1

@Coutinho007 pod względem sportowym nie mam zbyt wielu wątpliwości dlaczego klub stawia na Lautaro. Jest to prawdopodobnie najpewniejsza opcja. Ale...

Nie za 111M. To chyba oczywiste. Zwłaszcza, że o ile Lautaro ma zestaw umiejętności które powinny dać sukces w Barcelonie to Argentyńczyk nie jest nawet w 1/3 tym kim był w momencie transferu Suarez, Villa czy Zlatan. Nawet Eto'o był w danym momencie na wyższym poziomie.

Biorąc pod uwagę oczekiwania Interu to może się okazać, że piłkarz potencjalnie słabszy czy mniej pasujący (ale dzięki temu tańszy) okaże się lepszym wyborem.

Ja w kontekście napastnika nie szukam "lepszych" opcji a staram się po prostu rozumieć dlaczego klub chce akurat tego. Łącznie ze wszystkimi wadami danego wyboru.

Ale proszę, usuń tego Leao i Keana z "perełek". Nie wypada...

3

RB Lipsk rusza na zakupy.

0

@Coutinho007 skoro rynek jest ubogi to nie ma sensu by Inter go sprzedawał.

Ani przez moment w tej dyskusji nie odniosłem się do tego czy Barcelona powinna go pozyskać czy też nie.

0

@arraco no ale Inter właśnie nie potrzebuje pieniędzy. Tak jak Liverpool za pieniądze z Coutinho wypełnił braki na innych pozycjach tak Inter nawet mając 111M nie ma takiej potrzeby. Oni nawet bez tych pieniędzy pracują nad wzmocniem lewego wahadła, obrony i środka pola. I to warto zauważyć, że nie ściągają byle kogo tylko mowa o naprawę czołowych dostępnych talentach. W takiej sytuacji rozbijanie działającego duetu nie ma większego sensu.

0

@Coutinho007 a gdzie ja napisałem, że Barcelona powinna go kupić za 111M?

0

@Venom10 liczyłem, że odpali na pozycji na której grał do tej pory.

Generalnie to Frenkie może spokojnie grać głębiej. Tylko nie jeśli obok niego w pomocy miałby biegać ktoś taki jak Coutinho.

Przy Brazylijczyku grającym w środku pola potrzebny jest ktoś taki jak Casemiro. I najlepiej żeby trzeci z pomocników również nie miał zbyt wielkiego ciągu na bramkę.

0

@arraco no ale chodzi właśnie o kogoś kto dobrze uzupełni Lukaku. A Lautaro bardzo dobrze wygląda w tym aspekcie.

Jeśli chcesz budować wielki zespół to nie pozbywasz się ważnego piłkarza. I nie, to nie jest sytuacja jak z Coutinho.

0

@Coutinho007 to ilu zawodników 30+ kupiliśmy w ostatnich latach? Jestem pod wrażeniem, że wam naprawdę tak odbija po jednym transferze.

0

@Venom10 skład z Coutinho w środku pola przy jednoczesnym ustawieniu De Jonga jako defensywnym pomocniku nie ma prawa bytu ani w Fifie, ani tym bardziej na prawdziwym boisku.

0

@arraco no i kogo za to kupią? Rynek klasowych "9" jest na tyle ubogi, że nawet Piątek miał oferty z Tottenhamu i był obserwowany przez Real i Barcelone. Jeśli masz dobrego napastnika to się go trzymasz i żadne pieniądze tego nie zmienią.

0

@messi564 Liverpool nie złożył żadnej oferty, na ten moment nie ma żadnych oficjalnych rozmów. Choć wstępne zainteresowanie niby jest, United podobno również ma go na oku. Flick mówił, że postara się przekonać Thiago by został.

Erica chcemy i to właściwie na tyle konkretów. Żadnych dodatkowych informacji nie było.

Z dodatkowych informacji jeśli chodzi o Barcelone, Bayern i obrońców to Alabie zależy na transferze do Realu lub Barcelony, kontrakt do 2021.

0

@geass jego to trzeba było brać rok temu, teraz szansa przepadła.

@kamilop Griezmann, Suarez, Messi, Ansu, Braithwaite, Trincao, Dembele, Coutinho.

