cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment a co ma jeden do drugiego?
0
@Naturopata no tak, w Brazylii jest zdecydowanie taki sam poziom i intensywność.
0
@MesQueUnClub_87 z jednej strony racja. Z drugiej zaś jak sobie przypomnisz, że autorskimi transferami Lucho był Arda i Aleix, Setien nalegał na Braithwaite a i Pep zaliczył ogrom kompletnych porażek (Zlatan, Chygrynski) to aż mam wątpliwości, czy to na pewno dobry pomysł. Taki Zubi mimo wszystko zrobił nie najgorszą robotę.
Trener powinien mieć dowolność w kontekście sprzedawania piłkarzy. W kontekście transferów do klubu niech się ogranicza jedynie do profilu i wybierania dostępnych opcji przedstawionych przez pion techniczny. To jest chyba najlepsza opcja.
0
@VamosGirl bez sprzedaży Arthura nie będzie transferów. Bez Pjanica nie będzie sprzedaży Arthura.
0
@Naturopata co mamy?
0
@Sysia11 szkoda tylko, że jak Ci młodzi już przychodzą do klubu to kopią się po czole. A to Ci starsi jak Vidal czy Paulinho są w stanie brać ciężar gry na siebie i stanowią prawdziwą wartość dodaną do ekipy.
6
Przykre informacje nadchodzą z Portugalii. Jeremy Mathieu w wyniku bardzo poważnej kontuzji najprawdopodobniej kończy karierę i nie wybiegnie więcej na boisko.
36 latek rozegrał w Barcelonie 91 spotkań w których zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Do tego dołożył 5 występów w reprezentacji Francji. W obecnych rozgrywkach rozegrał 25 spotkań w barwach Sportingu. Zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę.
0
@fcbarcafan19 też będzie musiał odpoczywać, potrzeba alternatyw.
1
Pep Guardiola widzi Gundogana jako następcę kontuzjowanego Aguero....
A co jeśli Setien będzie chciał zrobić z Pjanica fałszywą "9" która będzie rywalizować z Suarezem?
1
@betonito żeby kogoś sprzedać to najpierw ktoś musi chcieć kupić tego kogoś.
4
@ferdas_rawa czyli lepiej aby Coutinho przez najbliższe dwa miesiące nie grał w piłkę i pobierał pieniądze z Barcelony? No super rozwiązanie.
0
@IAmBackCules dostał już szansę z dwoma innymi trenerami. Co każdy kolejny to jeszcze gorzej.
No i pytanie kto za to zapłaci bo jeśli Coutinho zostanie to będzie kosztować klub 45M.
2
@D10SLEO ale wiesz, że Morata przed transferem do Chelsea strzelił 20 bramek i zanotował 6 asyst w 1873 minuty na boisku?
Arthur nie wniósł do Barcelony nawet połowy tego co Morata Realowi.
1
@kkbarca tylko problem w tym, że nikt go by nie chciał za pieniądze.
0
@IronSanHybrid klub zamyka budżet bez osłabienia zespołu, jest spora szansa, że wzmacniając jednocześnie kadrę. No dla mnie to ma sens.
0
@IronSanHybrid na tej stronie duże nadzieje wiąże się też z 27 letnim Semedo.
No i czego nie rozumiesz? Jeśli 24 latek po dwóch latach w klubie nadal się nie rozwija a do tego sprawa problemy poza boiskiem to ile mamy na niego czekać?
0
@Avada Kedavra ha ha, ależ wyborny żart. Myślałeś by zostać komikiem?
3
@IronSanHybrid oddawanie 24 latka który jest najgorszym pomocnikiem w zespole to nie jest głupota.
On przez dwa lata nie zrobił ani pół kroku do przodu. No chyba, że podczas imprezy u Neymara. Kondycyjnie i pod względem zaangażowania wygląda na 40 latka a wy go bronicie jakby był liderem zespołu. Już nawet Denis Suarez wcale nie grał gorzej od Brazylijczyka.
1
@Avada Kedavra tak, jest jednym z ulubionych piłkarzy na trybunach.
1
@IronSanHybrid 23 lata (przepraszam bardzo, on zaraz kończy 24 lata) to młody perspektywiczny? To piłkarz który powinien być wiodącą postacią. A obecnie jest naszym NAJSŁABSZYM pomocnikiem.
0
@IronSanHybrid zagrał całe cztery mecze z czego jeden fantastyczny. No faktycznie, dramat. I przypominam tylko, że finansowo to my wyszliśmy na plus. Warto też wspomnieć, że ostatnie mecze Cillessena w Barcelonie były po prostu słabe. Akurat po tym jak zaczął płakać w mediach, że chce odejść. No co za przypadek.
11
Paulinho - dziadek z Ligii Chińskiej, miał być najgorszym transferem w historii Barcelony. 9 bramek, 3 asysty i koniec końców sprzedany drożej niż kupiony.
Arturo Vidal - kontuzjowany alkoholik, do tego brutal który nie pasuje do zespołu. 10 bramek i 10 asyst, ulubieniec kibiców.
Czy wy się kiedyś nauczycie, że najpierw wypadałoby dać pilkarzowi wyjść na boisko?
0
@IronSanHybrid to dlaczego Valencia nie jest zbyt zadowolona z Cillessena?
0
@IronSanHybrid no na pierwszej wymianie to Barcelona wyszła lepiej.
0
@olikwierk10 dokończy sezon w Bradze. A grać w Barcelonie będzie mógł od września.
1
@NGTRX jeden z niewielu naprawdę treściwych i logicznych komentarzy na tej stronie. Dziękuję, po prostu.
1
@Elnuum ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli zostanie to będzie trzeba zapłacić Liverpoolowi 20M?
0
@Kamil92 no a kto Ci w tej chwili zapłaci 100M za kogokolwiek? A czy sam Griezmann będzie miał pół powodu by odejść gdy żaden klub mu nie zaoferuje takiej pensji?
Kiedy wy zrozumiecie, że to nie jest Fifa? To nie jest tak, że dzisiaj Bartomeu stwierdzi, że sprzeda Griezmanna za 100M, Coutinho za 100M, Rakitica i Vidala po 30M a następnego ranka będzie miał 260M więcej na koncie.
Najpierw musi być zainteresowanie i przede wszystkim możliwości. A zwłaszcza możliwości są w tej chwili ograniczone.
5
@kamiVeB no ja jednak wolę inteligentnego i pracowitego piłkarza jakim jest Griezmann.
Coutinho w tej chwili nie ma chyba żadnego atutu. Bo nawet na jego strzały z dystansu nikt się nie nabiera.
0
@Kamil92 a jest ktoś kto chciałby ich kupić?