cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Któż by pomyślał, że wystarczy ustawić dobrego piłkarza na jego pozycji by były z tego efekty.
2
Tylko przypominam, że ten wasz beznadziejny Roberto fantastycznie napędził akcję.
0
@Mario96w jego dorobek w tym sezonie to 9 spotkań, 3 bramki, 1 asysta.
0
@Coutinho007 nie grał cały sezon i zdobył puchar słabej ligi, no faktycznie.
0
@Cochise nie znasz się. Puig powinien wejść do składu i grać co 3 dni po 90 minut na znacznie wyższej intensywności niż kiedykolwiek wcześniej.
0
@Shroud potrzebuje też odpowiedniej regeneracji.
0
@Hushovt Puig z wyglądu przypomina dziecko a nie profesjonalnego piłkarza. Fizycznie nie jest na tym samym poziome co pozostali zwodnicy pierwszego zespołu. To samo zresztą dotyczy Ansu Fatiego. To oczywiste, że Ci piłkarze nie są w stanie grać co 3 dni na takiej intensywności po 90 minut. Zwłaszcza mając na uwadze ile wysiłku Puig włożył w mecz z Atleti.
0
@Shroud wydaje mi się, że oni grają na tym poziomie i na tej intensywności nieco dłużej. Puig na poziomie La Liga rozegrał "troszkę" mniej minut.
0
@Hethecio naprawdę? Spójrz na Vidala, później spójrz na Puiga a później się zastanów nad sensem Twojego porównania.
0
@Hushovt No w ciągu kilku dni rozegrał dwa pełne mecze. Gdzie zwłaszcza z Atleti mocno pracował na boisku przez pełne 90 minut. A nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale taka intensywność jest dla Puiga czymś nowym. Ale jasne, lepiej zajechać cały skład i zniszczyć piłkarza.
0
@masq albo trzeba używać minimum inteligencji i rotować składem.
0
@Hushovt może takim, że gramy mecze co trzy dni a w dwóch ostatnich spotkaniach Puig grał od początku do niemal końca?
Czy wy kiedyś zaczniecie używać tych mózgów?
4
Barcelona w okresie post-pandemicznym.
Mallorca - Griezmann w pierwszym składzie - zwycięstwo.
Leganes - Griezmann w pierwszym składzie - zwycięstwo.
Sevilla - Griezmann zaczyna na ławce - strata punktów.
Athletic - Griezmann w pierwszym składzie - zwycięstwo.
Celta - Griezmann zaczyna na ławce - strata punktów.
Atletico - Griezmann zaczyna na ławce - strata punktów.
Pewna zależność jest chyba całkiem dobrze widoczna ;)
Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że na murawie zobaczymy dziś 4-3-1-2 z Francuzem grającym bardziej centralnie.
0
@Coutinho007 no Coutinho Suarez Messi było akurat o wiele gorsze.
0
@XaviHeart nie no, uderzenie było po prostu słabe. Zmarnował, nie wykorzystał - nomenklatura nie jest w tym wypadku taka ważna.
0
@Comentateiro no nadal nie wiem co to za karnego sobie wymyśliłeś.
8
@budel17 piłkarz zmarnował karnego ale słaby haha.
0
@Chakalaka i co z tego, że wygra? Przecież to zwykły festiwal popularności.
0
@okiemtypera_lucaxx95 a czego się spodziewasz po stronie dla 13latków?
4
@mr_robot bardzo związane z tematem dyskusji.
8
@mr_robot to nie notatnik by robić z siebie pośmiewisko i śmietnik.
0
@Comentateiro przepraszam bardzo ale jaki karny na Messim?
3
@ronni37 ten zespół to jeszcze większy mem niż Williams, niesamowici są.
0
@DanielOOL Busquets jest najlepszym pomocnikiem Barcelony w tym sezonie, Rakitic po przerwie prezentuje się znakomicie a Arturo... Z jednej strony ma świetne liczby, z drugiej strony jeśli gra w wyjściowym składzie to oczy krwawią. A zmiennikiem chyba nie chce być.
Dlatego Vidal może spokojnie odejść.
0
@Pogba mimo wszystko w Al Sadd musi się mierzyć ze sporą presją. To już jest coś.
Pozostaje pytanie czy będzie w stanie przeprowadzić rewolucję na swoich kolegach z szatni. A jest to niestety kluczowy aspekt tego projektu.
0
Rodrygo lepiej czuje się po lewej stronie a Asensio po prawej? No to niech Hiszpan biega po lewej stronie a Brazylijczyk po prawej. A koniec końców Real i tak wygra po bramce Ramosa przybliżając się już na dwa kroki od mistrzostwa. No niesamowicie irytujący jest ten sezon.
2
@A_Gomesinho_21 Sancho ma w tym sezonie Bundesligi 17 bramek i 16 asyst. Liczby absolutnie kosmiczne.
0
@Chwytliwy przede wszystkim gra. Ale dobrze wiemy, że dla DD forma czy sam fakt liczby minut niekoniecznie ma znaczenie. Wystarczy przypomnieć sobie powołania Umtitiego. Theo pewnie będzie musiał poczekać jeszcze trochę na powołania. Zwłaszcza, że Digne nie daje powodów by z niego rezygnować.
1
@vangoor szkoda, że Barca nie ułożyła się z PSG w sprawie wymiany Mbappe - Arthur.
4
@A_Gomesinho_21 Dembele był mega przyjemny do oglądania ale Sancho po prostu zjadł tę ligę. Pod względem statystyk rozegrał sezon o wiele lepszy niż Robben i Ribery w ich prime. To o czymś świadczy.