cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo no tak, niech młodzi siedzą na trybunach cały sezon. 200 IQ.
0
@mateuszdabski bardziej ufasz ocenom na podstawie liczb które akurat u obrońców nie mają żadnego znaczenia?
0
@BarcaInfo najlepiej sprzedać obu. Araujo wtedy zostanie stoperem numer 3 a Oriol Busquets jako numer cztery. Ewentualnie moża rozważyć pozyskanie Verthongena o ile sam Belg wyrazi zainteresowanie takim ruchem.
0
@Avatarr Arthur który pół sezonu się leczy albo szuka formy po kontuzji, Puig który ponoć "nie przekonuje" Setiena, De Jong który ma za sobą mocno przeciętny sezon, Busi... Wiadomo i Alena który w Betisie zbyt wiele nie pokazał a przed przerwaniem rozgrywek wrócił na ławkę nawet w tak przeciętnym zespole.
No wydaje mi się, że środek pola wymaga jednak transferu.
1
@Khajio ale Ocampos jest prawonożny ;)
@kamilop w sumie bardzo ciekawa opcja, aż dziw, że nikt wcześniej o nim nie pisał. Ten sezon w barwach Sevilli bardzo dobry, choć chyba lepiej aby zagrał jeszcze jeden sezon na wysokim poziomie bo poprzednie lata w karierze grał dosyć w kratkę.
0
Z tym, że ten zespół w tej chwili bardziej potrzebuje właśnie kogoś kreatywnego. Typowy strzelec nie jest aż tak potrzebny.
Druga kwestia to zachowanie i ego Francuza. Brak szacunku do trenera, ciągle symulki czy brutalne zagrania. Wiadomo, że takie osiągnięcia w takim wieku, miano następcy Ronaldo, ogromny talent i pieniądze mogą pomóc odlecieć ale mi osobiście bardzo się to nie podoba. Oczywiście, Neymar w młodości miał właściwie dokładnie te same problemy a w Barcelonie nie można mu zbyt wiele zarzucić. Zresztą Suarez też się zmienił po transferze.
Trzecia kwestia to status w zespole. Neymar z Messim? Jeden i drugi tego chce, nie będzie problemu. Ten pojawi się gdy Mbappe będzie miał do wyboru koszulkę numer "10" w Madrycie ze statusem największej gwiazdy i zbawiciela. Czego by Francuz w barwach Barcelony nie robił to do czasu gdy Leo będzie w klubie to on będzie największą gwiazdą.
1
@MrShakira gdyby to było realne to okienko 10/10. Problem w tym, że Thiago ponoć przedłużył kontrakt (czekają jedynie na oficjalną informacje) a w obliczu pandemii to byłby za duży wysiłek finansowy.
No ale tak jak mówię, kadra byłaby fajnie wyczyszczona, profile piłkarzy w końcu by się jako tako zgadzały a przy okazji nie byłoby problemu z brakiem minut dla poszczególnych piłkarzy. To chyba najlepszy "skład koncepcyjny" jaki się tu pojawił w ostatnim czasie.
0
@Messibestplayerintheworld ciężko o kogoś słabszego w ofensywie od Semedo jak już. Szkoda, że nawet Roberto jest lepszym prawym obrońcą od Portugalczyka.
1
@Messibestplayerintheworld Semedo? To żart, prawda?
0
Jeden z ciekawszych prawych obrońców na rynku właśnie przedłużył kontrakt z RB Lipsk. W ostatnim czasie były plotki o zainteresowaniu Bayernu, BVB, Barcelony i klubów z Premier League.
0
@kamilop oczywiście, że Fabian Ruiz. Kluczowy piłkarz reprezentacji Hiszpanii, sprawdzony na poziomie La Liga a i w Napoli w poprzednim sezonie wyglądał bardzo obiecująco.
Ndombele do tej pory nie zdołał się pokazać na międzynarodowym poziomie a i jego pierwszy sezon w Anglii należy uznać za rozczarowanie.
Oczywiście najlepiej byłoby gdyby żaden z nich nie trafił do klubu.
0
@VenoM być może to dla Ciebie będzie szok, jednak takie wnioski można wyciągnąć na podstawie obejrzanych spotkań.
0
@VenoM we wszystkich aspektach defensywnych? Ustawianie się, podejmowane decyzji, pewność w zagraniach, gra głową - w każdym z tych aspektów Araujo jest przynajmniej o poziom lepszy.
