cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosGirl nie ma co przesadzać z gloryfikacją Ten Haga. W tym sezonie był na bardzo dobrej drodze by przegrać mistrzostwo. Do tego dopiero 3 miejsce w grupie LM i porażka z taką Valencia, porażka w LE z Getafe. To nie był jakiś rewelacyjny sezon Ajaksu.
0
@Presnel już ostatnio mówił, że nie powinien mówić takich słów i że w sumie to niczego nie wyklucza. Przeprosiny zaliczone, teraz kwestia negocjowania kontraktu ;)
1
@Roobo no nie łatwiej. Profil piłkarza bardzo podobny, pozycji brak a pod względem umiejętności dzielą ich lata świetlne.
1
@Coutinho007 już pomijam, że w piłce na najwyższym poziomie pokazał mniej więcej tyle samo co Trincao. Z tym, że Francisco nie zdołał jeszcze rozegrać tragicznego sezonu a Felix w Atletico taki właśnie rozegrał. No ale porównanie do Francuza wydaje się idealne pod każdym możliwym względem.
1
@Roobo a dla Felixa niby jest?
0
@bartekvisca wszyscy z nich chcą wygrywać, część z nich chce aby to Barcelona wygrywała.
0
@wikt0or najpierw wypadałoby się nauczyć nazwisk piłkarzy Barcelony, później brać się za Football Managera.
0
@Wojcio wy naprawdę jesteście jakimiś botami. "Semedo najlepszy ale nie oglądałem" . Za każdym razem to samo, coś pięknego.
1
@Hawajczyk ta decyzja wydawał się bardzo głupia od samego początku. No ale tak samo wyglądała decyzja o zatrudnieniu tego pseudo trenera. No ale tak to się kończy gdy podejmuje się decyzję jakich chcą kibice. A nie ulega wątpliwości, że wiele z nich chyba było podejmowanych pod tym właśnie kątem.
1
Czekajcie... Jak to leciało? Gorzej niż z Valverde to nie będzie? ;) No i bardzo się cieszę, że Riqui nie pomógł w awansie zespołu rezerw. Jeszcze mógłby doznać kontuzji i nie zagrać ani minuty w Lidze Mistrzów...
1
@NeroTFP za zdanie jednego testu na 10 nikt nagrody raczej nie daje.
0
@matelkoveb wygląda na to, że nie ma znaczenia czy Setien w kogoś wierzy. Teraz ważne będzie pytanie czy ktoś jeszcze będzie wierzył w Setiena?
1
@neeed łatwo jest krytykować Griezmanna. Problem w tym, że jeśli nie ma go na boisku to zespół wygląda jeszcze gorzej. A z Setienem na ławce bez Griezmanna ten zespół nie wygrywał.
0
@Encore to raczej pokazuje jak kuriozalne było zatrudnienie kogoś takiego jak Setien.
2
@AllBundy lepiej atakować i przegrać 5:4 niż bronić i przegrać 2:0.
0
@DanielOOL na prawej jest Roberto. Vidal będzie pomiędzy Messim a Suarezem, zapewne ma być pierwszą linią pressingu i ma atakować pole karne z drugiej linii.
1
@vangoor oni nie mogą grać, nie mają rytmu meczowego i doświadczenia ;)
0
@messiandiniesta co niby było fatalnego w transferze młodego reprezentanta Holandii który wyróżniał się w Eredivisie?
0
@PatrychoO przecież te projekty nie są takie same. Środkowa cześć ich koszulki jest jaśniejsza, w dodatku kołnierz jest kompletnie inny.
A to, że barwy są czarno - złote? No zapewne znajdzie się jeszcze z 50 klubów które będzie mieć te same barwy w przyszłych rozgrywkach.
0
@barczyk Icardi sprawiał ogromne problemy dyscyplinarne, Olmo odchodził w bardzo młodym wieku, Garcia czy Grimaldo po prostu odrzucili oferty kontraktów i nie chcieli zostać w klubie. Oto cała filozofia.
0
@FutbolToMagia ależ o niego walczą, zaraz będą się bić o gołe pięści.
0
@Filipfcb2000 no cóż, jeśli piłkarz jest inteligentny to podanie dostanie. Jakoś Roberto na to nigdy nie narzeka grając na boku. Jedynie Semedo ma wiecznie z tym problemem.
0
@wyrek no jak widać Ty siedzisz, Ty wiesz.
1
@VenoM Roberto i Busi drewniani? Boże... Co za brednie wy tu czasami wypisujecie to głowa mała.
0
@wyrek bo City nie dawało konkretnej kasy? Aby ruszyć z tematem prawego obrońcy najpierw by wypadało pożegnać Cancelo.
0
@Filipfcb2000 no w samej La Liga taki Jesus Navas zjada Semedo. Nie mówiąc choćby o Trippierze czy naszym Emersonie. Każdy z nich rozgrywa lepszy sezon niż Portugalczyk.
2
@Patry10 szkoda, że tej szybkości i przyspieszenia brakuje w momencie gdy trzeba wracać za rywalem.
0
@wyrek aaa, i to dlatego Barcelona oferowała Semedo do Juventusu i Interu?
2
@herbblaugrana to chyba nie takie trudne ;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Carles_Puigdemont
0
@wyrek i jakie są tego efekty? Klub chciał go sprzedać a ostatecznie musi przedłużyć z nim kontrakt na warunkach piłkarza.
Inter zrezygnował, Juventus kompletnie go olał, City zdecydowanie woli Roberto. Atletico znalazło za to kogoś lepszego i tańszego. I tyle z tych zapytań wynikło. No i jeszcze Bayern który mimo braku prawej obrony też nawet nie bierze go pod uwagę.