cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fcbarcafan19 byłoby miło gdyby za pasją szły jeszcze jakieś umiejętności i przede wszystkim wiedza.
0
@mr_robot jakiś argument za świetnym meczem Semedo?
2
@macio_944 jeśli ktoś oglądał Betis Setiena to raczej nie powinien być zaskoczony. I nie, to nie jest wina braku czasu.
1
@mr_robot no problem w tym, że ten Betis wyglądał dokładnie tak samo. Super gra tylko bramek nie było.
A obawiam się, że nie zdobywając bramek nie da się wygrywać.
0
@MesQueUnClub_87 czy będą owoce to się zobaczy. Ławka wciąż mogłaby być szersza. Nie wiadomo też jak Sane będzie się prezentował po kontuzji. Jest wiele znaków zapytania.
1
@Hakiru no ale oni nie patrzą na rywala a po prostu wygrywają. My się potykamy na każdej możliwej przeszkodzie. Wielce prawdopodobne, że z taką grą następnego spotkania również nie wygramy. Zwłaszcza, że Villarreal prezentuje się po wznowieniu rozgrywek naprawdę bardzo dobrze.
2
@mr_robot to trochę słabo, że w fenomenalnym meczu zdobyliśmy bramki jedynie po stałych fragmentach. Z czego jedna z nich to i tak samobój a druga to karny.
1
@MesQueUnClub_87 płynna wymiana? Odejście Robbena i Riberiego przespali totalnie. Gdyby wcześniej wzmocnili skrzydła to mieliby spokojnie dwie Ligi Mistrzów więcej.
To braki kadrowe były główną przyczyną porażek w Europie. Bayern w XXI wieku wygrał Ligę Mistrzów dwa razy, ostatnią 7 lat temu.
Tak jak możemy powiedzieć, że Barcelona marnuje Messiego tak spokojnie można powiedzieć, że polityka transferowa Bayernu marnuje Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy w historii Bundesligi.
2
@MamerTponad100 mamy około 50M zysku do ksiąg. Właśnie pod względem finansowym była to dobra operacja. Krótkoterminowo, jednak dobra.
0
@escarabajo ale wiesz o tym, że przy karnym Messiego nasi piłkarze również przekroczyli linie?
0
@MamerTponad100 niby skąd ten wniosek?
3
@Messibestplayerintheworld mówisz o tej sytuacji gdzie Leo był na bardzo widocznymi spalonym?
1
@Wossi61FCB żeby grać w trójce środkowych obrońców wypadałoby potrafić się ustawić i myśleć na boisku. A to są akurat te cechy których Semedo akurat nie posiada.
6
@Mr.Monteg tak, był.
0
@Karol1993 Semedo i masa asyst :)
Najpierw mógłby przestać być najgorszym piłkarzem Barcelony i jednym z najgorszych bocznych obrońców w całej lidze pod względem liczby kluczowych podań.
0
Według złotoustego Arturo Vidal zagrał dzisiaj wyjątkowo dobre spotkanie. No cóż.
0
@Kettger ma opcje przedłużenia kontraktu o dwa lata. Czyli ma kontrakt do 2023. A klub z nim rozmawia na temat przedłużenia umowy.
2
@messi564 Lenglet nie ma pewnego miejsca w kadrze? Semedo jeden z najlepszych a Rakitić pominięty? No okej...
2
@Fenelon Problem w tym, że Valverde z "fartem" te mecze wygrywał. Różnica jest taka, że Setien mając masę szczęścia to te mecze ledwo remisuje. Z Sevillą, Celta czy nawet dzisiaj powinniśmy przegrać.
3
@rainyy klauzula 100M euro, kontrakt do 2021 z opcją przedłużenia o 2 lata.
Edit. Warto dodać, że Fabrizio Romano ostantio donosił, że Riqui niedługo podpisze nowy kontrakt z klubem.
3
Z nieco przyjemniejszych informacji.
Miralem Pjanic vs Genoa
- 74 minuty na boisku
- 102 kontakty z piłką
- 85 celnych podań (92%)
- 1 asysta
- 3 kluczowe podania
- 2/4 przerzuty
- 3/4 długie piłki
- 1/1 udany drybling
- 3/4 wygrane pojedynki
Wracając do tych mniej pozytywnych...
Francisco Trincao vs Rio Ave
- 88 minut na boisku
- 43 kontakty z piłką
- 16 celnych podań (72%)
- 1 kluczowe podanie
- 0/3 przerzuty
- 1/3 długie podania
- 2/4 udane dryblingi
- 0/1 celnych strzałów
- 5/9 wygranych pojedynków
1
@Coutinho007 tylko tam Valverde nie bardzo miał pole do manewru na ławce. Choć fakt faktem, że wprowadzenie Ansu tak późno było ogromnym błędem. No i oczywistą sprawą jest to, że zamiast Firpo mógł po prostu powołać Puiga czy Collado.
1
@NGTRX właściwie to te liczby Griezmanna nie są aż tak złe. Bo jest mowa, że po nowym roku strzelił tylko jedną bramkę w lidze ale przecież w międzyczasie strzelił bramki które uratowały nas na Ibizie, strzelił też z Leganes w następnej rundzie. Do tego dorzucił wspomnianą bramkę z Getafe i jedyne trafienie z Napoli. A wcześniej, jeszcze za Valverde zdobył bramkę z Atletico.
Ale problem w tym, że za Setiena gramy po prostu gorzej w ofensywie. I jak widać to wcale nie był wynik braku Suareza. Skoro w tym systemie nawet Messi ma problem ze zdobywaniem bramek to chyba faktycznie jest coś nie tak.
7
@Pogba na tej stronie są po prostu boty. Niezależnie od tego co jest na boisku to masz dwa typy komentarzy. Jest chwalenie Semedo i gnojenie Griezmanna.
1
@NGTRX Właśnie zabawne jest to, że fatalna seria Griezmanna zaczęła się dokładnie w momencie przejęcia zespołu przez Setiena. Cóż za przypadek.
1
@student97r nawet jeśli trenerzy gadają kompletne idiotyzmy na konferencjach i podejmują absurdalne decyzje? No wybacz ale tego co w ostatnich meczach wyprawia Setien choćby w kontekście zmian nie da się absolutnie niczym wytłumaczyć.
5
Chciałbym coś dodać ale ta wypowiedź Setiena mówi sama za siebie.
Graliśmy dobrze i zawsze staramy się mieć Suareza i Messiego na boisku. No fajnie.
0
@MichalZZZ S E M E D O. Boże.
9
Riqui Puig zanotował dzisiaj... 6 udanych dryblingów.
0
@Wossi61FCB cóż, mimo wszystko jedyny wygrany mecz w tym okresie Griezmann zaczął w pierwszym składzie. Arda niestety nawet w wygranym spotkaniu był poza kadrą.