Mamy w tej chwili 8 napastników. Jeśli uda się sprzedać trzech z nich to możemy rozmawiać o wzmocnieniach.

3

Setien dalej myśli, że jest trenerem Betisu. Odcinek 234.

2

@A_Gomesinho_21 i co w związku z tym? Ansu ma za to fenomenalnie ułożoną stopę do uderzenia.

1

@Chwytliwy zabawna jest też narracja, że kupujemy samych dziadków. Jak to wygląda w praktyce?

20/21: Pjanic (30), Trincao (20), Pedri (17)
19/20: Griezmann (28), Neto (29), Braithwaite (28), Frenkie (22), Firpo (22), Emerson (20)
18/19: Malcom (21), Lenglet (23), Arthur (22), Todibo (19), Vidal (31)
17/18: Coutinho (25), Dembele (20), Paulinho (29), Semedo (23), Deulofeu (23), Yerry Mina (23), Marlon (21).

Pozyskalismy 6 piłkarzy +28l i aż 14 graczy

1

@geass Theo jest fenomenalny motorycznie jednak ma spore problemy pod względem technicznym. Co do Cucu i Grimaldo zgoda. Gaya byłby najlepszą opcją jednak jego klauzula utrudnia sprawę. Ja bym też nie skreślał Firpo mimo wielu spotkań gdzie był nieco pokraczny. Jeśli tylko otrzyma zaufanie i nie będzie łapał kontuzji (a z tym niestety ma problem) to może coś z niego być.

0

@RichardWinters w takim razie już nawet nie pamiętam o co chodziło z tym ciągnięciem. Ale jeśli tak to spoko, dlatego właśnie zapytałem.

0

@Coutinho007 no ale problem w tym, że tutaj nikt nie widział. Ale uznajecie, że osoba X jest winna zabójstwa bo rok temu ukradła lizaka.

6

@Barca-Messi10 czy ja dobrze rozumiem? Po pół roku płaczu o karnego na Varane uznali, że jednak VAR tam nie zawalił byle by usprawiedliwić obecne cyrki? To chyba wystarczajace podsumowanie.

0

@Azi jaka kara? Skrót myślowy. Skoro nie ma dowodów to nie ma też winy. To chyba logiczne, prawda?

0

@Azi no ja wyznaje zasadę, nie ma kary bez dowodu. Wydaje mi się, że jest to raczej sprawiedliwe ;)

@Coutinho007 no cóż, wszyscy wiemy, że koronawirus to sprawka Bartomeu. Niby dowodów nie ma ale wiadomo jacy to ludzie. Lodu, przyda się.

1

@Coutinho007 no nie można. Tylko po kilku miesiącach fajnie byłoby ujrzeć jakiekolwiek dowody jeśli są winni. A tu nadal nic.

Nawet najgłośniejszy szczekacz w tej sprawie jasno mówił, że on nic nie ma. No ale po co komu dowody?

2

@Azi no tak, zapomniałem, że osoby które nie widziały nawet strony dokumentów są lepiej poinformowane.

0

A na La Rambli już dawno padły wyroki... No cóż, czasami warto zaczekać. No ale zobaczymy, być może jeszcze coś w tym temacie się pojawi.
https://x.com/neurophate_/status/1280151950626078722

32

Barcelona wygrała wszystkie mecze po wznowieniu rozgrywek w których Antoine Griezmann wychodził w wyjściowym składzie. Talizman.

0

@Katalonik97 masz rację, Semedo nie faulował Saula. Faulował Carrasco a sędzia słusznie podyktował rzut karny.
Dlaczego karny z Atletico został powtórzony? Dlatego, że Ter Stegen złamał przepisy.

1

@masq ehhhhhh ;)

5

@BarcaInfo aż miło teraz wrócić do komentarzy sprzed meczu. A już kompletnie pomijam, że niektórzy dalej myślą, że Nelson Semedo jest lepszym piłkarzem.

13

Ależ partidazo Sergiego Roberto, zarówno jako pomocnik jak i jako boczny obrońca. Najpierw świetnie napędził akcję zespołu przy pierwszym trafieniu, teraz zanotował świetną "asystę" przy nieuznanej bramce.

1

@Chwytliwy Real swoje Ligi Mistrzów wygrywał grając bez skrzydeł. Czyli wtedy się dało a teraz już nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?