cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcelona zremisowała 3 z 4 ostatnich spotkań. Co je wszystkie łączy?
Antoinne Griezmann każdy ze zremisowanych spotkań zaczynał na ławce.
10
Valencia 2:0 Barcelona
Athletic 1:0 Barcelona
Napoli 1:1 Barcelona
Real 2:0 Barcelona
Sevilla 0:0 Barcelona
Celta 2:2 Barcelona
Barcelona 2:2 Atletico
Wielki Quique Setien! Ale jak to było? Nie może być gorzej niż za Valverde? To macie.
Ale jasne, nie ma powodu by go zwalniać. Trzeba dać mu czas!
1
@BarcaInfo i o nim pisałem w kontekście jednej zmiany. Ansu przy linii bocznej pojawił się dopiero gdy wysyłałem.
3
45 minuta - Arturo Vidal i Luis Suarez nadają się jedynie do zmiany.
84 minuta - Setien wykorzystał jedną zmianę, wspomniany duet nadal na boisku.
Ten trener to żart.
0
@ProMILs to jest dokładnie taka sama jak karny na Suarezie z PSG.
0
@ProMILs a pomyślałeś dlaczego kopnął się w łydkę? To spójrz na kolano Portugalczyka i stopę Belga na chwilę przed tym kopnięciem.
0
@mekston to była dokładnie taka sama sytuacja jak Suarez z PSG. Semedo wytrącił z biegu Carrasco będąc daleko za nim.
1
Setien kolejny raz sabotuje ten klub. Gdzie są zmiany? Co na boisku wciąż robi Suarez i Vidal?
3
Jestem przyzwyczajony, że tutaj nie ma zbyt wielu myślących osób, jestem też w stanie zaakceptować, że większość ma ogromne problemy by czytać ze zrozumieniem ale naprawdę, takich problemów ze wzrokiem to się nie spodziewałem. Oczywisty kontakt, oczywisty karny.
2
@Janas11224 Czy wy naprawdę jesteście tak ślepi czy tak głupi?
3
@PatrychoO przecież to naturalne, że tego typu kontakt wytrąca z biegu. Zwłaszcza, że Carrasco biegł bardzo szybko.
2
To był taki sam karny jak Suarez z PSG podczas Remontady. Bez kontrowersji.
No ale Semedo... Ten piłkarz to parodia.
0
@malicinho Ale Premier League gdzie są hektary wolnego miejsca to nie jest La Liga. W Hiszpanii "klasyczny skrzydłowy" praktycznie nie ma prawa bytu. Dlatego Sane w La Liga musiałby grać po prawej stronie. Po lewej byłby powtórką z Alexisa Sancheza. Czyli większość piłek wracałaby do tyłu.
A Werner? Jeśli rozpatrujemy go jako skrzydłowego to okej, to zmienia postać rzeczy. Bo jako środkowy napastnik jest absolutnym zaprzeczeniem tego czego Barcelona potrzebuje.
0
@Elosek przepraszam, co? Semedo na plus? Masz na myśli tego samego piłkarza który nie stracił piłkę na wysokości pola karnego Ter Stegena po tragicznym przyjęciu? Tego który ma problem z podaniem piłki na kilka metrów?
4
@Roobo Czy Ty oglądasz mecz?
0
@malicinho "zazwyczaj nie pasujacego profilem" po czym wymieniasz dwóch piłkarzy którzy absolutnie nie pasują profilem. Niesamowite.
0
Ciekawe czy Semedo kiedykolwiek nauczy się grać w piłkę. Absolutnie tragiczny piłkarz.
3
Semedo przerasta nawet proste przyjęcie piłki. No ale ma dopiero 27 lat, jeszcze 5 lat gry w pierwszym składzie i coś z niego będzie.
0
Juan Miranda za pomocą Instagrama pożegnał się z kibicami Schalke. Zawodnik wraca do Barcelony rok wcześniej niż planowano. W ostatnim czasie mówiono choćby o zainteresowaniu Betisu.
https://www.instagram.com/p/CCEh1-LIEl9/
0
@YoNoEntiendoNada Sky Italia? Marca? AS?
No wybacz ale jedynie Onda Cero donosi, że Real chciałby taką opcję.
Marca to w ogóle twierdzi, że nic nie jest ustalone gdzie Di Marzio czy Romano jako pierwsi podali te informacje razem z kwotami.
Poza tym Romano od razu zaznaczył, że nie ma szans na żadne klauzule.
Już pomijam, że gdy Romano podawał wszystkie szczegóły to Marca twierdziła, że nawet nie ma żadnej oferty. I tyle w temacie Twoich zabawnych źródeł.
1
@FafitFCB oby się udało. Ciężko znaleźć obrońcę który zawalił tyle bramek przy tak niskiej liczbie minut.
0
@ViscaBarca123 co by nie mówić to jednak w rezerwach z takim "Atletico" to grywał praktycznie co tydzień. I dawał radę.
1
@MesQueUnClub_87 to byłaby zdecydowanie najlepsza opcja.
0
@BarcaInfo przecież z Sevillą również zagraliśmy w ustawieniu 4-4-2. Arturo Vidal biegał znacznie bliżej linii bocznej niż Rakitić grający po drugiej stronie. Braithwaite również większość spotkania spędził na boku. Jedyna różnica jest taka, że Riqui będzie częściej szukał gry w środku pola.
4
@neeed tak, zwłaszcza, że sami wydali 126M na piłkarza który rozegrał pół sezonu w profesjonalnej piłce, kompletnie nie pasuje do zespołu i za wiele nie wnosi. Raczej Atletico jest ostatnim klubem który w tej sytuacji może się śmiać.
1
@Coutinho007 po takim meczu jak ostatnio to ciężko byłoby Puiga posadzić na ławce. No a jednak Vidal w takim meczu może się przydać.
3
No ale Puiga na lewym skrzydle to się nie spodziewałem.
1
@KamilZ Tak, zwłaszcza podczas słynnej bramki z Betisem.
0
@Vito9 przecież rozbiliśmy Mallorce więc o co chodzi? ;>
2
Myślę, że te trzy informacje można było spokojnie zawrzeć w jednym poście. Zwłaszcza, że wszystkie dotyczą zespołu rezerw. Byłoby to zdecydowanie bardziej przejrzyste.