0

@Ghotti Odegaard jest piłkarzem którego chyba każdy klub na świecie im obecnie zazdrości. Fede miewa naprawdę świetne momenty ale nie jest to ktoś kogo można im zazdrościć. Zwłaszcza w kontekście Barcelony. W naszym zespole już wolałbym tego Viniciusa. Nawet z całym bagażem jego wad.

0

@YoNoEntiendoNada media? Proszę, wymień kto pisze o tej klauzuli.

6

@xVENUMx jeszcze napiszcie z 15 dokładnie takich samych komentarzy. Jest ich jeszcze zbyt mało.

0

@YoNoEntiendoNada pierwokup a kwota odkupu to kompletnie coś innego.

Real Madryt w najlepszym wypadku zostanie poinformowany jeśli jakiś klub złoży ofertę.

Nie ma absolutnie żadnej klauzuli która umożliwia mu powrót do Madrytu.

1

@PatrykBarcelona Arthur 72+10, Pjanic 60+5. Na ten moment masz 12M na czysto. Potencjalnie kwota waha się między 7M a 22M.

4

@Joe_Pesci ale wiesz o tym, że Bartomeu nie pobiera pensji?

Ciekawe ile jeszcze niewiedzy możesz zaprezentować w jednej dyskusji.

0

@YoNoEntiendoNada ahhh, mówisz o pierwokupie który jest absolutnie bezużyteczny? No bardzo się cieszę, że jeśli Inter będzie chciał go sprzedać to was poinformuje. Jest to tak bardzo przydatna sprawa.

0

@PatrykBarcelona no i jest wyższy, masz 12M zysku ;) A zakładając, że zmienne zostaną zrealizowane w 100% to zysk rośnie do 17M. No to wygląda chyba trochę inaczej.

2

@Joe_Pesci no ja bym wolał Mbappe i Sancho.

Oba scenariusze miały takie same szanse na powodzenie, choć mój chyba nieco bardziej interesujący.

0

@ViscaBarca123 myślisz, że Riqui i zwłaszcza Ansu wrócą do rezerw w obliczu problemów pierwszego zespołu? Niby jest Martin, Arturo i od biedy Arthur ale sam nie wiem... Jeśli nie będzie żadnych urazów to byłoby dobrze gdyby mogli pomóc rezerwom.

0

@ViscaBarca123 lepiej powiedz jak miałby wyglądać podstawowy skład rezerw na Playoff biorąc pod uwagę straty spowodowane grą dla pierwszego zespołu i odejściami.

Z piłkarzy rezerw chyba jedynie Puig zostanie z pierwszym zespołem?

0

@messi564 rok bez gry przez poważny uraz, rok kontraktu do końca, pandemia i fakt, że wcześniej nie miał pewnego miejsca w City. Mimo, że spodziewałem się jednak znacznie wyższej kwoty to jest to uczciwa cena w tej sytuacji.

3

@messi564 Real Madryt ma więcej piłkarzy gotowych na teraz, ma też nieco lepszą sytuację pod kątem ławki. Ale oni też mają swoje problemy jak cała prawa strona czy kwestia zmiennika dla Casemiro i Benzemy.

Wiele się mówi, że mamy bardzo starą kadrę ale o tym, że zaplecze wcale nie gorsze to już cisza. Tylko problem w tym, że zaplecze to mamy nie od dzisiaj a problemem jest odpowiednie wprowadzanie tych piłkarzy do zespołu. Tu Real ma delikatną, może nawet sporą przewagę.

Ale na właściwie każdej pozycji z wyjątkiem "9" mamy naprawdę utalentowanych piłkarzy którzy spokojnie mogą walczyć już teraz o miejsce w składzie.

0

@BarcaInfo ponoć Falk dodał też, że kwoty są zaskakująco niskie.

2

@YoNoEntiendoNada ale wiesz o tym, ze nie ma żadnego pierwokupu? I skoro Real przez 10 lat potrafił grać z Marcelo na boku obrony to z Hakimim tym bardziej by mógł. Zwłaszcza, że Achraf jest jednak szybszym zawodnikiem. W dodatku po lewej stronie jest defensywny Mendy co jeszcze bardziej promuje ofensywnego Hakimiego po drugiej stronie. Zwłaszcza, że na prawym skrzydle Real również ma problem.

0

@TR3VOR a może jakiś link? Bo na stronie Mirror nic takiego nie mogę znaleźć.

1

@barcowy1899 nikt go nie chce.

0

@prokofiew gdyby nie Pjanic to by się nie dało sprzedać Arthura. Nikogo innego zresztą też.

2

@Avada Kedavra no właśnie słuchają. 70% posiadania i brak strzałów na bramkę. Przecież to filozofia którą wyznawał w Betisie.

1

@MarioVeB! Az się przypomina ten wielki protest na którym było całe 5 osób.

1

@Mario96w ale on miał czas. I nie potrafił nawet popracować nad sylwetką i kondycja.

0

@Cobra303 bo jest przywołana reprezentacja Brazylii?

0

@Aveiro no jeśli pracownik łamie regulamin firmowy to się go zwalnia a nie daje podwyżkę.

0

@Cobra303 i co w związku z tym?

0

@Mundial2018 były różne wersje. Ostatnio mówiło się właśnie o 70+zmienne i 60M za Pjanica.

0

@mateuszdabski ale wiesz o tym, że w Serie A tempo jest niższe?

1

@Mundial2018 a skąd wiesz na ile wyceniony Pjanic?

2

@BarcaInfo świetna informacja. Zobaczymy jeszcze na ile ostatecznie wycenili Pjanica. Jeśli skończy się na 60M to będzie to już całkiem miło wyglądać.

2

@mateuszdabski bo ma kontrakt za który dostaje dwa miliony rocznie. Bo gra dla milionów kibiców na całym świecie. Dlatego powinien pracować od pierwszego do ostatniego dnia.

I czy Arthur zasłużył by jego traktować poważnie? Bo 90 minut to w B-klasie potrafią wytrzymać a profesjonalny piłkarz grający na najwyższym poziomie po godzinie gry ma dość. To jest absurd.

8

@mateuszdabski może profesjonalnego? Ale skoro od dwóch lat to nie pokazuje to trudno tego wymagać teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?