3

@BarcaInfo wiadomo, że lepiej wystawiać Vidala na skrzydle niż Ansu. Jeszcze ten wejdzie w jakiś drybling zamiast odegrać do Messiego i co będzie...

0

@VenoM to dlatego przed transferem rozegrał 23 mecze w pierwszym składzie, dwa razy wszedł z ławki i 3 razy odpoczywał?

No faktycznie, zmiennik.

0

@Sznejk piłkarz w wieku 24 lat to chyba już ukształtowany zawodnik. Młody utalentowany to on był trzy lata temu.

1

@VenoM no generalnie to on nie potrafi bronić, popełnił masę błędów i zawalił kilka bramek dla Schalke. A zawalić tyle bramek mając tak mało minut na koncie to trzeba mieć talent.

0

@VenoM w drugim klubie z rzędu jest rezerwowym? Kiedy w Milanie niby był rezerwowym?

0

@Classik10 czy Ty potrafisz czytać?

0

@lukasz9197 Ty tak na poważnie? No tak, powinien powiedzieć, że Arthur zostanie sprzedany i odchodzi zanim wszystko zostanie dopiete? Wy czasem używacie tych szarych komórek?

1

@mr_robot ale same bramki to nie wszystko. Weź pod uwagę dryblingi, asysty, kluczowe podania itd.

@jeyx77x generalnie Denis ma świetny drybling, bardzo często posyła kluczowe podania i na papierze jest świetnym ofensywnym pomocnikiem. Problem w tym, że brakuje mu trochę chłodnej głowy. Do tego ma mimo wszystko spore braki w defensywie przez co nawet w Vigo nie zawsze jest pierwszym wyborem. I dlatego nie ma co się dziwić, że nie został tym kim mógł zostać. No ale mam wątpliwości czy w Barcelonie pokazał mniej niż Arthur.

0

@Scross nie, nie, nie. On grał wtedy na lewym skrzydle w miejsce Mane.

0

@Scross Mane pierwszy sezon rozegrał na prawym skrzydle, Coutinho grał wtedy po lewej stronie. Dopiero po transferze Salaha Mane wrócił na lewą stronę. I wtedy przez pół roku Coutinho raz grał w ataku, raz był testowany jako ofensywny pomocnik. Jednak wtedy Liverpoolowi brakowało równowagi.

1

@mr_robot na podstawie jakich statystyk?

0

@Mathew86 uwzględniając mecze Denisa wyłącznie w środku pola to Suarez ma 5 bramek i 6 asyst. Wciąż są to o wiele lepsze liczby niż u Arthura (biorąc pod uwagę liczbę minut). A mimo wszystko występowali na tej samej pozycji.

2

Denis Suarez dołączył do Barcelony w 2016 roku mając 22 lata.
Rozegrał 71 spotkań w których zanotował 8 bramek i 11 asyst.

Arthur Melo dołączył do Barcelony w 2018 roku mając 22 lata.
Rozegrał 71 spotkań w których zanotował 4 bramki i 6 asyst.

0

@Chwytliwy No to w tym sezonie tak wygląda. Ale nie pamiętasz już poprzednich sezonów?

0

@Chwytliwy Sterling jest przykładem klasycznego lewoskrzydłowego? No to w takim razie to idealny przykład bo swoje najlepsze mecze grał w City po prawej stronie.

0

@IronSanHybrid piłkarz który ledwo co skończył 30 lat jest po drugiej stronie rzeki? Skoro tak, to Arthur który ma 24 lata (przypominam, że to rocznik 96') powinien grać już na najwyższym poziomie.

1

@IronSanHybrid no a Denis był namaszczany na następcę Iniesty. Czyli co, to był błąd, że go sprzedaliśmy? Bo ten 24 letni Arthur jest najsłabszym pomocnikiem w kadrze.

4

@Chwytliwy W BVB przecież bardzo często gra po prawej stronie. W poprzednich rozgrywkach grał nawet tak w większości spotkań. A pamiętaj, że w Premier League klasyczni skrzydłowi nie są niczym wyjątkowym. Przecież najlepsze City to to grające Sane po lewej stronie i Sterlingiem po prawej.

14

@NGTRX czego Ty nie rozumiesz? Nawet jeśli dany pomysł jest dobry dla przyszłości naszego kraju to kandydat A nie ma prawa go wprowadzić tylko dlatego, że kandydat B jako pierwszy miał taki pomysł! To logiczne!

1

@patrykppp17 problem w tym, że Kubo nie dość, że ma ogromny talent to i nie powinien mieć problemów z ambicją i pracowitością.

1

@BarcaInfo jeśli ma grać tak jak w ostatnich spotkaniach to lepiej jego minuty rozdzielić pomiędzy Puiga i Monchu. A może w którymś momencie doczekamy się w końcu Griezmanna w środku pola...

1

@Scross https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8449285#comment-8449285

Tu masz podsumowanie, sezon po sezonie. W środku pola grywał sporadycznie, w dodatku jeśli już grywał centralnie to grał coś na wzór Messiego obecnie.

5

@SonBarcaGoku czyli tak jak Barcelona z Arthurem w składzie? ;)

1

@daniel32778 "ale gdyby tylko chciał, to byłby jednym z najlepszych w firmie"

Wiesz na czym polega problem? Na tym, że mu się nie chce bo ma firmę w czterech literach. Każdy pracodawca woli mieć nieco gorszego pracownika który zawsze pracuje tak jak powinien, czasem nawet zostanie po godzinach i generalnie może na nim polegać. A na tym jednym pracowniku polegać nie może.

7

@P93FCB najgorszy pomocnik Barcelony = 80 mln
podstawowy pomocnik Juventusu = 70 mln

6

@daniel32778 a co Arthur pokazał by być warty więcej niż 40-50M? Bo to, że ma 24 lata nie sprawia, że ma być dużo warty.

0

@Scross ale Coutinho grał na swojej pozycji.

0

@v3go może dlatego, że najpierw klub musi sprzedać piłkarzy za 70M?

0

@ToJa79 nie żeby co ale od kontuzji to akurat Arthur jest specjalista. 9 kontuzji w dwa sezony. Pjanic na tyle samo urazów czekał 5 lat.

0

@Hushovt nie, to byłby absurdalnie głupi pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?