cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 no ale bez rzutów karnych ma tyle samo bramek co Messi. Przy czym warto przypomnieć, że rozegrał mniej minut od Leo.
0
@MarioVeB! Dłużej utrzyma miejsce w składzie? Aha, no ok.
1
@MarioVeB! Ale jakie znaczenie ma to, że jest lepszy, bardziej uniwersalny i potrafi tworzyć okazję? Bo nie wiem czy przeczytałeś ale kolega pisał tylko i wyłącznie o bramkach. O niczym więcej.
1
@arasz1819 no ale niby co się nie zgadza w jego wypowiedzi? Ronaldo rozwinął się w kierunku typowego egzekutora, Messi coraz bardziej idzie w kierunku rozgrywającego. Widać to zwłaszcza u Setiena gdzie ostatnio Messi częściej asystuje niż strzela.
To, że Messi jest zdecydowanie lepszym piłkarzem nie oznacza, że będzie strzelał więcej bramek. Patrząc na samego Ronaldo i to jaką ligą jest Serie A to Portugalczyk spokojnie może jeszcze strzelić te 100 bramek jeśli nie więcej.
0
@Cou7_ley w Bayernie grał na kilku pozycjach, grał u dwóch trenerów i wszędzie było po prostu źle. Jeśli zostanie w Barcelonie to trzeba liczyć ok 25M pensji i 20M zmiennych które wtedy będzie trzeba zapłacić Liverpoolowi. Trzeba się go pozbyć za wszelką cenę i zapomnieć. Zwłaszcza, że nawet pomijając aspekt finansowy to dla niego po prostu nie ma miejsca w składzie. Do środka pola się nie nadaje (i blokowałby Puiga oraz Pedriego), na skrzydle lepiej stawiać na Ansu.
0
@BarcaInfo raczej zostanie ten rok a później Sevilla.
Puig / Pedri - Busquets / Pjanic - Frenkie / Rakitić
Jest młodość, jest doświadczenie. Jasne, miło by było zobaczyć tutaj jeszcze Thiago kosztem Chorwata ale obawiam się, że więcej transferów do klubu już nie będzie. I może to i lepiej.
4
Poza potwierdzonymi transferami Pjanica i Trincao, wielce prawdopodobne, że w przyszłym sezonie numery w pierwszym zespole otrzyma Pedri, Puig i Araujo. Jak myślicie, jakie numery otrzymają?
Niemal pewna wydaje się zmiana numeru Griezmanna z 17 na 7.
W takim układzie wolne pozostaje 6, 8, 12, 14, 16 i 17.
Niepewna przyszłość jest w sprawie numerów 4, 11, 22 i 23.
Pjanić i Puig podzielą się zapewne 6 i 8 ale co dalej? Ansu będzie czekał na 11 czy zadowoli się 17? Trincao wtedy zaczeka na 17 czy może 14?
2
@Ghotti a dlaczego piłkarz po jednym sezonie w słabej lidze miałby zarabiać więcej od czołowego piłkarza La Liga na swojej pozycji?
3
@Bogan wystarczyło czytać poprzednie wywiady. Chodzi o to, że za projekt sportowy mają odpowiadać byli piłkarze którzy znają boisko zamiast dyrektorów którzy nie mają nic wspólnego z boiskiem.
21
@Chwytliwy nie no, te kwoty piłkarzy rezerw w przypadku obu zespołów są kompletnie "z 4 liter". Kubo nie dołączył do Barcelony przez fakt, że w rezerwach nikt nie zarabia w milionach.
0
@ViscaBarca123 wielka szkoda, że Puig pewnie nie zagra. Zwłaszcza, że w pierwszym zespole też musi oglądać Vidala w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że powrót De Jonga umożliwi grę zarówno Puiga jak i Araujo w barazach. W końcu Frenkie może być zabezpieczeniem na CB w razie problemów.
2
@barteq pierwszy punkt, jaki Messi? Coś Ty wymyślił i skąd to wziął?
Pep jakoś mógł wejść na "ślepo" na trenera. Flick zbudowali maszynę z Bayernu a również nie ma zbyt wielkiego doświadczenia. Henry? Napastnicy na ogół mają ciężej w pracy trenera. Znacznie łatwiej mają gracze defensywni którzy po prostu widzą znacznie więcej.
