cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax oto najlepsze podsumowanie "fanów" talentu Semedo. Każda dyskusja wygląda w ten sam sposób.
2
@odo997 od kiedy wywalczenie rzutu karnego jest traktowane jako asysta?
4
No szkoda tylko, że nie zaliczył 6 asyst a tylko 3 asysty. W dodatku pierwsze na poziomie La Liga i Ligi Mistrzów. W poprzednich dwóch sezonach w tych rozgrywkach nie zaliczył ani jednej asysty.
No i rozwój w defensywie? No jakoś tego nie było widać patrząc na liczbę zawalonych bramek.
0
@XaviHeart mieli klauzulę wykupu, gdzieś w okolicach 20M jeśli dobrze pamiętam. Tylko w dobie pandemii nie chcieli wydawać takiej kwoty na niego.
0
@tobiasson92 czyli lepiej oddać teraz Aouara za średnie pieniądze i Depaya za rok za darmo niż teraz Depaya za średnie a za rok Aouara za wcale nie mniejsze? No wybacz ale brzmi to absurdalnie.
2
@KapiFCB udział przy 5 bramkach w 7 spotkaniach. To jest zły wynik?
Do tego 2 bramki i 1 asysta z Interem Mediolan, 1 gol i 1 asysta z BVB, po jednej bramce z Napoli i Bayernem.
No i problem w tym, że z tymi ogórkami ktoś musi strzelać. A poza Messim i Suarezem nie było na to chętnych.
0
@tobiasson92 a Jesus może grać na lewym skrzydle, Aguero może odejść lub pełnić rolę jedynie zmiennika w swoim ostatnim sezonie w Anglii.
4
@Criss18Barca można kupić wielu piłkarzy. Można pozyskać też Rodrigo Moreno, można pozyskać Diego Coste albo też Harisa Seferovica. Problem w tym, że nie każdy z nich nadaje się do Barcelony.
0
@tobiasson92 ale bierzesz poprawkę na to, że w związku z pandemią, przerwaniem rozgrywek Ligue 1 i brakiem gry w Europejskich pucharach w przyszłym sezonie bardziej potrzebują pieniędzy niż samego Depaya? Nie mogą sobie pozwolić by go stracić za darmo.
No i kto donosi, że chcą Lautaro? The Sun?
Choć to mnie wcale nie dziwi. To chyba oczywiste, że chcą się zabezpieczyć przed odejściem Aguero. Zwłaszcza, że brakuje im nieco opcji w ofensywie po odejściu Silvy i Sane. Foden może teraz częściej grać w środku pola a Ferran to trochę mało.
0
@ksobi no cóż, Alba jest piłkarzem którego ciężko lubić. Jednak w porównaniu z takim Busquetsem to facet wciąż na boisku ma coś do zaproponowania. Tyle, że nie w Barcelonie. Potrzebuje nowego startu i zmiany otoczenia.
0
@tobiasson92 Jesus, Van de Beek, Garcia i Dest czyli spokojnie 200M. No super, brzmi prawdopodobnie. Tak jak to, że City odda swojego następcę Aguero.
To nic, że Aguero ma kontrakt do 2021 i nic nie wskazuje by miał przedłużyć umowę. To nic, że Kun łapie coraz częstsze i coraz dłuższe urazy. To nic, że Jesus rozegrał znacznie więcej minut od Argentyńczyka w tym sezonie.
1
@tobiasson92 w takim razie co proponujesz? Kogo byś kupił? Bo chyba pamiętasz, że mamy mocno ograniczone środki?
2
@ksobi Jordi w Barcelonie powinien być spalony, jednak jeszcze spokojnie mógłby pograć na bardzo wysokim poziomie w innym klubie.
0
@tobiasson92 a ile spotkań rozegrał w City a ile w Lipsku?
0
@betonito teoretycznie chcąc sprzedać Albe można jeszcze patrzeć w kierunku Serie A. Juventus, Inter, Napoli, Roma - wszyscy mają jakiś problem po lewej stronie.
2
@Coutinho007 to by było przede wszystkim zabierania miejsca Araujo lub Garcii.
6
@FC1899Barca Griezmann na "9" nie ma prawa bytu. Choć z duetem Depay - Messi w ataku i Francuzem za ich plecami... No to teoretycznie może nawet wypalić.
7
@Jarema2000 tylko po co?
0
@_kiesio problem w tym, że nikt tego Semedo nie chce.
2
@Coutinho007 z czego Betis jakiś czas temu dementował te doniesienia.
1
Komentarz usunięty
1
@kuz Braithwaite w żadnym momencie swojej kariery nie zbliżył się nawet w połowie do liczb najgorszego Suareza z tego sezonu. Takie są fakty.
1
@tobiasson92 biorąc pod uwagę, że jedyną sensowną pozycją Griezmanna jest "10" to trochę bez sensu. Donny też najbardziej lubi grać właśnie na tej pozycji. A duet Pjanic - Frenkie wydaje się idealny do gry za jego plecami. Do tego mamy Monchu, Puiga czy Pedriego.
1
@PJ777 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8838865#comment-8838865
3
@saser17 w życiu człowieka przychodzi często moment w którym ten dorasta. A jeśli ten moment nadejdzie to na ogół przestają go bawić takie rzeczy jak footroll. Bo z merytoryka to on nie ma nic wspólnego.
1
@Nostalgiczny_Puyol Cały czas do ustalenia pozostają choćby warunki rozstania. Najbardziej prawdopodobną drogą będzie pewnie rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.
7
Asysty bocznych obrońców w rozgrywkach La Liga i Champions League od sezonu 2017/2018 gdy Nelson Semedo pojawił się w Barcelonie.
Jordi Alba - 27 asyst.
Sergi Roberto - 13 asyst*.
Nelson Semedo - 3 asysty.
Lucas Digne - 2 asysty.
Junior Firpo - 1 asysta.
NeLsOn SeMeDo JeSt DoBrY w aTaKu tYlKo WsZyScY pSuJą JeGo AkCjE.
*pod uwagę były brane jedynie mecze na boku defensywy.
1
@busquets5 No to proszę bardzo, jaka jest nominalna pozycja jednego i drugiego?
0
@busquets5 zarówno Griezmann jak i Rafinha są ofensywnymi pomocnikami.
5
@busquets5 Griezmann grający na nominalnej pozycji? Minuty dla Puiga, Pedriego czy Monchu?
Nieeee!
Niech w kadrze zostanie 28 letnia szklanka która lekko wybijała się ponad przeciętność w jednym z najgorszych zespołów La Liga.
No ok.