0

@Sznejk A z Bayernu będzie mógł uciec? Czy Bundesliga jest bardziej wyrównana niż Ligue 1?

0

@Coutinho007 ale czy to cokolwiek zmienia? Liczą się fakty, a tu Mina jest świetnym transferem.

1

@Khajio Marquinhos wciąż może występować jako pomocnik. Do tego ponoć Bayern planuje przyszły sezon z Lucasem w składzie i jego odejście jest mało prawdopodobne. No chyba, że Francuz kalkuluje w ten sposób, że Boateng jest już dosyć doświadczony a Sule po kontuzji może już nie być tak dobry jak wcześniej. Być może w perspektywie 2-3 lat ta decyzja zaowocuje. No ale tu i teraz to w Paryżu ma o wiele łatwiejszą drogę do składu. Zwłaszcza, że ten Diallo i Kimpembe to są piłkarze spokojnie do wygryzienia.

1

@MarioVeB! RMC, Falk z Bilda, Romano.

0

@Coutinho007 Gdyby świat cały
Obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały
Gdyby po Ziemi stąpały ideały...

5

Jestem ciekawy co kierowało Tanguy Kouassim jeśli faktycznie trafi do Bayernu Monachium.

Mimo młodego wieku zdołał uzbierać 13 spotkań w barwach PSG. Warto też zauważyć, że to nie były jedynie ogony ze słabymi rywalami. W końcu dostawał minuty z Lille, Monaco czy Montpellier.
Z klubu odchodzi Meunier i prawdopodobnie Dagba co oznacza, że Kehrer może być często używany na boku defensywy. Klub opuści również Thiago Silva co tworzy niemal autostradę do walki o minuty dla młodego piłkarza. Zwłaszcza, że Tuchel potrafi stawiać na młodych.

A co go czeka w Bayernie? Alaba to pewniak i lider defensywy, obok jest Boateng który w obecnej sytuacji wcale nie musi odchodzić z klubu. Do tego jest wracający do zdrowia Sule, najdroższy piłkarz w historii Bayernu i Pavard który teoretycznie jest nominalnym stoperem.

Sytuacja może dziwić tym bardziej, że ponoć był temat transferu do Lipska. A tam możliwości do rozwoju miałby jeszcze większe niż w Paryżu.

0

@Coutinho007 Mina to jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony.

0

@Maker0 przecież Lispk nie ma nic do gadania, Chelsea wpłaca klauzulę i po temacie. A według standardowych regulacji nowy sezon zaczyna się 1 lipca.

@Bykunn ale bierzesz pod uwagę, że brak gry to brak pieniędzy? Wydaje mi się, że to nie byłoby raczej nikomu na rękę. Porównanie gry w piłkę dla milionów kibiców vs. zwyczajna praca w firmie? W takim razie nie możesz powiedzieć ani jednego złego słowa na takiego Figo czy Neymara. Przecież po prostu zmienili firmę na lepiej płatną. No ale wydaje mi się, że to w piłce tak nie wygląda.

1

@Katalończyk 99 w takim razie należy usunąć La Ramble i 95% tekstów z tej strony. Przecież większość dyskusji czy artykułów opiera się o doniesienia i spekulacje.

@NeroTFP będę po cichu kibicował Lipskowi jeśli spekulacje się potwierdzą. Proponowany format Ligi Mistrzów będzie jeszcze bardziej promował niespodzianki. Nie będę zaskoczony jeśli Atalanta lub Lipsk koniec końców sięgną po zwycięstwo. Zwłaszcza ekipa Nagelsmanna która opiera się w sporej mierze o przygotowanie fizyczne.

@Bykunn @Hushovt jest też coś takiego jak zwykły szacunek... Nikt nie stoi z pistoletem przy skroni Niemca by ten już teraz dołączył do nowego zespołu. Myślę, że zwłaszcza sympatycy RBL będą mogli mieć pretensje tylko i wyłącznie do Wernera.

No i wybaczcie ale kiedy w takim razie Liga Mistrzów miałaby być dokończona? Bo chyba nie sugerujecie unieważnienia rozgrywek.

2

@kkbarca
- Cucurella przez ostatnie dwa lata rozegrał zaledwie kilka spotkań jako boczny obrońca.
- Junior Firpo w poprzednim sezonie był drugim najlepszym lewym obrońcą La Liga za plecami Jordiego Alby.

4

Niemieckie media donoszą, że Timo Werner woli rozpocząć przygotowania do sezonu z Chelsea zamiast pomóc RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Co sądzicie o zachowaniu Niemca?