2
@LioMessi10 linia również należy do pola karnego.
0
@Chwytliwy no to było dziwne, Stanowski na ogół nie ma zbyt wiele sensownego do powiedzenia. No ale akurat w temacie Setiena nie trudno o argumenty.
W temacie Tomka jeszcze, ciężko się dziwić takiemu obrotowi spraw. Jednak jego podstawowym zadaniem jest komentowanie spotkań a nie publicystyka. Wykorzystuje informacje przygotowywane do spotkań i filmik wrzucony. A biorąc pod uwagę, że ma oddany i mało wymagający fanbase to robi dodatkowe pieniądze niewielkim kosztem. Za to akurat szanuję.
1
@Chwytliwy może to i dobrze, że powołuje się na innych. Jeśli już mówi coś od siebie to w większości rzuca takimi populizmami, że no cóż. Im dłużej śledzę jego kanał na YT tym ciężej się to ogląda.
Już pomijam to w jak absurdalny sposób bronił zatrudnienia Setiena w Barcelonie.
0
@kamilop No a jak robi Liverpool? Z Van Dijkiem czy Keitą było dokładnie to samo. Real
1
Patrząc po jego zachowaniu gdy ostatnio wchodził na boisko to raczej ciężko się dziwić.
https://x.com/i/status/1277617986808004608
0
To już 10 uraz/kontuzja/dyskomfort/przerwa w treningach Arthura Melo odkąd dwa lata temu trafił do Barcelony.
Człowiek szklanka.
0
@Patrykl145 ale z tym, żeby modyfikować regulamin i modyfikować liczbę zespołów które spadają na kilka dni przed końcem sezonu to Krzysiu nie miał problemu, nawet popierał ten absurdalnie idiotyczny pomysł. To jest dopiero chore.
1
@Naker no tak, Inter tylko marzy by sprzedać ważnego piłkarza.
0
@dariooo tylko po co Inter który chce walczyć o mistrzostwo miałby trzymać tak "słabego" napastnika?
6
Decyzja odnośnie Pedriego wydaje się absurdalnie głupia... Po co ograć dzieciaka na poziomie La Liga skoro może z ławki oglądać poczynania Vidala? Patrząc na liczbę minut Puiga ciężko oczekiwać by Pedri miał grać regularnie. Zwłaszcza gdy Pjanic dołączy do zespołu. Riqui nie gra nawet gdy nie ma De Jonga. Oby zmienili zdanie, a najlepiej trenera.
2
@Granto kompletnie nie daje rady? Brakuje konkretów? No ok.
3
@NaFazieHitman No ale ten Valverde jednak potrafił grać duetem Perez - Ansu na bokach. No i obawiam się, że Arturo Vidal nie zwiększa szans na zwycięstwo patrząc na grę byłego piłkarza Juve w porównaniu z Puigiem.
2
@Coutinho007 też go wolę na boku. Zaczynając od tego, że wtedy przynajmniej na boisku nie ma Semedo a kończąc na tym, że jest większa szansa na Pui... Vidala znaczy.
7
Sergi Roberto vs Espanyol
- 117 kontaktów z piłką
- 94 celne podania (94%)
- 3 kluczowe podania
- 2/2 udane przerzuty
- 5/5 udanych długich piłek
- 3/3 udane dryblingi
- 5/6 wygranych pojedynków
- 1 raz faulowany
- 1 odbiór
Całkiem nieźle jak na "przeciętniaka do sprzedania" jak to jeszcze niedawno był określany na La Rambli.
0
@Kuracjusz bo Pjanić to wciąż bardzo ważny piłkarz Juventusu a Arthur... No jakby on dostawał minuty kosztem Puiga to coś byłoby bardzo nie tak. Już wystarczy, że Vidal gra. A Brazylijczyk od dawna nie dał pół powodu by grać.
0
@Cou7_ley porównanie czysto idiotyczne. Mówimy o dwóch piłkarzach na poziomie europejskim. Przy czym sam Thiago ma na sobie łatkę zawodnika który zawodził w ważnych momentach i nie prezentował odpowiedniego poziomu.
1
@Cou7_ley porównaj sobie podatność na urazy jednego i drugiego.
2
@Katalonbar pewnie niewiele mniej niż scoutow i klasowej światy trenerów.