0

@VamosGirl nie ma co przesadzać z gloryfikacją Ten Haga. W tym sezonie był na bardzo dobrej drodze by przegrać mistrzostwo. Do tego dopiero 3 miejsce w grupie LM i porażka z taką Valencia, porażka w LE z Getafe. To nie był jakiś rewelacyjny sezon Ajaksu.

0

@Presnel już ostatnio mówił, że nie powinien mówić takich słów i że w sumie to niczego nie wyklucza. Przeprosiny zaliczone, teraz kwestia negocjowania kontraktu ;)

1

@Roobo no nie łatwiej. Profil piłkarza bardzo podobny, pozycji brak a pod względem umiejętności dzielą ich lata świetlne.

1

@Coutinho007 już pomijam, że w piłce na najwyższym poziomie pokazał mniej więcej tyle samo co Trincao. Z tym, że Francisco nie zdołał jeszcze rozegrać tragicznego sezonu a Felix w Atletico taki właśnie rozegrał. No ale porównanie do Francuza wydaje się idealne pod każdym możliwym względem.

1

@Roobo a dla Felixa niby jest?

0

@bartekvisca wszyscy z nich chcą wygrywać, część z nich chce aby to Barcelona wygrywała.

0

@wikt0or najpierw wypadałoby się nauczyć nazwisk piłkarzy Barcelony, później brać się za Football Managera.

0

@Wojcio wy naprawdę jesteście jakimiś botami. "Semedo najlepszy ale nie oglądałem" . Za każdym razem to samo, coś pięknego.

1

@Hawajczyk ta decyzja wydawał się bardzo głupia od samego początku. No ale tak samo wyglądała decyzja o zatrudnieniu tego pseudo trenera. No ale tak to się kończy gdy podejmuje się decyzję jakich chcą kibice. A nie ulega wątpliwości, że wiele z nich chyba było podejmowanych pod tym właśnie kątem.

1

Czekajcie... Jak to leciało? Gorzej niż z Valverde to nie będzie? ;) No i bardzo się cieszę, że Riqui nie pomógł w awansie zespołu rezerw. Jeszcze mógłby doznać kontuzji i nie zagrać ani minuty w Lidze Mistrzów...

1

@NeroTFP za zdanie jednego testu na 10 nikt nagrody raczej nie daje.

0

@matelkoveb wygląda na to, że nie ma znaczenia czy Setien w kogoś wierzy. Teraz ważne będzie pytanie czy ktoś jeszcze będzie wierzył w Setiena?

1

@neeed łatwo jest krytykować Griezmanna. Problem w tym, że jeśli nie ma go na boisku to zespół wygląda jeszcze gorzej. A z Setienem na ławce bez Griezmanna ten zespół nie wygrywał.

0

@Encore to raczej pokazuje jak kuriozalne było zatrudnienie kogoś takiego jak Setien.

2

@AllBundy lepiej atakować i przegrać 5:4 niż bronić i przegrać 2:0.

0

@DanielOOL na prawej jest Roberto. Vidal będzie pomiędzy Messim a Suarezem, zapewne ma być pierwszą linią pressingu i ma atakować pole karne z drugiej linii.

1

@vangoor oni nie mogą grać, nie mają rytmu meczowego i doświadczenia ;)

0

@messiandiniesta co niby było fatalnego w transferze młodego reprezentanta Holandii który wyróżniał się w Eredivisie?

0

@PatrychoO przecież te projekty nie są takie same. Środkowa cześć ich koszulki jest jaśniejsza, w dodatku kołnierz jest kompletnie inny.

A to, że barwy są czarno - złote? No zapewne znajdzie się jeszcze z 50 klubów które będzie mieć te same barwy w przyszłych rozgrywkach.

0

@barczyk Icardi sprawiał ogromne problemy dyscyplinarne, Olmo odchodził w bardzo młodym wieku, Garcia czy Grimaldo po prostu odrzucili oferty kontraktów i nie chcieli zostać w klubie. Oto cała filozofia.

0

@FutbolToMagia ależ o niego walczą, zaraz będą się bić o gołe pięści.

0

@Filipfcb2000 no cóż, jeśli piłkarz jest inteligentny to podanie dostanie. Jakoś Roberto na to nigdy nie narzeka grając na boku. Jedynie Semedo ma wiecznie z tym problemem.

0

@wyrek no jak widać Ty siedzisz, Ty wiesz.

1

@VenoM Roberto i Busi drewniani? Boże... Co za brednie wy tu czasami wypisujecie to głowa mała.

0

@wyrek bo City nie dawało konkretnej kasy? Aby ruszyć z tematem prawego obrońcy najpierw by wypadało pożegnać Cancelo.

0

@Filipfcb2000 no w samej La Liga taki Jesus Navas zjada Semedo. Nie mówiąc choćby o Trippierze czy naszym Emersonie. Każdy z nich rozgrywa lepszy sezon niż Portugalczyk.

2

@Patry10 szkoda, że tej szybkości i przyspieszenia brakuje w momencie gdy trzeba wracać za rywalem.

0

@wyrek aaa, i to dlatego Barcelona oferowała Semedo do Juventusu i Interu?

2

0

@wyrek i jakie są tego efekty? Klub chciał go sprzedać a ostatecznie musi przedłużyć z nim kontrakt na warunkach piłkarza.

Inter zrezygnował, Juventus kompletnie go olał, City zdecydowanie woli Roberto. Atletico znalazło za to kogoś lepszego i tańszego. I tyle z tych zapytań wynikło. No i jeszcze Bayern który mimo braku prawej obrony też nawet nie bierze go pod uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?