cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop Alby w top formie możemy długo nie zastąpić, to prawda. Ale jeśli chodzi o zastąpienie Alby z "ery po Anfield" to nie powinno to być już zbyt trudne zadanie.
1
@Janiama kompletnie nie wierzę w mistrzostwo. Obawiam się, że teraz stracimy sporo punktów i Real nam odjedzie. Nie jestem fanem Setiena a jego kolejne wywiady tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że nie jest to trener na taki klub. No ale liczy się boisko, nie wywiady. Dlatego chciałbym się miło zaskoczyć. Coś jak z Paulinho.
0
@sewciu50 świetny piłkarz, słaby obrońca.
1
@BarcaInfo jasna sprawa, z Demiralem i De Ligtem mają środek obrony na lata. Szkoda tej kontuzji Turka, rozgrywał bardzo dobry sezon. Generalnie Turcy mają chyba najciekawszy zestaw stoperów w Europie nie licząc Francji.
Edit. Właściwie to nawet siódmy obrońca, mają jeszcze Romero na wypożyczeniu za którego zapłacili prawie 30M.
0
@BarcaInfo Barcelona zaproponowała Todibo, Juventus nie chce Francuza.
1
@daniel32778 z rocznym kontraktem którego nie chciał przedłużyć.
0
@PatrykBarca ponoć sam Saka niekoniecznie widzi się docelowo na pozycji obrońcy i chciałby jednak grać na skrzydle.
1
@koziar gdybyś oglądał mecze Barcelony pod nieobecność Suareza to byś widział jak ważna jest gra tyłem do bramki. Gra głową nie jest już tak ważna, jednak Werner w porównaniu z Suarezem wypada tu dramatycznie słabo.
6
@Kwiatek67 Nie potrafi grać tyłem do bramki, nie potrafi grać głową, preferuje szybki atak gdzie ma miejsce by się rozpędzić. Werner jest kompletnym przeciwieństwem profilu napastnika jakiego potrzebuje Barcelona.
0
@Pilka_jest_okragla myślę, że większym problemem niż postawa na boisku jest to co robi poza nim.
0
@barteq to wina Setiena, że najpierw skreślił Pereza bo Dembele wraca a później nalegał na transfer Braithwaite.
2
- Rozmowy pomiędzy Barceloną i Juventusem trwają.
- Barcelona nadal chce Pjanica.
- Juventus miał zaproponować inne nazwiska które podobają się Barcelonie.
- Juventus wciąż wierzy, że może przekonać Arthura.
Czyli dokładnie te same informacje od dwóch tygodni.
1
@Grubson06 właściwie to jednego napastnika potrzebują nawet bez odejścia Lautaro. Jednak im lepsze nazwisko tym większa szansa na transfer Martineza.
0
@Grubson06 wszystko zależy od tego czy Inter znajdzie kogoś w jego miejsce. Najpierw pozyskają nowego napastnika, później będzie miejsce na poważniejsze rozmowy z Barceloną.
5
Kiedy Setien przeprowadzał do tej pory zmiany w Barcelonie?
Minuty 80' - 93': 14 razy (93' 1x, 89' 1x, 88' 1x, 87' 2x, 85' 4x, 83' 1x, 81' 1x, 80' 3x).
Minuty 70' - 79': 8 razy (79' 1x, 75' 1x, 74' 1x, 72' 2x, 71' 3x).
Minuty 60' - 69': 5 razy (69' 2x, 68' 1x, 64' 1x, 61' 1x).
Minuty 45' - 59': 7 razy (59' 2x, 57' 3x, 56' 2x).
Zmiany wymuszone: 2 razy (80' 1x, 22' 1x)
Uśredniając wyniki wychodzi, że Setien dokonuje zmian w 74 minucie.
Choć jak widać wyżej, najczęściej zmiany są przeprawadzane w samej końcówce.
Biorąc też pod uwagę, że ostatnia zmiana Setiena przed pandemią to wprowadzenie Juniora Firpo w miejsce Martina Braithwaite podczas gdy na ławce siedzieli Collado z Puigiem to raczej bym nie liczył na poważne minuty dla młodzieży. O zmianach takich jak Rakitić za Arthura przy prowadzeniu Realu Madryt (Collado na ławce) też przypominać nie trzeba.
0
@Alcazar mam nadzieję, że nie mówisz o tym piłkarzu co w wieku 19 lat był już na bardzo wysokim poziomie? Puig zaraz kończy 21 lat i jak do tej pory nie przekonał żadnego z trenerów. Czy to klubowych czy reprezentacyjnych.
