.

5

@barcafan9512 No widzisz, cały świat spiskuje z PISem. Na całym świecie luzują zasady by w Polsce mogły się odbyć wybory.

8

@ToshyFCB to miało być zabawne? Chyba średnio wyszło.

Poza tym wy jesteście niepodrabialni, serio. Barcelonia miała zastąpić Neymara, nie Suareza. Jak wyglądały wtedy statystyki kluczowych podań i dryblingów?

OUSMANE DEMBELE
BL - 2 KP, 3.2 DRB
LM - 2.1 KP, 3 DRB

KYLIAN MBAPPE
L1 - 1.1 KP, 1.1 DRB
LM - 0.7 KP, 2 DRB

Jak widać Ousmane był dwukrotnie lepszy pod tym względem. A przypominam, że chodziło o zastąpienie Neymara, nie Suareza.

13

@itmustbejoke "Zwykły Kowalski potrafi się nauczyć dodatkowego języka"
Ale zdajesz sobie sprawę, że nie każdy ma talent językowy? Chciałbym tylko nadmienić, że inni wielcy piłkarze również miewają problemy z językiem i to po znacznie dłuższym czasie spędzonym w kraju.

"który ma bardzo dużo wolnego (przypominam, był przez dłuższy okres kontuzjowany)"
A no tak, jak był kontuzjowany to znaczy, że nic nie robił. Co za brednie... Nie wiem czy wiesz, jednak kontuzjowany piłkarz ma znacznie więcej pracy niż piłkarz zdrowy. Zwłaszcza przy ciężkich urazach zawodnicy pracują po 8-10 godzin dziennie.

Spóźnienia?
No cóż, w Barcelonie najczęściej spóźniał się... Pique. Swego czasu też Neymar, Adriano czy Turan lubili się spóźnić więc wbrew pozorom to całkiem normalna sytuacja.

"wczoraj było spotkanie piłkarzy online i oczywiście Dembele nieaktywny."
Jak się dostałeś na konferencję, że wiesz o jego nieobecności? Załatwisz wejściówkę?

"nie pokazał totalnie nic (oprócz paru przebłysków)"
To jednak TOTALNIE NIC czy jednak PARĘ PRZEBŁYSKÓW?

26

@MichVeB oczywiście, że Dembele. Świetna technika, magiczny drybling, obie nogi i przegląd pola. Mbappe dominował głównie przygotowaniem fizycznym. Po czasie bardzo łatwo oceniać. W danej chwili Barcelona podejmowała dobrą decyzję.

0

@Coutinho007 Zostawianie serca na boisku to trochę mało, żeby grać w Barcelonie.

0

@Plague_tale bo w przeciwieństwie do kibiców na fcbarca potrafi określić profil zawodnika którego jego zespół potrzebuje. I nie działa na zasadzie, że ten strzela dużo bramek to jest dobry a ten podał piłkę 5 razy więc jest słaby.

1

@MichVeB Neymar lub Ferran Torres. Gwarancja jakości lub młody, tani i ograny w La Lidze piłkarz.

0

@Coutinho007 Arturo Vidal w trakcie swojej kariery zdobył ponad 100 bramek i zaliczył 74 asysty. Kante w karierze ma 18 bramek i 20 asyst. Nawet Busquets ma lepsze statystyki w ofensywie.

Ja rozumiem, że od czasu pracy z Sarrim Kante zanotował ogromny progres w grze ofensywnej, jednak w porównaniu z wspomnianymi przez Ciebie pomocnikami jest po prostu słaby (w aspektach ofensywnych oczywiście).

"nawet w erze Dream Teamów Pepa i Cruyffa byli tacy piłkarze jak np Bakero, Keita czy później u nas Ivan, Paulinho, Vidal"

A wiesz co ich łączy? Wszyscy robili genialne liczby w ofensywie i poza Bakero byli silnymi, wysokimi piłkarzami. Kante nie ma żadnej z tych cech stąd porównanie jest kompletnie nietrafione.

2

@DaPi zdecydowanie Modric. Pracowity, znacznie szybszy, z lepszym dryblingiem i magicznymi podaniami z fałsza. Magik.

0

@Coutinho007 Vidal i Kante podobni? Jedyne w czym są podobni to w sporej liczbie odbiorów. Poza tym nie mają chyba żadnej wspólnej cechy.

@msmsms "Nie można grać samymi maestrami i dryblerami, jak chociażby Arthur czy Frenkie (potrafią oni zrobić różnicę z przodu). "

A kiedy ostatnio któryś z nich zrobił różnicę z przodu? Jeden i drugi zdecydowanie lepiej się czuje grając głęboko. To już Rakitic jest bardziej ofensywny od nich.

6

Myślę, że sam tytuł wystarczy za podsumowanie tego pana.

Niby można wszystko udowodnić, ale właściwie to on żadnych dowodów nie ma i nie wie kto za to odpowiada.

Być może jego działania zrobią wiele dobrego dla klubu. Jednak jeśli chodzi o intencje... Czysto nie wyglądają.

2

@FC1899Barca maseczka nie chroni Cię przed zarażeniem. Chroni innych przed zarażeniem od Ciebie.

1

@koziar lata na poziomie? Że co? Na najwyższym poziomie grał pół roku, tuż przed transferem. Wcześnie grał mocno w kratkę, dwa mecze grał dobre i trzy następne miał słabe, lubił znikać na długie minuty. I nie, nie był najlepszym piłkarzem Liverpoolu. I nie wiem pod jakim względem niby dorównywał Neymarowi w reprezentacji. No chyba, że mówisz o momencie gdy Neymar był kontuzjowany - wtedy mizrmy ich porównać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?