2

Barcelona zremisowała 3 z 4 ostatnich spotkań. Co je wszystkie łączy?
Antoinne Griezmann każdy ze zremisowanych spotkań zaczynał na ławce.

10

Valencia 2:0 Barcelona

Athletic 1:0 Barcelona

Napoli 1:1 Barcelona

Real 2:0 Barcelona

Sevilla 0:0 Barcelona

Celta 2:2 Barcelona

Barcelona 2:2 Atletico

Wielki Quique Setien! Ale jak to było? Nie może być gorzej niż za Valverde? To macie.
Ale jasne, nie ma powodu by go zwalniać. Trzeba dać mu czas!

1

@BarcaInfo i o nim pisałem w kontekście jednej zmiany. Ansu przy linii bocznej pojawił się dopiero gdy wysyłałem.

3

45 minuta - Arturo Vidal i Luis Suarez nadają się jedynie do zmiany.
84 minuta - Setien wykorzystał jedną zmianę, wspomniany duet nadal na boisku.

Ten trener to żart.

0

@ProMILs to jest dokładnie taka sama jak karny na Suarezie z PSG.

0

@ProMILs a pomyślałeś dlaczego kopnął się w łydkę? To spójrz na kolano Portugalczyka i stopę Belga na chwilę przed tym kopnięciem.

0

@mekston to była dokładnie taka sama sytuacja jak Suarez z PSG. Semedo wytrącił z biegu Carrasco będąc daleko za nim.

1

Setien kolejny raz sabotuje ten klub. Gdzie są zmiany? Co na boisku wciąż robi Suarez i Vidal?

3

Jestem przyzwyczajony, że tutaj nie ma zbyt wielu myślących osób, jestem też w stanie zaakceptować, że większość ma ogromne problemy by czytać ze zrozumieniem ale naprawdę, takich problemów ze wzrokiem to się nie spodziewałem. Oczywisty kontakt, oczywisty karny.

2

@Janas11224 Czy wy naprawdę jesteście tak ślepi czy tak głupi?

3

@PatrychoO przecież to naturalne, że tego typu kontakt wytrąca z biegu. Zwłaszcza, że Carrasco biegł bardzo szybko.

2

To był taki sam karny jak Suarez z PSG podczas Remontady. Bez kontrowersji.
No ale Semedo... Ten piłkarz to parodia.

0

@malicinho Ale Premier League gdzie są hektary wolnego miejsca to nie jest La Liga. W Hiszpanii "klasyczny skrzydłowy" praktycznie nie ma prawa bytu. Dlatego Sane w La Liga musiałby grać po prawej stronie. Po lewej byłby powtórką z Alexisa Sancheza. Czyli większość piłek wracałaby do tyłu.

A Werner? Jeśli rozpatrujemy go jako skrzydłowego to okej, to zmienia postać rzeczy. Bo jako środkowy napastnik jest absolutnym zaprzeczeniem tego czego Barcelona potrzebuje.

0

@Elosek przepraszam, co? Semedo na plus? Masz na myśli tego samego piłkarza który nie stracił piłkę na wysokości pola karnego Ter Stegena po tragicznym przyjęciu? Tego który ma problem z podaniem piłki na kilka metrów?

4

@Roobo Czy Ty oglądasz mecz?

0

@malicinho "zazwyczaj nie pasujacego profilem" po czym wymieniasz dwóch piłkarzy którzy absolutnie nie pasują profilem. Niesamowite.

0

Ciekawe czy Semedo kiedykolwiek nauczy się grać w piłkę. Absolutnie tragiczny piłkarz.

3

Semedo przerasta nawet proste przyjęcie piłki. No ale ma dopiero 27 lat, jeszcze 5 lat gry w pierwszym składzie i coś z niego będzie.

0

Juan Miranda za pomocą Instagrama pożegnał się z kibicami Schalke. Zawodnik wraca do Barcelony rok wcześniej niż planowano. W ostatnim czasie mówiono choćby o zainteresowaniu Betisu.
https://www.instagram.com/p/CCEh1-LIEl9/

0

@YoNoEntiendoNada Sky Italia? Marca? AS?
No wybacz ale jedynie Onda Cero donosi, że Real chciałby taką opcję.
Marca to w ogóle twierdzi, że nic nie jest ustalone gdzie Di Marzio czy Romano jako pierwsi podali te informacje razem z kwotami.

Poza tym Romano od razu zaznaczył, że nie ma szans na żadne klauzule.
Już pomijam, że gdy Romano podawał wszystkie szczegóły to Marca twierdziła, że nawet nie ma żadnej oferty. I tyle w temacie Twoich zabawnych źródeł.

1

@FafitFCB oby się udało. Ciężko znaleźć obrońcę który zawalił tyle bramek przy tak niskiej liczbie minut.

0

@ViscaBarca123 co by nie mówić to jednak w rezerwach z takim "Atletico" to grywał praktycznie co tydzień. I dawał radę.

1

@MesQueUnClub_87 to byłaby zdecydowanie najlepsza opcja.

0

@BarcaInfo przecież z Sevillą również zagraliśmy w ustawieniu 4-4-2. Arturo Vidal biegał znacznie bliżej linii bocznej niż Rakitić grający po drugiej stronie. Braithwaite również większość spotkania spędził na boku. Jedyna różnica jest taka, że Riqui będzie częściej szukał gry w środku pola.

4

@neeed tak, zwłaszcza, że sami wydali 126M na piłkarza który rozegrał pół sezonu w profesjonalnej piłce, kompletnie nie pasuje do zespołu i za wiele nie wnosi. Raczej Atletico jest ostatnim klubem który w tej sytuacji może się śmiać.

1

@Coutinho007 po takim meczu jak ostatnio to ciężko byłoby Puiga posadzić na ławce. No a jednak Vidal w takim meczu może się przydać.

3

No ale Puiga na lewym skrzydle to się nie spodziewałem.

1

@KamilZ Tak, zwłaszcza podczas słynnej bramki z Betisem.

0

@Vito9 przecież rozbiliśmy Mallorce więc o co chodzi? ;>

2

Myślę, że te trzy informacje można było spokojnie zawrzeć w jednym poście. Zwłaszcza, że wszystkie dotyczą zespołu rezerw. Byłoby to zdecydowanie bardziej przejrzyste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?