cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 jak ktoś miałby blokować Puiga to bardziej 24 latek niż 30.
1
@Mr8lack w takiej formie powinien niezależnie od wszystkiego.
7
@Hushovt nie miał nic do gadania? A wiesz, że istnieje coś takiego jak kontrakt?
Bale jakoś na wszelkie sposoby z tego Madrytu wyrzucają i nie potrafią.
0
@LuisSalvano umiesz czytać ze zrozumieniem?
2
@jacob345 jeden z najlepszych pomocników na świecie. Jasne, ostatnie 1.5 roku mocno przeciętne jednak jestem przekonany, że od początku będzie w stanie wnieść do zespołu więcej niż Arthur czy prawdopodobnie nawet Frenkie (tu przekonania nie mam lecz historia sugeruje właśnie taką opcję).
Byłoby miło gdyby raz na jakiś czas dostał od Messiego rzut wolny do wykonania. W końcu warto pamiętać, że to jeden z najlepszych wykonawców na świecie.
3
@Cou7_ley grając jako pomocnik przez tyle lat w Barcelonie rozegrał jeden dobry mecz. W pozostałych był słaby/przeciętny. Na skrzydle mamy za to lepszych i młodszych.
Tak chcecie odmładzać zespół, że chcecie dać szansę 28 letniemu przecietniakowi który w końcu zaczął grać solidnie w zespole walczącym o utrzymanie.
0
@masa11 już czwarty sezon jesteśmy drugim Milanem.
8
@Transu96 no Puig wczoraj pokazał, że wcale nie jest gorszym piłkarzem. Nawet jeśli nie zagrał żadnego wielkiego meczu. Monchu zapewne również nie byłby słabszy.
2
@joloskyy no i pogorszył wyniki wystawiając jednocześnie Vidala na skrzydle zamiast młodzieży.
8
@BarcaInfo źródło tragiczne. Poza tym nie oszukujmy się, żadna strata dla zespołu. Przynajmniej na boisku będzie ktoś komu będzie chciało się biegać.
2
@10SzymonBarca10 ale to, że mając 24 lata nie potrafi grać po 90 minut, jeździ na imprezy do Neymara przed ważnym meczem lub łamie klubowe zasady to już akurat jest powód do sprzedaży.
0
@G9 przeciętnak pokroju Griezmann, boże...
No i gratulacje, wymieniłeś aż jednego piłkarza. W dodatku nadal słabszego niż Alba.
0
@Lingvo18 no wiesz, generalnie to każdy normalny klub tworzy profil zawodnika jakiego potrzebuje i ściąga właśnie kogoś takiego. Działanie w trybie "małpy" która rzuca się na wszystko co popadnie bo akurat jest w promocji to jakiś absurd.
Werner potrzebuje obok silnej "9" (tu akurat zrobiliśmy "malpe" bo pozyskalismy Griezmanna który ma dokładnie ten sam problem), Eriksen jest piłkarzem kompletnie pozbawionym dryblingu, Ziyech gra na pozycji Messiego, w danej chwili potrzebowaliśmy piłkarza o profilu Dembele a nie Mbappe.
0
@G9 to kto odszedł z Barcelony i stał się piłkarzem na najwyższym poziomie?
1
@tristan87
0
Co nam się dzieje? No przecież zagrało dwóch młodych, dlatego nie wygraliśmy. Setien miał rację!
0
@DanielOOL spalony.
0
Barcelona dzisiaj oddała 2 celne uderzenia.
4
@Transu96 ta kadra ma naprawdę spory potencjał. Wiadomo, że są też i braki ale jeśli ktoś ignoruje fakt, że ściągamy też sporo młodych i naprawdę ciekawych piłkarzy jak Emerson, Pedri czy Trincao to cóż... Właściwie to na każdej pozycji poza "9" mamy młodego i bardzo obiecująco zawodnika.
0
@Yoshi94 nie no, Griezmann + Puig to zdecydowanie zbyt wiele. W pomocy albo jeden, albo drugi.
4
Mate Morey znów w wyjściowym składzie BVB.
4
@MESSIah16 mała rada. Jeśli nie masz nic sensownego do napisania to po prostu nie pisz ;)
0
@dominik127pl To, że Neymar miał być cały czas jednym z celów transferowych. A skoro zarządowi udało się zrobić to co mieli zrobić to mogą teoretycznie wrócić do tematu.
Ja akurat uważam, że transfer Pjanica zamknie kadrę na przyszły sezon i więcej transferów nie będzie. No chyba, że uda się zorganizować jeszcze jakieś wymiany albo niespodziewanie uda się kogoś sprzedać. Wtedy ewentualnie Thiago/Ndombele.
1
@Encore ale czy Simeone w Atleti ma tak defensywną kadrę? Przecież to już nie jest to Atleti z Gabim i Raulem Garcia. W pomocy właściwie wszyscy mają inklinacje ofensywne, do tego ma takich piłkarzy jak Felix czy Carrasco którzy duszą się w defensywnym stylu gry.
Atletico od dawna miało plany by grać bardziej ofensywnie, by budować kadrę pod 4-3-3. Problem w tym, że to kompletnie nie przynosiło wyników i koniec końców Diego wracał do swojego 4-4-2. Wygląda to tak jakby Argentyńczyk nie potrafił grać bardziej ofensywnie.
2
@dominik127pl zamknięcie budżetu, zwolnienie miejsca non-UE.
0
@VenoM jego zaletą jest uniwersalność oraz fakt, że w defensywie jest naprawdę solidny. Z drugiej strony jednak jest bardzo podatny na kontuzje a w ofensywie jest jeszcze słabszy niż Semedo. Nawet jeśli udałoby się jakimś cudem sprzedać Portugalczyka to lepiej dać szansę Wague.
2
Dlaczego przerwa na nawodnienie była dobra dla Sevilli? Bo Sevilla ma trenera który ją wykorzystał dla zespołu zamiast sobie stać i myśleć o kolacji.
Jestem ciekawy jak wspaniały musiał być Arturo Vidal w roli skrzydłowego na tych treningach.
Pięciu piłkarzy którzy są najlepszym na świecie na swoich pozycjach? Mamy dokładnie jednego, być może dwóch takich piłkarzy. Messi i Ter Stegen.
Myślę, że wszyscy by woleli wystawić dwóch młodych piłkarzy i przegrać niż wystawić skład po 30 i przegrać lub zremisować jak to już kilka razy Setien zrobił.
0
@VenoM uwielbiam! Jak już podajesz fałszywą informacje to wypadałoby jednak przyznać się do błędu.
0
@BarcaInfo niby nic nie wie o jego transferze ale przed treningiem odbył z nim indywidualną rozmowę na ten temat. No ale jak uważasz.
0
@BarcaInfo czyli Setien miał powiedzieć na konferencji, że Arthur odchodzi w momencie gdy nic nie jest podpisane?