0

@MaŁolat Dembele jest jednym z największych talentów w ostatnich latach. Profilem idealnie pasował jako następca Neymara. Ciężko było też przewidzieć, że będzie miał takie problemy zdrowotne gdyż wcześniej nie miał z tym żadnych problemów.

O transferze Coutinho większość tutaj marzyła i się zachwycała już ponad rok wcześniej jaki to nie jest wspaniały i że będzie idealny dla Barcelony. I co niby klub miał zrobić w sytuacji gdy wszyscy wiedzieli, że sprzedał właśnie piłkarza za 222M? No chyba, że mieli nie robić wcale transferow.

0

@MaŁolat no ale co ma zarząd do tego, że Coutinho okazał się tragiczny i nie poradził sobie u trzech kolejnych trenerów?

No i 10 piłkarzy MUSI odejść z klubu. Nie ma innej możliwości bo kadra może liczyć maksymalnie 25 osób.

0

@Coutinho007 W tej chwili nie bardzo, ale za rok sytuacja może być lepsza. O ile sobie poradzi po powrocie do Premier League. No chyba, że jeszcze ogarniemy jakąś kreatywną wymianę

1

@Coutinho007 z naszym wspaniałym trenerem na ławce to bardziej 4-4-2 z Arturo na skrzydle i Griezmannem u boku Messiego w ataku

0

@Encore wypożyczenie do Anglii akurat jest świetnym ruchem. W ostatnich miesiącach dobrze wypadal praktycznie tylko gdy trafił na rywala z Premier League. Tam faktycznie może się odbudować i ograniczyć nieco straty.

1

@Coutinho007 to tylko "papierowa" rozpiska bo jednak "skrzydłowych" mamy więcej. To oczywiste, że z Griezmannem na boisku nie ma innej opcji niż 4-3-1-2 lub ewentualnie 4-2-3-1.

0

@MaŁolat z tej listy musi odejść akurat przynajmniej 10 piłkarzy.

Miranda, Umtiti, Todibo, Wague, Oriol, Alena, Rafinha, Rakitic lub Vidal (najlepiej jeden i drugi), Matheus, Monchu (najlepiej aby został), Coutinho, Braithwaite, Collado i być może Dembele.

Lista do odstrzelenia jest bardzo długa...

@Bamboleo mimo wszystko, Araujo i Garcia nie mają zbyt wielkiego doświadczenia co jest lekko ryzykowne. Ale patrząc na Umtitiego to i tak mamy upgrade...

0

@BarcaInfo na Griezmannie? To równie dobrze możemy powiedzieć, że Real straci na Hazardzie. Ale czy to ma sens? No nie. Nie mam zamiaru bronić klubu, dobrze wiadomo, że mamy z tym problemy. Ale to nie tylko nasz problem.

0

@BarcaInfo Ale po co mówimy o przeszłości? Dzisiaj jest balastem z długim i bardzo wysokim kontraktem. No i James wciąż jest w kadrze Realu. I wiele w tym sezonie im nie dał. Z tym, że tu raczej uda się problem rozwiązać bo i sam piłkarz chce za wszelką cenę zmienić otoczenie. Ale strata będzie ogromna... Mówi się o ok 20M. A jak pamiętasz przychodził za 80M. Czyli strata będzie porównywalna do tej którą Barcelona zaliczy na Coutinho.

9

Obecnie kadra Barcelony liczy aż 35 nazwisk. Zanim ktokolwiek zacznie myśleć o transferach do klubu to trzeba zrobić spore porządki.
https://pbs.twimg.com/media/EeNNXvsWABEWmGz?format=png&name=small

0

@BarcaInfo no wiesz... Barcelonie przynajmniej udaje się go gdzieś wypożyczyć. Taki Gareth Bale zgarnia ponad 20M i nie wydaje się zbyt zainteresowany zmianą zespołu. James będący też jednym z największych transferów cały sezon się nie liczył.

Zawsze mogło być gorzej ;>

0

@Sulej Dlatego tym bardziej należy docenić dorobek Lewandowskiego który w 31 meczach Bundesligi zdobył aż 29 bramek z gry.

1

@Andi18 No a kto zapłaci 25M pensji i 20M zmiennych Liverpoolowi? I kto na tym bardziej ucierpi, Ansu Fati czy jednak Riqui Puig?

1

@Slazmi wbrew pozorom to naprawdę nie jest głupia opcja dla Barcelony. Ciężko pogodzić dwóch młodych skrzydłowych gdy przed nimi jest taki tercet jak MSG. Któryś z nich będzie narzekał na niewielką liczbę minut. Zwłaszcza jeśli Dembouz jakimś cudem miałby być zdrowy przez dłużej niż miesiąc.

Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie tego Trincao do takiego Sociedad czy Villarrealu. Niech rozegra pełny sezon na poziomie La Liga, niech złapie doświadczenie. Trzeba pamiętać, że on właściwie rozegrał pół sezonu w Portugalii i to wszystko.

Przy takim wypożyczeniu ten Willian na dwuletnim (byle nie wysokim) kontrakcie mógłby być fajnym uzupełnieniem kadry. No ale przynajmniej jeden z tych warunków wydaje się nieosiągalny. A to wiele zmienia...