@Granto jasna sprawa, zwłaszcza Francuz jest mega ciekawą opcją. Problem w tym, że wspomniany kolega chciałby szansy dla takiego Rafy co od kilku lat powinien być poza klubem. No a to wyższy poziom abstrakcji.
0
@messi564 jest na kogo stawiać: rezerwowy Betisu, skrzydłowy po kolejnym słabym sezonie, piłkarz o sylwetce 12 latka, dzieciak z drugiej ligi a nawet 27 letni wieczny talent.
No faktycznie.
0
@Bobo25 a nie gra? Wczoraj był mecz dwóch największych ekip w Bundeslidze a Piszczek zagrał w pierwszym składzie i był jednym z najlepszych piłkarzy BVB. Właśnie to oznacza gra na najwyższym poziomie.
Nie musisz być TOP3 na swojej pozycji by grać na najwyższym poziomie.
0
@Bobo25 ale jednak, na tle zespołu pokazał najwięcej pozytywnych rzeczy. I za to należy go docenić. Nikt nie mówi, że to był występ 10/10.
1
@Bobo25 to kogo w takim razie byś wyróżnił jako najlepszego piłkarza BVB w tym meczu?
0
@Katalonbar Pomysł gry jednocześnie z Coutinho i Messim miałby jedynie racje gdyby Coutinho dał jakiś powód by na niego postawić.
4
@AmigoBlancos dlaczego Alexis miałby żałować? W końcu mógł być prawdziwym liderem i gwiazdą wielkiej ligi. W Barcelonie nie dość, że był w cieniu to jeszcze grał na pozycji która go ograniczała.
0
@KAROLC-10 po co nam nowy środkowy? Frenkie, Arthur który się co chwilę łamie albo szuka formy, Rakitic który nie ma tu zbyt wielu fanów i Arturo Vidal. Naprawdę uważasz, że nie trzeba pomocnika?
0
@MarioVeB! Szkoda, że nie anulowali sezonu? A co z ogromnymi stratami finansowymi z tego powodu?
1
@Coutinho007 problem polega na tym, że Miranda gdy tylko wchodzi na boisko to pozostawia bardzo dobre wrażenie. A Oczipka musi mieć jakieś haki na Wagnera biorąc pod uwagę, że rozegrał w tym sezonie 100% możliwych minut.
3
@blaugrana_36 dlaczego nie Werner?
- nie potrafi grać tyłem do bramki
- nie potrafi grać w powietrzu
- lepiej się czuje mając przed sobą dużo miejsca
O tym jak ważne są to aspekty można było się przekonać pod nieobecność Suareza.
1
@betonito
Wygrane pojedynki powietrzne:
- Lautaro - 1.3 (36%)
- Suarez - 0.5 (64%)
- Werner - 0.2 (19%)
Werner nie dość, że podejmuje najmniej prób to jeszcze zdecydowana większość z nich jest porażką.
2
@T_TG wow, właśnie porównałeś grę w barwach zespołu środka stawki Ligue 1 do gry w Barcelonie.
@VamosRakieta To dlaczego Ansu potrafił to zrozumieć a Malcom nie?
A skoro nie potrafił zrozumieć swoich zadań to mógł próbować akcji indywidualnych. No ale tu pod względem dryblingów jest dramat. No i jakby spojrzeć na defensywę to tam również go nie było. To co w takim razie pokazał, że jest o niego taki płacz?
0
@Coutinho007 No wybacz ale czy Real nie chciał się pozbyć Jamesa za wszelką cenę? Czy Barcelonie nie szukała każdego sposobu by pozbyć się Coutinho?
I gdzie napisałem, że to co robi zarząd Bartomeu jest super?
3
@T_TG nie wpadłeś może na to, że taki Malcom kompletnie nie ogarniał jak się poruszać? Czy to nie dziwne, że taki Ansu czy Roberto wiedzą co zrobić by otrzymać piłkę a taki Malcom czy Semedo nie potrafili?
Pomyśl o tym ;)
Zabawne jest to, że w klubie Cruyffa czy Busquetsa kibice nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak inteligencja taktyczna i umiejętność czytania gry.
A im dłużej czytam komentarze tym bardziej się utwierdzam, że doceniani tu są piłkarze którzy są kompletnym przeciwieństwem tych dwóch zdolności.