Todibo jest lepszy technicznie i na tym jego zalety się kończą. Zwłaszcza z decyzjami i ustawieniem ma ogromny problem.
2
@AmigoBlancos a swego czasu był jednym z kapitanów rezerw Barcelony.
1
@Messibestplayerintheworld piłkarz za słaby na Barcelone odejdzie by grać regularnie z możliwością powrotu do klubu za jakiś czas. Faktycznie, bardzo smutne.
0
@monsterrize aha.
1
@weber10michal ale dwa lata temu zasługiwał, a wtedy dostał obietnice której klub nie spełnił.
1
@Confident. Rakitic miał obiecany kontrakt po mistrzostwach świata. Przypominam, że na Mundialu był równie dobry co Modric a sam sezon w Barcelonie miał na bardzo wysokim poziomie. Jeśli po takim sezonie jak wtedy nie zalsugiwal na podwyżkę to nie wiem co więcej musiał zrobić.
0
@bartoszekkk Braithwaite został zarejestrowany w miejsce Dembele.
0
@RobsonPL gdy grał obok Puiga to Riqui wyglądał lepiej... A jeśli nie potrafisz się pokazać w Betisie to mam wątpliwości czy posada pierwszego pomocnika z ławki lub nawet titulara to odpowiednia rola dla niego. Ale zobaczymy, w rezerwach był świetny. Wolę Alene niż takiego Ndombele o którym się mówiło.
1
@nwchades no cóż, skoro chwilę wcześniej wyleciał Krzy Krzysztof to nie było innej możliwości.
@codemat pamiętaj, że to były nominacje zespołu Taconafide. A na nominacje wciąż czeka Quebonafide ;)
1
@Coutinho007 tu akurat dochodzi kwestia wieku i pozycji. Swój ostatni naprawdę dobry sezon Ivan rozegrał na podwójnym pivocie, tam mógł korzystać ze wszystkich swoich zalet. Przy powrocie na prawą stronę zaczęło już brakować tempa i wszystkiego innego co dwa lata wcześniej jeszcze były na dobrym poziomie.
0
@IronSanHybrid no kwoty którą musisz zapłacić Liverpoolowi raczej nie renegocjujesz. A wydawanie kolejnych 20M na piłkarza który grał beznadziejnie w Barcelonie i równie słabo w Bayernie jest arcy głupie. Przypominam, że on sobie nie poradził u trzech kolejnych trenerów a testowany był na każdej możliwej pozycji.
0
@Chwytliwy no ja pamiętam gdy dreptał po boisku niczym Nelson Semedo przy kontrze rywala. Pamiętam też, że swoją niechlujnością przebijał Dembele i najgorszego Suareza. Pogba w United to jedynie przebłyski. A gra tam wystarczająco długo.
1
@Chwytliwy właściwie to on chyba jeszcze lepiej wyglądał po prawej stronie. Co jest paradoksalne bo to nie miało prawa się udać.
Ale wiecie jaka jest różnica? Wtedy w zespole był Iniesta. To Andres robił ogromną robotę. W reprezentacji Hiszpanii Isco był fenomenem do czasu gdy obok miał Inieste. Gdy jego zabrakło to i Isco zgasł. Wydaje mi się, że to nie przypadek.
1
@codemat Sfera, Tomy Cash, Lungs i ktoś spoza rapu.
0
@IronSanHybrid czyli uważasz, że lepiej aby Barcelona zapłaciła za Coutinho kolejne 20M zmiennych i płaciła grubo ponad 20M jego pensji?
Widzisz w nim potencjał na środek pola? Szkoda tylko, że Coutinho ma 28 lat i właściwe nigdy nie był pomocnikiem.
@daniel32778 jak widać przy wspomnianym Thiago też się nie da wystawić Coutinho w środku pola. To przy kim się da?
1
@Koneser1899 różnica polega na tym, że Xavi zaczynał jako defensywny pomocnik a Coutinho nigdy nie był pomocnikiem.
2
@T_TG Carles Perez? I już pomijam, że akurat na prawym skrzydle mamy takiego jednego który gra całkiem sporo.
I super, cieszę się, że Malcom na filmikach z Francji wyglądał dobrze. W Barcelonie był po prostu słaby. I nawet w tych słynnych meczach z Realem i Villarreal miał dobre góra 20 minut. A przypominam, że mecz piłkarski trwa 90 minut +doliczony czas.
0
@Chwytliwy od Pogby z United to obecny Rakitic jest lepszy.