0

@Kaperan1357 Puig, Ansu i Araujo otrzymają numery w pierwszym zespole. Riqui zapewne podzieli się numerami 6 i 8 z Pjaniciem. Ansu może za to wybrać 17 a zapewne to on będzie miał pierwszeństwo wyboru. Zobaczymy jeszcze kto odejdzie ale na ten moment bym obstawiał Trincao 14, Araujo 16. I zobaczymy co z Pedrim. Jeśli rezerwy awansują to pewnie 26/28.

0

@IronSanHybrid no ale jako boczny obrońca już by nie mógł.

4

@IronSanHybrid no ale biegał troszkę więcej niż 7km na mecz.

2

@IronSanHybrid z pewnością fantastycznie by bronił dostępu do bramki.

2

@IronSanHybrid jak będziesz ustawiał Messiego na pozycji lewego obrońcy to też nie będzie grał jak najlepszy piłkarz w historii.

3

@Bagsik88 otóż to, wystarczy porównać jak wyglądał choćby na Ibizie a jak wygląda teraz. Kompletnie inny piłkarz, mega pracowity i zaangażowany. Czy 15, czy 70 minuta to on biega za tymi rywalami jak szalony. W dodatku naprawdę dobrze wygląda kondycyjnie. Jak dalej się będzie rozwijał w tym aspekcie oraz trochę poprawi dokładność to będzie super.

0

@DanielOOL no w Valencii wyszło, że lepszy niż Cillessen.

0

@maroon i jak to jest, że tak dobry i ważny piłkarz dla Monaco odchodzi do Benevento?

0

@Gall a co z Benitezem?

10

OFICJALNIE: Santi Cazorla i Bruno Soriano zagrają jutro swój ostatni mecz w barwach Villarreal.

36 letni Bruno który wrócił niedawno po wielu ciężkich kontuzjach kończy swoją profesjonalną przygodę z piłką nożną. To coś pięknego, że uda mu się zakończyć karierę na boisku zamiast w gabinetach lekarskich.

Santi Cazorla, jeden z najlepszych piłkarzy obecnego sezonu La Liga najprawdopodobniej zagra pod wodzą Xaviego w Katarze.

1

@maroon jeden z najgorszych piłkarzy Monaco.

3

A w Monaco znów zmiany, Robert Moreno nie jest już trenerem zespołu. Zastąpi go Nico Kovac. Bez solidnych wzmocnień zmiana trenera nie ma kompletnie sensu. W tej kadrze jest jeden poważny piłkarz w osobie Ben Yeddera.

1

@Nano22 wygrany superpuchar, walka o mistrzostwo do ostatniej minuty sezonu, finał Copa. No faktycznie, o wiele gorzej.

0

@BarcaInfo uraz numer 11. W dwa lata.

2

@Chwytliwy oczywiście, że miał ogromny potencjał w tym aspekcie. Nikt nie mówi, że miał rozgrywać jak Iniesta, chodzi bardziej o rajdy, o zdobywanie terenu. To Frenkie w Ajaksie robił znakomicie

2

@A_Gomesinho_21 mieli braki kadrowe, ustawili tam kogoś szybkiego i inteligentnego. Ot cała historia jego gry jako "fałszywy stoper". Dobrze, że Ty się odniosłeś do całości mojej wypowiedzi.

8

@A_Gomesinho_21 zacznijmy od tego, że on nie grał jako defensywny pomocnik a jako jeden z dwóch środkowych pomocników. Tym samym zawsze miał obok siebie ubezpieczenie by móc błyszczeć swoimi rajdami. Dlatego też w Barcelonie dostał nieco więcej swobody, by móc pokazać swój potencjał ofensywny.

0

@Gall a OGS czy Flick to od razu podpisywali długoterminowe kontrakty? Benitez w Chelsea? No a Rafa nie był przypadkowym nazwiskiem.

0

@YoungMan Jesus Navas, Emerson, Carvajal, Trippier, Sergi Roberto. Każdy z nich jest piłkarzem o wiele lepszym w ofensywie a przede wszystkim każdy z nich jest inteligentny. Semedo pod tym względem ma ogromne braki.

0

@YoungMan biegał po całym boku, no super. Szkoda tylko, że bez większego sensu i pożytku dla zespołu. W samej La Liga masz 5 lepszych prawych obrońców. A dwóch z nich ma aktualny kontrakt z Barceloną.

0

@YoungMan jakość Semedo? No tu raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości odnośnie braku tej jakości.

4

@Katalonik97 a no tak, to Griezmann przegrał mistrzostwo. Tracę w was wiarę.

16

Quique Setien czyli jak w kilka miesięcy przegrać ligę i zniszczyć cały sezon pracy trenera rezerw.

No cóż, sparing ważniejszy. Warto przypomnieć, że ewentualny brak awansu sprawi, że Pedri nie będzie mógł grać w rezerwach. Albo numerek w pierwszym zespole, albo wypożyczenie. Komplikuje to też sytuację Mirandy który mógł zostać w zespole rezerw po powrocie z wypożyczenia.

0

@Majngota gdyby to była strata 1 pkt do mistrza i powiedzmy półfinały obu pucharów to jeszcze można by dyskutować czy to katastrofa czy nie (choć brak pucharów ja bym traktował tak niezależnie od sytuacji). No ale niestety, tak ogromna strata w ligowej tabeli, żenujący styl, porażka w Copa... Niby jest jeszcze Liga Mistrzów ale raczej nikt nie wierzy w przejście Bayernu. Gdzie wciąż najpierw trzeba pokonać Napoli.

3

@IronSanHybrid Kike miał lidera, po pandemii wszystkie zespoły zaczynały z tego samego miejsca jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. I jaki był efekt jego własnych przygotowań? 7 pkt straty do Realu Madryt. Jak można tutaj pisać o braku okresu...

0

@Jaca27 Inter i BVB to ogórki? No okej.

0

@pt9 w tym sezonie 3 bramki i 3 asysty w 5 meczach Ligi Mistrzów.

0

@pt9 Suarez fajny jak na średniaka.

33 mecze, 18 bramek, 12 asyst. No. Faktycznie. Niekoniecznie na wyższy level.

1

@Nalina4 patrząc na grę zespołu, decyzje i wypowiedzi Setiena to on powinien zostać zwolniony już dzisiaj.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?