cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi a kto powiedział, że musi od razu dośrodkować? Dzisiaj brakowało przede wszystkim zdobywania terenu. Jeśli każdą akcję od razu cofasz to nie jesteś w stanie przesuwać zespołu do przodu.
2
@Coutinho007 właśnie to trzeba wyróżnić w tych minutach Puiga po przerwie. Było wiele obaw, że zbyt mało pracuje w defensywie i skupia się jedynie na ataku. W tych dwóch występach pokazał, że jest gotów na poświęcenie nawet w defensywie.
Pozostaje jedynie pytanie czy jest gotowy na dłuższy występ na takiej intensywności. Wiadomo, że sztab dysponuje odpowiednimi wynikami z treningów ale jestem ciekawy przełożenia tego na boisko.
Jest gdzieś obawa, że Riqui będzie w stanie taki poziom prezentować jedynie w końcówkach. No ale nawet jeśli... Lepiej prezentować wysoki poziom przez 30 minut z ławki niż raz na trzy miesiące jak pewien Brazylijczyk.
0
@mr_robot to niech wchodzi/schodzi w przerwie. Przy spotkaniach co 2/3 dni miałby wystarczające dużo okazji. A tu dwa niemal pełne, w dodatku fatalne mecze w przeciągu kilku dni.
3
@Chwytliwy smutne jest to, że Andre przynajmniej pracował w defensywie czy chociaż potrafił wygrać główkę. A co robi Arthur gdy rywal atakuje? No właśnie nic. Nawet ten Puig zanotował dwa odbiory. U Arthura zero...
3
@BARCA_FOR_EVER ale Semedo w ataku nadal jest dramatyczny. Dzisiaj miał tyle miejsca i okazji by ruszyć do przodu to niemal za każdym razem szukał podania do środka, do tyłu. Zero jakiejkolwiek kreatywności, byle się pozbyć piłki.
6
@kamilo0066 mam wrażenie, że wy tych spotkań naprawdę nie oglądacie.
0
@dominik127pl @Headliner9 Aha.
Czy przypadkiem wystawianie piłkarza który nie jest gotowy do gry to nie jest sabotaż? Zwłaszcza, że sama gra Suareza właśnie sabotaż przypominała.
6
18 czerwca - Setien: "Suarez nie jest gotowy na 90 minut"
19 czerwca - Suarez rozgrywa 90 minut.
23 czerwca - Suarez rozgrywa 85 minut.
#QuiqueNieKłam
2
@Lares nie ma sensu, szkoda czasu.
0
@DaPi "Semedo - dobre przechwyty"
Ale zdajesz sobie sprawę, że on w tym meczu zanotował dokładnie ZERO przechwytów i ZERO odbiorów? Czy wy oglądacie te mecze w ogóle?
0
To ciekawe, że mimo przeprowadzenia trzech zmian to dwóch najsłabszych piłkarzy pozostało na murawie...
1
Arthur nawet mając metr do pustej bramki będzie szukał podania do Messiego... Przy Brazylijczyku to nawet Andre Gomes wyglądał na kreatywnego rozgrywającego.
2
@ZielonySzparag Griezmann z miejsca byłby naszym najlepszym pomocnikiem.
3
@tbas tak, potrafi biegać. Jeszcze niech się nauczy grać w piłkę i może coś z niego będzie.
0
@neeed I Setien jest za to w 100% odpowiedzialny.
2
@neeed A Ci oldboye to sami się wystawiają w pierwszym składzie?
0
@messi564 do czego wychodzi? I co zamknął?
1
@NeroTFP dobrze się porusza bez piłki, w kilku akcjach zrobił naprawdę sporą robotę. Zdecydowanie nie jest najsłabszy.
0
@messi564 jaki pozytyw? Co z jego gry dzisiaj wynika?
4
@barcelonaLM całe jedno celne uderzenie i zero klarownych okazji, no faktycznie. Jest się czym zachwycać.
0
@Coutinho007 a co jeśli on o wiele częściej decyduje się na takie zagrania tylko za każdym razem wychodzi mu dogranie do tyłu?
0
@Hushovt gdyby robił to samo co Ernesto to na skrzydle byś widział Ansu lub Pereza.
0
@Gaucho no to mamy dwóch skrzydłowych, Griezmann i Vidal! Messi i tak gra cały czas w środku.
3
@Avada Kedavra czyli teraz przez najbliższe 2 miesiące może grać co dwa dni po 90 minut?
@ranger3120 z Messim też nie istniejemy. Co za różnica?
1
@mr_robot Paulinho miał być beznadziejny, Vidal miał być wypalony i nie pasować a tymczasem jeden i drugi wniósł do zespołu sporo jakości. Podejrzewam, że z Bosniakiem byłoby podobnie. Zwłaszcza, że jeśli spojrzeć na transfery młodych pomocników to w ostatnich latach żaden nie wniósł zbyt wiele. Nawet Frenkie gra na 40% swoich możliwość.
1
@Messibestplayerintheworld poprawił grę w obronie? Patrząc na to, że Ter Stegen już dobrych kilka razy nas ratował w ostatnim czasie to śmiem wątpić. My wcale nie gramy dobrze czy nawet lepiej w defensywie.
1
@mr_robot otóż to, brakuje nam właśnie kwoty w okolicach 70M. Cóż za przypadek?
W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby efekt był taki sam jak przy układzie z Valencia. Wydaje się, że to Valencia wyszła na tym transferze znacznie gorzej bo to oni nie są zbyt zadowoleni z postawy Holendra. A czy nam ten układ zrobił jakąś większą różnice?
1
@Coutinho007 nawet ta wymiana nie byłaby aż taka zła. Tylko warunkiem koniecznym byłaby sprzedaż Arturo i Ivana oraz ściągnięcie takiego Aouara.
5
@Coutinho007 szczerze? Arthur ze swoim profesjonalizmem, kontuzjami, kondycją i formą jest warty góra 40-50M. No ale idąc tym samym kierunkiem to Pjanic nie jest wart więcej niż 30M.
Ale wiadomo, że sama wartość obu piłkarzy jest mało istotna gdy w grę wchodzą cyferki w Excelu. Już ważniejszą kwestią jest różnica wartości i której dyskutują kluby. Tak jak w przypadku Neto - Cillessen gdzie oboje byli warci maks 15M. A w papierach kwota była dwukrotnie wyższa.
0
@Coutinho007 @Danny Gaucho spokojnie, Juventus wycenia za to Pjanica na 70M. Barcelona uważa, że 10M różnicy między nimi to zbyt mało. Rozmowy trwają.