cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W ramach ciekawostki, 80M Euro.
0
@kampe czy wy czytacie artykuły na tej stronie? 15 minut przed Twoim pytaniem dostałeś odpowiedź.
3
@BarcaInfo skoro na wielu stronach nadal robi się newsy z Don Balon to dlaczego Jezioro Sportu ma być gorsze? Zwłaszcza, że paradoksalnie to doniesienia Don Balon są jeszcze mniej prawdopodobne.
1
@Katalonbar Rakitic rozegrał pełny mecz z Leganes a z Sevilla opuścił murawę dopiero w 88 minucie. Czyni go to pomocnikiem z największą liczbą minut w ostatnich dwóch spotkaniach. Odpoczynek w dzisiejszym spotkaniu jest więcej niż wskazany.
0
@budel17 ten Pep za sterami w Lidze Mistrzów to akurat swojego nie robił. Zwłaszcza gdy przyszło grać z Hiszpańskimi zespołami.
0
Skoro już się bawimy w statystyki to liczby Pjanica ze spotkania z Napoli kilka dni temu.
62 podania (96%)
1 kluczowe podanie
2 długie podania
3 odbiory
Kilka dni wcześniej z Milanem 3 kluczowe podania. Ale to mało istotne, liczy się jedynie jedna połowa która pasuje pod tezę.
0
@RobsonPL z drugiej strony jest kwestia motywacji. Wygrali wszystko co się da, nie mają choćby grama zagrożenia. Czy tak to powinno wyglądać?
1
@JORD10 masz na myśli spotkanie Barcelony B? Jest to całkiem prawdopodobne, to prawda.
0
@ProMILs "lepiej sprzedać Arthura za gotówkę". No tak, gdyby wszystko było takie proste... A co jeśli żaden klub nie chce zaoferować za Arthura czystej gotówki?
1
@matirix20 tylko co wtedy z De Jongiem? Bo z nim jest podobny problem.
1
@NeroTFP 7 ostatnich tweetow tego pana jest o Trzaskowskim. Jak kogoś takiego traktować poważnie? Już abstrahując od samej ich treści...
47
On naprawdę myśli, że nadal jest trenerem Betisu gdzie pierwszy lepszy piłkarz rezerw faktycznie może być lepszy od graczy pierwszego zespołu.
Problem w tym, że w takim zespole to nie jest możliwe. Czy Busquets był lepszy od Toure gdy Pep go wystawiał na samym początku? No nie, ale dzięki konsekwencji i minutom na murawie Busquets zrobił krok do przodu. Czy Fede Valverde na początku sezonu wyglądał lepiej niż pozostali pomocnicy Realu? No nie.
Budowanie piłkarzy nie na tym polega.
5
@HubertoRoberto oczywiście, że wiele się zmieniło. Młodzi piłkarze dostają mniej minut a wyniki są gorsze niż wcześniej.
0
@Koni8M ale tu nie chodzi o to, że mamy mieć 70M więcej na koncie. Chodzi tylko i wyłącznie o to by klub zarobił 70M które z miejsca może wydać.
0
@Ghostface dokładnie o to chodzi. Z tym, że wycena obu piłkarzy będzie pewnie oscylować w okolicach 60M bo trzeba pamiętać, że Arthur jeszcze się nie zamortyzował.
0
@messi564 oczywiście, tak samo jak zdaje sobie sprawę z tego, że Arthur nic nie wnosi do zespołu a po godzinie gry ma dość.
2
@Pitinho przecież poziom sedziowania w La Liga jest tak żenujący, że w co drugim spotkaniu są poważne błędy. I to w obie strony.
Jeśli będziesz szukał wiecznie wymówek wszędzie do okola to raczej daleko nie zajdziesz.
0
@FCBMati10 czyli patrzymy tylko na wiek a nie na prezentowany poziom? No spoko, w takim razie wymiana Sane - Messi będzie dla Ciebie dobra?
1
@Ghotti Arthur Melo grający na pozycji "8" - 0.6 kluczowego podania na mecz.
Miralem Pjanic grający jako defensywny pomocnik - 1.2 kluczowego podania na mecz.
Czego Ty nie rozumiesz?
1
@Hiacynk jeszcze rok temu Barcelona miała prowadzić rozmowy z Romagnolim na temat transferu w najbliższym okienku. Jakiś czas temu były doniesienia, że będzie ciężko przedłużyć z nim kontrakt (ostatnio niestety były już o wiele lepsze informacje dla fanów Milanu). Wielka szkoda, że raczej nie uda się sprzedać Umtitiego i pozyskać Włocha w jego miejsce.
0
@masq no i świetne. Jest szansa, że w końcu będziemy mieli pomocnika który będzie chciał i potrafił podać piłkę do przodu.
0
@Coutinho007 jeśli ktoś będzie chciał to spokojnie wybroni Setiena. A przynajmniej jeśli chodzi o oficjalny przekaz.
Rozbity zespół w połowie sezonu, brak transferów, pandemia, kontuzje, wyjątkowa sytuacja itd...
A to, że zespół wygląda jeszcze słabiej niż u Valverde i w dodatku nie potrafi wygrywać z mocnymi zespołami? To już mało istotne.
0
@Coutinho007 jeśli Setien zgodzi się zrzec należnych mu pieniędzy to być może Pimienta dostanie szansę. Jeśli Setien sam nie odpuści to zostanie bo klubu nie stać by teraz go opłacać przez dwa lata. Nie widzę innej opcji
1
@Coutinho007 no wtedy ten wybór bym nawet szanował. Problem w tym, że on podpisał kontrakt do 2022 z opcją zerwania w 2021 roku przez nowego prezydenta.
4
@Coutinho007 ten Setien to niech już dokończy kadencję tego zarządu i niech nowy prezydent decyduje co dalej. Szkoda pieniędzy i nowego trenera.
0
@MichalZZZ jakby się tak zastanowić...
- pracował w Barcelonie, zna klub
- pracował w Espanyolu
- zwolniony z Betisu
Ma wszystko by zostać trenerem Barcelony!
2
@MichalZZZ Betis mimo wszystko jest ambitnym zespołem i celują w trenerów z wyższej półki.
@Coutinho007 tylko czy Ernesto chciałby się jeszcze bawić w kluby? Był już w największym zespole, więcej nie osiągnie. Myślę, że teraz będzie czekał aż Lucho opuści reprezentacje i będzie kontynuował karierę jako selekcjoner.
Jestem bardzo ciekawy w jakim kierunku chce iść teraz Betis. Nazwiska Marcelino i Emerego sugerują odejście od "barcelonskiego" stylu gry na rzecz bardziej bezpośredniej piłki. No ale nie ma co się oszukiwać, Marcelino to fantastyczny trener i z nim ten zespół jest w stanie wykonać ogromny skok do przodu. Zwłaszcza, że pod takie 4-4-2 Betis ma całkiem dobrą kadrę.
6
Oficjalnie: Rubi nie jest już trenerem Realu Betis. Do końca zespołu obowiązki pierwszego trenera przejmuje Alexis Trujillo.
Wśród nazwisk szkoleniowców na przyszły sezon znajdują się Emery, Marcelino i Javi Garcia.
3
@SeeleyBooth Setien mówił, że zastanawiał się nad wprowadzeniem Ansu ale to by osłabiło defensywe :)
0
@Czechuton no w przypadkach Coutinho można było łatwo przewidzieć, że Iniesty to on nie zastąpi choćby w połowie.