0

@ksobi a kto powiedział, że musi od razu dośrodkować? Dzisiaj brakowało przede wszystkim zdobywania terenu. Jeśli każdą akcję od razu cofasz to nie jesteś w stanie przesuwać zespołu do przodu.

2

@Coutinho007 właśnie to trzeba wyróżnić w tych minutach Puiga po przerwie. Było wiele obaw, że zbyt mało pracuje w defensywie i skupia się jedynie na ataku. W tych dwóch występach pokazał, że jest gotów na poświęcenie nawet w defensywie.

Pozostaje jedynie pytanie czy jest gotowy na dłuższy występ na takiej intensywności. Wiadomo, że sztab dysponuje odpowiednimi wynikami z treningów ale jestem ciekawy przełożenia tego na boisko.

Jest gdzieś obawa, że Riqui będzie w stanie taki poziom prezentować jedynie w końcówkach. No ale nawet jeśli... Lepiej prezentować wysoki poziom przez 30 minut z ławki niż raz na trzy miesiące jak pewien Brazylijczyk.

0

@mr_robot to niech wchodzi/schodzi w przerwie. Przy spotkaniach co 2/3 dni miałby wystarczające dużo okazji. A tu dwa niemal pełne, w dodatku fatalne mecze w przeciągu kilku dni.

3

@Chwytliwy smutne jest to, że Andre przynajmniej pracował w defensywie czy chociaż potrafił wygrać główkę. A co robi Arthur gdy rywal atakuje? No właśnie nic. Nawet ten Puig zanotował dwa odbiory. U Arthura zero...

3

@BARCA_FOR_EVER ale Semedo w ataku nadal jest dramatyczny. Dzisiaj miał tyle miejsca i okazji by ruszyć do przodu to niemal za każdym razem szukał podania do środka, do tyłu. Zero jakiejkolwiek kreatywności, byle się pozbyć piłki.

6

@kamilo0066 mam wrażenie, że wy tych spotkań naprawdę nie oglądacie.

0

@dominik127pl @Headliner9 Aha.

Czy przypadkiem wystawianie piłkarza który nie jest gotowy do gry to nie jest sabotaż? Zwłaszcza, że sama gra Suareza właśnie sabotaż przypominała.

6

18 czerwca - Setien: "Suarez nie jest gotowy na 90 minut"
19 czerwca - Suarez rozgrywa 90 minut.
23 czerwca - Suarez rozgrywa 85 minut.

#QuiqueNieKłam

2

@Lares nie ma sensu, szkoda czasu.

0

@DaPi "Semedo - dobre przechwyty"

Ale zdajesz sobie sprawę, że on w tym meczu zanotował dokładnie ZERO przechwytów i ZERO odbiorów? Czy wy oglądacie te mecze w ogóle?

0

To ciekawe, że mimo przeprowadzenia trzech zmian to dwóch najsłabszych piłkarzy pozostało na murawie...

1

Arthur nawet mając metr do pustej bramki będzie szukał podania do Messiego... Przy Brazylijczyku to nawet Andre Gomes wyglądał na kreatywnego rozgrywającego.

2

@ZielonySzparag Griezmann z miejsca byłby naszym najlepszym pomocnikiem.

3

@tbas tak, potrafi biegać. Jeszcze niech się nauczy grać w piłkę i może coś z niego będzie.

0

@neeed I Setien jest za to w 100% odpowiedzialny.

2

@neeed A Ci oldboye to sami się wystawiają w pierwszym składzie?

0

@messi564 do czego wychodzi? I co zamknął?

1

@NeroTFP dobrze się porusza bez piłki, w kilku akcjach zrobił naprawdę sporą robotę. Zdecydowanie nie jest najsłabszy.

0

@messi564 jaki pozytyw? Co z jego gry dzisiaj wynika?

4

@barcelonaLM całe jedno celne uderzenie i zero klarownych okazji, no faktycznie. Jest się czym zachwycać.

0

@Coutinho007 a co jeśli on o wiele częściej decyduje się na takie zagrania tylko za każdym razem wychodzi mu dogranie do tyłu?

0

@Hushovt gdyby robił to samo co Ernesto to na skrzydle byś widział Ansu lub Pereza.

0

@Gaucho no to mamy dwóch skrzydłowych, Griezmann i Vidal! Messi i tak gra cały czas w środku.

3

@Avada Kedavra czyli teraz przez najbliższe 2 miesiące może grać co dwa dni po 90 minut?

@ranger3120 z Messim też nie istniejemy. Co za różnica?

1

@mr_robot Paulinho miał być beznadziejny, Vidal miał być wypalony i nie pasować a tymczasem jeden i drugi wniósł do zespołu sporo jakości. Podejrzewam, że z Bosniakiem byłoby podobnie. Zwłaszcza, że jeśli spojrzeć na transfery młodych pomocników to w ostatnich latach żaden nie wniósł zbyt wiele. Nawet Frenkie gra na 40% swoich możliwość.

1

@Messibestplayerintheworld poprawił grę w obronie? Patrząc na to, że Ter Stegen już dobrych kilka razy nas ratował w ostatnim czasie to śmiem wątpić. My wcale nie gramy dobrze czy nawet lepiej w defensywie.

1

@mr_robot otóż to, brakuje nam właśnie kwoty w okolicach 70M. Cóż za przypadek?

W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby efekt był taki sam jak przy układzie z Valencia. Wydaje się, że to Valencia wyszła na tym transferze znacznie gorzej bo to oni nie są zbyt zadowoleni z postawy Holendra. A czy nam ten układ zrobił jakąś większą różnice?

1

@Coutinho007 nawet ta wymiana nie byłaby aż taka zła. Tylko warunkiem koniecznym byłaby sprzedaż Arturo i Ivana oraz ściągnięcie takiego Aouara.

5

@Coutinho007 szczerze? Arthur ze swoim profesjonalizmem, kontuzjami, kondycją i formą jest warty góra 40-50M. No ale idąc tym samym kierunkiem to Pjanic nie jest wart więcej niż 30M.

Ale wiadomo, że sama wartość obu piłkarzy jest mało istotna gdy w grę wchodzą cyferki w Excelu. Już ważniejszą kwestią jest różnica wartości i której dyskutują kluby. Tak jak w przypadku Neto - Cillessen gdzie oboje byli warci maks 15M. A w papierach kwota była dwukrotnie wyższa.

0

@Coutinho007 @Danny Gaucho spokojnie, Juventus wycenia za to Pjanica na 70M. Barcelona uważa, że 10M różnicy między nimi to zbyt mało. Rozmowy trwają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?