cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 jeśli Pimienta będzie notował dobre wyniki to przecież Font go nie wyrzuci. Pimienta w klubie ma ogromny szacunek.
0
@A_Gomesinho_21 no Frenkie to raczej nie jest piłkarz o profilu Casemiro.
0
@BarcaInfo jeśli obleje kolejny ważny test to raczej nie będzie sensu tego kontynuował. Zwłaszcza w obliczu coraz mocniejszych plotek o utracie szatni...
No chyba, że wygra ten mecz w dobrym stylu po bramkach tercetu MSG.
Cholera, to Atletico jest mega symboliczne w ostatnich latach. Mega dużo ważnych obrazków można wyciągnąć z tych spotkań.
3
@Danny Gaucho przecież taki Arthur, Frenkie czy ktokolwiek z obecnej kadry w tej sytuacji zaliczyłby przynajmniej trzy kółeczka i 6 podań do tyłu.
1
42 letni Buffon gra dalej!
3
@BarcaKings965212 nie, nie mogli.
0
@Cobra303 słowo klucz, kiedy wymaga tego sytuacja. A z czego znany jest Sarabia? No z tego, że krzyczy. Tylko i wyłącznie z tym jest kojarzony.
A o co była z nim afera? Że krzyczał i się irytował zamiast pomóc zespołowi. Piłkarze oczekują raczej wskazówek a nie wyzwisk.
0
@KamilZ pozyskalismy już trzech piłkarzy na nowy sezon. Teraz trzeba się skupić na sprzedawaniu bo mamy masę zbędnych piłkarzy.
1
@NeroTFP wiesz na czym polega różnica? Puyol na swoją pozycję w klubie pracował lata. Swoim poświęceniem, zaangażowaniem i charakterem.
A kim jest Sarabia?
0
@kuz ależ odpowiedź, no zamknąłeś temat. Moc twoich argumentów mnie przekonała.
3
@BarcaInfo Zanetti się nie zna. Kto to w ogóle jest? Na piłkarzy trzeba krzyczeć! Nie ma innej metody.
3
@Cobra303 ja bym wolał aby taki asystent miał do zaoferowania nieco więcej niż to, że krzyczy. Czy nie uważasz, że sam krzyk to za mało?
0
@kuz wybacz, ale co ma do tego staż na stronie?
6
Quique Setien w liczbach.
0
@Chwytliwy łatwiej wygrywać z przeciętnym zespołem i świetnym trenerem niż z świetnym zespołem i przeciętnym trenerem. A Setien jest trenerem... no poniżej przeciętnej.
0
@FeloRPS Ale wiesz, że większość zmian Setiena ma miejsce właśnie po 80 minucie? I mam nadzieję, że pamiętasz serie spotkań z bramką/asystą zmiennika u Valverde?
2
@Chwytliwy no ale widzisz, Flick jakoś potrafił odmienić zespół o 180 stopni. Jeżeli masz warsztat to nie szukasz wymówek a robisz swoje.
A kadra jest chyba wystarczająco mocna by wygrywać z Celta czy choćby oddawać celne strzały. A u Setiena to miejsca nie ma.
2
@Encore wiele? Poza rzecz jasna Werderem to które mecze należały do dobrych?
Podpisuje się pod kolegą z dołu.
https://x.com/AndrzejSadows13/status/1277544697247010816
0
Mateusz Majak z Eleven ze swoją najgorszą "11" Bundesligi. A to wszystko przez Valverde...
https://x.com/matimajak/status/1277539541499420672
1
@Adamski69 najrówniej? Tu się mogę zgodzić. Gra bardzo równo, cały czas poniżej przeciętnej.
W ataku jak był beznadziejny tak jest jeszcze gorszy, w defensywie również mocno przeciętnie. No nie mam pojęcia za co można by go tutaj chwalić.
1
@Adamski69 idealne podsumowanie fanatyków Semedo. Zero argumentów.
Ale i tak hitem był ostatnio pewien użytkownik który pisał o świetnych przechwytach Portugalczyka (było ich dokładnie zero).
0
@Cadafaz ma do rzeczy to, że napisałeś coś co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
0
@macio_944 robił co mógł, poprawił co szwankowało.
Szkoda tylko, że wyniki pogorszył.
1
@Cadafaz 10 razy z ławki, 6 raz w pierwszym składzie, jeden pełny mecz.
Czyli ani nie gra dużo, ani nie gra dobrze. No kłóci mi się to z definicją czołowego zawodnika.
Jak już to chyba najgorszego pomocnika.
0
@BarcaInfo z Sevilla było absolutnie to samo, nawet komentatorzy zwrócili na to uwagę. Julen przekazywał wskazówki a Setien sobie stoi i się patrzy.
Efekt? Sevilla przejmuje kontrolę nad spotkaniem.
4
@Cadafaz czołowych zawodników? Że co? XD
5
@mateusz1989VeB o boże... Kolejny który płacze o hasło którego znaczenia nawet nie zna.
3
@D10SLEO no brawo, podałeś dwa całe mecze. A o serii chyba 11 spotkań z bramka/asysta zmiennika to co? O tym, że potrafił zmieniać formacje, zaskakiwać rywali czy po prostu czytać dobrze mecz to już ciężko pamiętać?
Przypominam, że w pierwszym meczu z Liverpoolem to właśnie Valverde świetnie rozczytał mecz i swoimi zmianami pokonał Kloppa.
Ale takie rzeczy trzeba też chcieć pamiętać.
1
@masq różnica jest przede wszystkim taka, że Setien wychodzi z szatni i przez najbliższe 90 minut ma drzemke. Taki Valverde przynajmniej potrafił z tej ławki dać impuls i wprowadzać korekty.
5
@Geble akurat w zespołach młodzieżowych ma spore sukcesy. W dodatku cieszy się ogromnym szacunkiem w całym klubie.