8

@Uukasz_93 jeśli Pjanic jest człapakiem to nie wiem jak nazwać Arthura...

0

@BarcaInfo sytuacja ekonomiczna to jedno. Drugie to fakt, że nasza kadra jest w tym momencie bardzo szeroka a na niektóre pozycje mamy po 3 czy nawet 4 piłkarzy. Najpierw trzeba znaleźć klub dla 8 piłkarzy dla których definitywnie nie ma tu miejsca, następnie trzeba rozwiązać sprawę kolejnych 5 których przyszłość jest niepewna. Dopiero wtedy możemy się zastanawiać nad transferami do zespołu.

1

@barpol11 proste pytanie.

- Czy Lazio i Juventus faktycznie miały więcej rzutów karnych niż Bayern?
- Czy w Bundeslidze jest rozgrywanych mniej spotkań?

Na oba pytanie odpowiedź jest twierdząca. Czyli tu nie ma ani manipulacji, ani kłamstwa. Nie widzę w tym nic złego. Zwłaszcza, że nasz naród uwielbia umniejszać osiągnięcia rodaków.

1

@Slazmi chcą go ale na krótki kontrakt. Willian oczekuje dłuższej umowy którą oferuje mu Arsenal.

1

@bleble123 i jak w takim układzie zadowolisz nasze cztery gwiazdy z ataku i dwóch młodych piłkarzy którzy muszą grać?

0

@Coutinho007 powtórki z rozrywki czyli braku jakichkolwiek sensownych opcji. No tak, Font przedstawił cześć swojego programu. Super, a kto jeszcze to zrobił i co zaproponował?

0

@Joey gratulacje, pokazałeś poziom i wychowanie.

1

@Coutinho007 i dlatego zamiast porządnie zaplanować przyszłość to zrobimy sobie przewrót już teraz mimo, że to nie ma żadnego sensu. No gratulacje.

Chciałbym tylko przypomnieć, że kandydat na prezydenta musi przedstawić zabezpieczenie finansowe, bez tego nie może kandydować. A w związku z sytuacją na świecie jest to nieco trudniejsze. Tym bardziej potencjalni kandydaci potrzebują więcej czasu.

Pamiętasz poprzednie wybory? Również były zwołane przedwcześnie. I jaki był poziom tych wyborów? Bartomeu który jako jedyny miał czas się przygotować (później dostał boost w postaci trypletu), dwóch oszołomów w postaci Laporty i Benedito którzy kompletnie nie mieli programu i potrafili jedynie się przekrzykiwać oraz Freixa który budził wątpliwości.

Jeśli chcesz powtórki z rozrywki to proszę bardzo. Tylko przypominam, że następna kadencja będzie ogromnym wyzwaniem więc wybór następnego zarządu jest bardzo ważną kwestią.

0

@Coutinho007 no cóż, jak do ściany. Naprawdę, czego Ty nie rozumiesz? Następny sezon niezależnie od wszystkiego jest planowany przez Bartomeu. To, czy zostanie odwołany za dwa miesiące czy za 10 w tej chwili nie ma już większego znaczenia.

0

@Coutinho007 uzbierają czy nie, to nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tym momencie. Planowanie następnych rozgrywek i tak należy do obecnego zarządu. Zwołanie wcześniejszych wyborów jedyne co może zrobić to zbudować więcej chaosu. Zwłaszcza, że w tej chwili potencjalni kandydaci mają czas by pracować nad projektami.

No ale po co myśleć nieco dalej niż czubek nosa? Dla 90% osób najważniejsze jest pozbycie się Bartomeu, nie przyszłość klubu.

0

@Konias4318 no a kto walczy o Ferrana? Jest City i to wszystko. O samego Gomesa do ostatniej chwili walczyliśmy z Realem Madryt. Paco też chwilę wcześniej miał oferty z Anglii.

0

@Konias4318 no Paco czy Gomes też się wyróżniali w Valencii. I ile to znaczyło? Ferran nie jest żadną gwarancją jakości. Jest młodym piłkarzem z potencjałem. A takich na skrzydle mamy dwóch/trzech.

0

@Konias4318 a w jaki sposób Ferran udowodnił jakość? No liczb to najlepszych akurat nie ma. Czy to jest materiał na podstawowego piłkarza Barcelony? No nie.
Do ogrywania jest już dwóch zawodników na bokach.

0

@jeyx77x a przepraszam bardzo, co on pokazał na boisku by grać? Rakitic po wznowieniu rozgrywek był naszym najlepszym pomocnikiem, Vidal na samym początku zdobył bramkę, Roberto był świetny z Villarreal a Puig czarował gdy tylko był na boisku. A Arthur? No był beznadziejny, tak jak przed przerwą.

6

@BarcaInfo no świetny moment wybrali. Nawet jeśli im się uda to co to ma zmienić? Przyszły sezon i tak będzie planowany przez obecny zarząd. Było się mobilizować wcześniej. Argumentów również nie brakowało.

5

@tobiasson92 jedną z najniższych jeśli nie najniższą w pierwszym zespole Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?