0

@BarcaInfo różnica polega na tym, że w przypadku Barcelony to sami piłkarze proszą o wzmocnienia.

9

Nie wierzę... Nie dość, że ten pseudo trener oddał mistrzostwo Realowi Madryt to teraz chce jeszcze zniszczyć cały sezon pracy Garcii Pimienty.

5

16.07.2020, godzina 23:47.
Quique Setien nadal jest trenerem Barcelony.

3

Quique Setien przejął Barcelonę gdy ta była liderem La Liga.
Po kilku miesiącach pracy, Barcelona Setiena traci do Realu Madryt aż 7 pkt.

0

@Mario96w No problem w tym, że styl gry Setiena nie był skuteczny nawet po dwóch latach w Betisie. Więc skoro jego pomysł na grę nie przynosił efektów w Sevilli to dlaczego miałby przynieść tutaj?

0

@kkbarca Według statutu klubu w tej chwili nie ma możliwości przeprowadzenia wyborów.

0

@jakub1906 z pewnością solidny boczny obrońca i zmiennik idealny.

0

@Mario96w no ale to był jeden mecz, po kilku dramatycznych. I tam nie chodziło przecież o jeden mecz, on był zadowolony z całokształtu. Poza tym o czym my mówimy? On nie chce brać pełnej odpowiedzialności mimo tego, że przejął zespół na pierwszym miejscu w tabeli. Jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.

0

@jakub1906 Roberto ma ten problem, że on potrafi zagrać w środku pola mecz na najwyższym poziomie jak z Betisem czy z Villarreal ale na tej pozycji brakuje mu powtarzalności. Po tym jednym udanym starciu przychodzą cztery słabe/przeciętne mecze. Na boku obrony wygląda zdecydowanie lepiej. Zarówno od swojej wersji w środku pola jak i parodii piłkarza biegającej dziś po prawej stronie "defensywy".

3

Na pocieszenie ;)

Josep Maria Bartomeu: "Quique Setien zostanie na kolejny sezon".
Quique Setien: "Oczywiście, że widzę się w Barcelonie w przyszłym sezonie".

0

@jedrek7000 "jeszcze mu coś tam opłacamy"

Co mu niby opłacamy?

0

@Mario96w no gratulacje, zespół Setiena zagrał jeden dobry mecz od kiedy on został trenerem. Jak dla mnie to zasłużył tym meczem na nowy kontrakt.

Widzisz, problem polega na tym, że przed spotkaniem z Villarrealem zdołaliśmy wygrać 1 z 4 spotkań. No może dla Betisu to byłby dobry wynik ale ten pseudo trener niestety pracuje w Barcelonie.

0

@Mario96w no cóż, przed starciem z Espanyolem z jego ust padły właśnie takie słowa.

3

Na ten moment Barcelona ma 80% posiadanie piłki i 0 celnych strzałów. Setien pewnie zadowolony. Nikt go nie przekona, że gramy źle.

2

Niesamowite, Semedo nie potrafi nawet przyjąć piłki.

5

Jak dobrze, że Semedo dostanie podwyżkę. Jeszcze tylko 7 lat i nasz wielki talent nauczy się grać w piłkę.

0

@RonnieVEB o ile w nich zagrają.

@Coutinho007 myślę, że to czy będziesz chciał oglądać mecz czy nie obchodzi kogokolwiek tak bardzo jak to, co miałem na obiad.

No ale ja o tym właśnie mówię. Na zgrywanie z zespołem było kilka miesięcy. A w tej chwili to taki Ansu akurat z rezerwami nie jest ani trochę zgrany.

2

@Stanio87 no wiesz, ciężko chwalić kogoś kto nie daje ku temu zbyt wielu powodów. A tutaj są ludzie którzy chwalą Portugalczyka za świetne odbiory po meczu gdzie on miał ich dokładnie zero. Pax podaje "niestety" akurat fakty do których każdy ma dostęp.

0

@Coutinho007 no to grając w rezerwach nie będą w rytmie? No mi się wydaje, że gdyby Riqui i Ansu zagrali w rezerwach to dwóch piłkarzy pierwszego zespołu więcej by mogło trzymać rytm.

1

@justfootball Quique Setien grający trenera Barcelony.

3

Aha, kiedy trzeba było dawać minuty młodym to lepiej było się bawić Vidalem na skrzydle. Kiedy młodzi są potrzebni w zespole rezerw to on wystawia ich w meczu o nic. Niesamowite, że ten człowiek potrafi podejmować aż tak głupie decyzje.

0

@Kwiatek67 o jakie mistrzostwo? Matematyczne szanse to jeszcze nie walka o mistrza. My już zmarnowaliśmy swoją szansę.

Trzeba spojrzeć realnie na sytuację. Teraz kluczową kwestią jest przygotowanie zespołu do LM i awans rezerw do Segunda.

4

@anonimek Jesus Navas, Emerson, Carvajal, Trippier, Sergi Roberto. Masz nawet 5.

Portugalczyk jest zdecydowanie gorszy w ofensywie od wszystkich z wymienionych. W defensywie również popełnia masę błędów.

0

@Borneo ma jeszcze rok wypożyczenia do Betisu, później się zobaczy.

3

Tylko w Barcelonie można dostać podwyżkę za słabe występy lub co najwyżej przeciętne występy. No ale z drugiej strony nie można dopuścić by piłkarz bądź co bądź podstawowego składu został z jedynie rokiem kontraktu.

3

@anonimek no w samej La Liga znajdzie się kilku lepszych prawych obrońców.

0

@Encore to ten którego zarząd wydawał klubowe miliony na szpiegowanie piłkarzy.

3

Trincao od momentu transferu do Barcelony zanotował 6 bramek i 6 asyst.

5

Miralem Pjanic wraca do wyjściowego składu Juventusu. Warto też odnotować powrót Chielliniego na boisku. Na ławce rezerwowych Sassuolo znalazł się za to Marlon.

4

@FeloRPS chcą się go pozbyć za wszelką cenę. Nawet jeśli miałby odejść na wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?