cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Życzę Ansu Fatiemu, Collado czy Puigowi transferu do innego zespołu. Po prostu.
16
Ahh ten odważny trener stawiający na młodzież. Nawet 5 zmian to zbyt mało dla wychowanków.
0
@Tomek_TF to nie było kluczowe podanie.
0
@arraco aha, czyli jak wszyscy piłkarze zespołu A zaliczą po jednym niegroźnym faulu to mają dostać więcej kartek niż zespół B gdzie dwóch piłkarzy faulowalo taktycznie?
Ma to sens.
5
@arraco a co ma ilość fauli całego zespołu do kartek?
0
@Tomek_TF niestety Frenkie de Jong w tym czasie zrobił... Nic.
2
@NeroTFP trener ma do wykorzystania trzy okienka na zmiany z czego przerwa się do nich nie zalicza.
0
@Ghotti miejmy nadzieję, że nieco wcześniej niż w 85 minucie.
0
@Ghotti jest jeszcze jedna zmiana do wykorzystania. Zmiany w przerwie się nie liczą.
3
Rakitic w 25 minut zaliczył 1 kluczowe podanie.
To o jedno kluczowe podanie więcej niż Frenkie i Busquets przez 70 minut a Vidal w 45 minut.
1
@NaFazieHitman ale wiesz o tym, że Mallorca oddała więcej strzałów niż Barcelona?
0
@mateuszdabski wracamy po kilku miesiącach bez gry a Vidal ma swoje lata i gra twardo. Jest to oczywista zmiana, kolejni do zmiany powinni być Busquets czy Alba.
7
Ronald Araujo w pierwszej połowie:
- 2 interwencje
- 1 zablokowany strzał
- 2/2 wygrane pojedynki
- 66 podań (93%)
- 1/2 długie podania
Diament.
0
@MNSbEstEver Todibo to dobry piłkarz ale obrońca słaby. Przypomina mi takiego Davida Luiza, choć zamiast uderzenia ma lepszy drybling i podania.
0
@MNSbEstEver przy strzale Kubo powinien się lepiej zachować ale poza tym radzi sobie bardzo dobrze. Od dawna powtarzam, że to o wiele lepszy i pewniejszy piłkarz niż Todibo.
110
Martin Braithwaite: 1 bramka dla Barcelony.
Eden Hazard: 1 bramka dla Realu Madryt.
Po co przepłacać?
0
Arthur Melo? Nie znam.
3
@umtiti a czy płacenie za Coutinho 20M dla Liverpoolu i 25M rocznej pensji Brazylijczyka ma sens?
1
@AlwaysBlaugrana ale problem w tym, że nikt mu nie zakomunikował, że czas się rozstać. O to mu chodzi w tych wszystkich wywiadach.
2
@masq kary finansowe a w ostateczności nawet i zawieszenie. To już na rękę by nie było.
0
@monsterrize racja, to są zasady Ligi a nie klubu. To jedyne co się nie zgadza.
0
@SeeleyBooth ale on w wieku 23 lat rozegrał pierwszy poziom w seniorach, w najwyższej klasie rozgrywkowej. W dodatku jak spojrzysz na zespoły z którymi notował te asysty to większości tych klubów przeciętny kibic nawet nie zna. Tyle co jedną asystę zanotował ze Sportingiem. Mam wątpliwości czy to uzasadnia wydanie takiej kwoty.
Druga kwestia to to, że mimo wszystko nie można go nazwać niewypałem. Niby nie sprostał oczekiwaniom, jednak grał całkiem sporo, czasem udało mu się zagrać nieźle i mimo wszystko klub na nim jeszcze zarobi. Jak na nasze standardy to transfer nawet przyzwoity.
0
@daniel32778 a zespół mający ponad 20 pkt mniej jest bliski wyeliminowania zespołu walczącego o mistrzostwo Hiszpanii. To chyba najgłupszy argument jaki mogłeś wymyślić.
Ale skoro tak to La Liga jest o wiele słabsza bo Roma wyeliminowała Barcelone jakiś czas temu. Jeśli nie widzisz rozwoju zespołów z Premier League to albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo jesteś ignorantem. Nie wiem co gorsze.
0
@Arkon problem w tym, że Havertz najlepsze mecze rozgrywał właśnie jako skrzydłowy. Pierwsza część sezonu gdy grał jako pomocnik była w jego wykonaniu słaba.
No Wernerowi akurat bliżej do skrzydłowego niż typowego napastnika.
2
@R10BarcaM10 oczywiście, że są w stanie. Problem w tym, że czołowa trójka La Liga notuje regularny regres (zwłaszcza Barcelona i Atleti) a kluby z czołówki Premier League bardzo mocno się rozwijają. W końcu zaczynają korzystać z finansowej przewagi.
1
Jak informuje AS, Diego Simeone na ostatnich treningach testował Marcosa Llorente na pozycji... Napastnika. Ponoć to wszystko jest efektem występu Hiszpana w starciu z Liverpoolem. Llorente nominalnie jest defensywnym pomocnikiem.
0
@Janiama spokojnie, Semedo w wieku 27 lat nadal jest wielkim talentem który potrzebuje jedynie więcej czasu.
0
@Arkon Sane po roku w szpitalach jest niezbędny a Havertz nie miałby pierwszego składu? Nie żartuj... Kai wskakuje na prawe skrzydło, Gnabry na lewe i nie ma absolutnie żadnego problemu.
0
@Encore umiejętności z pewnością ma większe, jednak czy potencjał? Tutaj mimo wszystko bym wskazał na Dembele.
2
@mr_robot @XaviHeart ile rozegrał w pomocy? Tutaj macie odpowiedź:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8449285#comment-8449285