cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arraco wystarczy obejrzeć jak na boisku wygląda Barcelona i jak wygląda Real. Wystarczy też porównać kogo oba zespoły mają na ławkach. Ciężko być tutaj optymistą.
0
@Veb1233 wątpię w to. No chyba, że Setien zrzekł by się pieniędzy za ponad dwuletni kontrakt. A w to nie wierzę.
@Coutinho007 Coutinho nigdy nie był ofensywnym pomocnikiem.
0
@Veb1233 co by się nie stało to Setien zostanie. Barcelony obecnie nie stać na zwolnienie trenera. Poza tym zawsze będzie tłumaczenie, że kontuzje, że wyjątkowa sytuacja, że potrzeba czasu.
1
@GeraltzKatalonii to dlaczego Messi nie pomaga Setienowi?
16
Ernesto Valverde robił wyniki ponad stan, chyba zgoda?
0
@Salchent Myślę, że każdy z nich miałby większą szansę by wygrać pojedynek niż duet Vidal - Griezmann.
5
Mecze z trudnymi rywalami w tym sezonie (+kluczowy mecz w CdR)
Ernesto Valverde:
LL Valencia W
LL Sevilla W
LL Atletico W
LL Sociedad D
LL Real Madryt D
SC Atletico L
LM BVB D
LM Inter W
LM BVB W
LM Inter W
21 bramki strzelone, 10 bramek straconych
6W - 3D - 1L
Quique Setien:
LL Valencia L
LL Real Madryt L
LL Sociedad W
LL Sevilla D
CdR Athletic L
LM Napoli D
2 bramki strzelone, 6 bramek straconych
1W - 2D - 3L
1
@Salchent no mamy pretensje do trenera bo na ławce miał dzisiaj trzech skrzydłowych. Jeden z nich nam ostatnio wygrał mecz. Dzisiaj tych trzech piłkarzy zagrało łącznie 0 minut podczas gdy po skrzydle biegał Arturo Vidal.
1
@COU_11 na 6 istotnych spotkań Setien wygrał aż 1 mecz. Zespół w tych meczach zdobył 2 bramki.
1
@tbas jego Betis nie potrafił strzelać bramek. Teraz ma Messiego w składzie i również tego nie potrafi.
2
Ansu Fati?
Alex Collado?
Griezmann?
Nie znam. Arturo Vidal to mój ulubiony skrzydłowy.
3
@lavache no szkoda, że każdy z tego tercetu wygląda obecnie o wiele lepiej od wspaniałych Arthura i De Jonga.
0
@neeed najgorsze jest to, że jedynym napastnikiem lepszym od Suareza jest Lewandowski.
0
@damian.09 do tego Ansu i Braithwaite mogą wnieść sporo ożywienia na zmęczonego rywala.
0
@damian.09 a biorąc pod uwagę, że na prawej flance Sevilli zagra duet Navas - Ocampos to warto mieć dodatkowe zabezpieczenie w tym sektorze. Zakładając oczywiście wariant z Griezmannem na skrzydle.
2
@Hubertusk zdecydowanie brakuje nam lewonożnych piłkarzy w ataku.
0
@Ghostface medal może i by dostał, tylko czy mógłby się chwalić, że wygrał Ligę Mistrzów?
3
@Misugi14 Lipsk, z pozdrowieniami dla Wernera.
0
@wozniak1221 przecież my praktycznie nie tworzymy okazji. Bramki Ansu czy Braithwaite były mocno szczęśliwe. Poza początkiem z Mallorca i końcówki z Leganes nasza gra ograniczała się do klepania bez pomysłu z przerwami na ataki rywali.
0
@Dejvo totalnym zerem są takie komentarze.
0
W jakim kierunku chcielibyście zobaczyć ewolucję Ansu Fatiego?