- Brak szacunku do klubu i trenera którzy mu zaufali i pozwolili wejść na obecny poziom?
- Zrozumiała decyzja, chęć jak najlepszego przygotowania do gry w nowym zespole?

2

@Homeopata8989 przecież ten ranking od dawna jest żartem. Wystarczy spojrzeć na nominacje z poprzednich lat.

0

@Scross nie chodzi o wiek a fakt, że Akieme jest zbyt dobry na grę w 2/3 lidze mając na stole oferty z dobrych lig.

0

@BarcaKings965212 Biali? Raczej kataloński Don Balon ;)

0

@AduŚ07 Araujo jest obrońcą o wiele lepszym. Zacznijmy od tego, że on po prostu potrafi bronić w przeciwieństwie do Francuza.

0

@yoli akurat Roberto w ofensywę ma o wiele większy wkład niż Semedo.

0

@mcsarna porównanie? To czysta szyderka, trochę humoru nie zaszkodzi w tych ciężkich czasach.

@panczo ależ oczywiście, tu nie ma wątpliwości. Piłkarz o profilu Hazarda jest brakującym elementem w naszym zespole.

1

@Cobra303 da się zanotować głupsze porównanie? Setien jest trenerem od 20 lat. Guardiola dopiero zaczynał, w dodatku miał bardzo udany epizod w rezerwach. Enrique był za to po świetnym sezonie w Vigo, wcześniej również był fantastyczny w zespole rezerw. Choć ten epizod w Rzymie pod znakiem zapytania.

2

@monsterrize myślę, że jego cała dotychczasowa kariera jest niezłym świadectwem jego poziomu. I na jej podstawie można go oceniać.

Teraz za to pracuje by ewentualnie poprawić swoje CV. Choć decyzje personalne i transferowe czy też niektóre z jego wypowiedzi zdają się potwierdzać przedstawioną tezę.
Ale niech przemówi boisko, nie konferencje.

2

@jeyx77x bo Barcelona nie grała jakoś fenomenalnie. Mallorca uzbierała więcej uderzeń na bramkę, jeśli chodzi o dominację to nie była ona kompletna. Mallorca często podchodziła pod naszą bramkę i potrafiła się utrzymać na naszej połowie. Barcelona miała kilka okazji w pierwszych minutach a później dopiero w końcówce. Wynik nieco zakłamuje rzeczywistość.

2

@monsterrize Setien nie jest trenerem na poziomie takiego klubu jak Barcelona.

0

@socha jak na kogoś kto nic nie znaczy to 14 bramek jest chyba niezłym wynikiem. Braithwaite w swoim najlepszym sezonie strzelił tyle samo bramek.

3

@Hushovt on jest po prostu trollem, wystarczy sprawdzić jego wcześniejsze komentarze.

1

@Chwytliwy ale gdzie ta dobra gra De Jonga? W defensywie go nie było, w kreacji również wiele nie dał a procent celnych podań również przeciętny. Obawiam się, że nawet ten Alena by nie zagrał gorzej. A Alena nie kosztował 80M.

Jest wiele narzekań na Griezmanna a Frenkie de Jong do zespołu wnosi chyba jeszcze mniej.

22

Ivan Rakitic vs Mallorca
- 39 celnych podań (94%)
- 1 kluczowe podanie
- 2/2 długie podania
- 1/1 udany drybling
- 5/6 wygranych pojedynlow
- 3/3 wygrane starcia w powietrzu
- 3 razy faulowany
- 3 interwencje w defensywie
- 1 odbiór

Naprawdę bardzo dobre liczby Chorwata. 300 występ w barwach Barcelony w doskonałym stylu, oby tak dalej.

0

@arraco no to zawodnik, a Ty zamiast podać przykład któregoś z piłkarzy to podajesz statystykę całego zespołu.

1 piłkarz popełnia 11 fauli.
11 piłkarzy popełnia 1 faul.

Chyba jest różnica?

1

@Tomek_TF kluczowe podanie prowadzi bezpośrednio do strzału. Tak jak asysta, choć zamiast bramki jest po prostu uderzenie.

0

@arraco próbuje Ci prosto i logicznie wytłumaczyć, że liczba fauli całego zespołu i liczba kartek nie są ze sobą w żaden sposób powiązane.

3

@Rewolucja123 Valverde by nie nalegał na transfer Braithwaite i nie wyrzucił by Pereza, od tego zacznijmy.

0

@Cobra303 często to grał u Valverde który mu ufał. Setien woli w ataku grać Vidalem, Roberto czy Albą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?