A) skrzydłowy w stylu Neymara
B) boczny napastnik w stylu Cristiano
C) środkowy napastnik w stylu Aguero
W ostatnim czasie Ansu miał delikatne problemy w pojedynkach 1 na 1 choć trzeba pamiętać, że szybkości i lekkości mu nie brakuje. Czasami wyjdzie mu naprawdę fenomenalny zwod, nawet jeśli w tym aspekcie brakuje regularności.
Z drugiej strony cały czas pokazuje, że naprawdę doskonale potrafi się odnaleźć w polu karnym lub jego okolicach i dysponuje naprawdę mocnym i celnym uderzeniem.
0
@snake99 Nelson Semedo > Dani Alves, chyba zgoda?
0
@Avatarr jeśli Arthur nadal będzie tak beznadziejny to Puig może faktycznie coś zacznie grać.
1
@Kajtek77 w takim razie trochę słabo Ci idzie to oglądanie skoro wczoraj Lucas kończył jako lewy obrońca a w poprzednim spotkaniu wyszedł w pierwszym składzie jako boczny obrońca.
Edit. Wychodzi na to, że na tej pozycji zagrał w czterech ostatnich spotkaniach. Z Eintrachtem i Bayerem również wchodził na tę pozycję z ławki.
Barcelona na papierze też ma kilku piłkarzy którzy mogą grać na skrzydle. Ale skoro żaden z nich nie prezentuje odpowiedniego poziomu na tej pozycji to można powiedzieć o braku skrzydła. Coman nie jest piłkarzem na poziom Bayernu i widzi to chyba każdy kibic Bayernu.
No my na boku mamy Albe i dziwnym trafem całe skrzydło nie chodzi aż miło. A to całkiem dobry piłkarz, prawda?
0
@RMS średnia gęstość zaludnienia w Polsce to 123 os/km^2. Na Śląsku ten wskaźnik wynosi 369 os/km^2 podczas gdy w Norwegii jest to... 14 os/km^2.
0
@escarabajo no to my możemy grać Alba na skrzydle i nie będzie problemu. A Comana śmiało można porównać do Deulofeu.
0
@Kajtek77 mógłbyś czasem obejrzeć Bayern.
1
@Kajtek77 no to równie dobrze możemy pisać, że skrzydło w Barcelonie może obskoczyć Alba, Semedo czy Griezmann i nie ma problemu.
Z Mullera taki skrzydłowy jak z Griezmanna a z reszty jedynie Gnabry prezentuje jakiś poziom. Davies to boczny obrońca i tam powinien zostać.
@PatrykBarca @escarabajo Dziwnym trafem kibice Bayernu jakoś nie podzielają waszego entuzjazmu do tej wiadomości. Niemal wszyscy twierdzą, że wzmocnienie skrzydeł to priorytet a brak transferu Sane byłby dramatem.
2
@escarabajo Coman... No jest to piłkarz po prostu przeciętny. W zespole o ambicjach Bayernu jest to zawodnik w najlepszym przypadku jako rezerwowy.
Alaba nie wróci na lewą obronę bo jest liderem defensywy. To Lucas w razie konieczności biega po lewej stronie.
@Encore tylko u nich tak wygląda co roku, wielkie zapowiedzi, milion wypowiedzi a później nic. Skończy się na tym, że znowu nie wzmocnią zespołu a Sane koniec końców wyląduje w innym zespole.
1
Bild donosi, że transfer Sane do Bayernu w tym roku zaczyna się oddalać. Bayern oferuje 40M gdy Manchester City domaga się kwoty dwukrotnie wyższej. Bayern jak to Bayern nie chce tyle wydawać i zamierza wywierać presję. Bayern wraz z Sane rozważają wolny transfer w 2021 roku.
Czyli w Bayernie szykuje się kolejny sezon bez jednego skrzydła. Choć pewnie to Mueller wróci na skrzydło gdy Thiago będzie zdrowy. No ale to wciąż nie jest optymalna opcja. Jestem ciekawy kogo tym razem Bayern będzie wypożyczał.