1

@pax oto najlepsze podsumowanie "fanów" talentu Semedo. Każda dyskusja wygląda w ten sam sposób.

2

@odo997 od kiedy wywalczenie rzutu karnego jest traktowane jako asysta?

4

No szkoda tylko, że nie zaliczył 6 asyst a tylko 3 asysty. W dodatku pierwsze na poziomie La Liga i Ligi Mistrzów. W poprzednich dwóch sezonach w tych rozgrywkach nie zaliczył ani jednej asysty.

No i rozwój w defensywie? No jakoś tego nie było widać patrząc na liczbę zawalonych bramek.

0

@XaviHeart mieli klauzulę wykupu, gdzieś w okolicach 20M jeśli dobrze pamiętam. Tylko w dobie pandemii nie chcieli wydawać takiej kwoty na niego.

0

@tobiasson92 czyli lepiej oddać teraz Aouara za średnie pieniądze i Depaya za rok za darmo niż teraz Depaya za średnie a za rok Aouara za wcale nie mniejsze? No wybacz ale brzmi to absurdalnie.

2

@KapiFCB udział przy 5 bramkach w 7 spotkaniach. To jest zły wynik?
Do tego 2 bramki i 1 asysta z Interem Mediolan, 1 gol i 1 asysta z BVB, po jednej bramce z Napoli i Bayernem.

No i problem w tym, że z tymi ogórkami ktoś musi strzelać. A poza Messim i Suarezem nie było na to chętnych.

0

@tobiasson92 a Jesus może grać na lewym skrzydle, Aguero może odejść lub pełnić rolę jedynie zmiennika w swoim ostatnim sezonie w Anglii.

4

@Criss18Barca można kupić wielu piłkarzy. Można pozyskać też Rodrigo Moreno, można pozyskać Diego Coste albo też Harisa Seferovica. Problem w tym, że nie każdy z nich nadaje się do Barcelony.

0

@tobiasson92 ale bierzesz poprawkę na to, że w związku z pandemią, przerwaniem rozgrywek Ligue 1 i brakiem gry w Europejskich pucharach w przyszłym sezonie bardziej potrzebują pieniędzy niż samego Depaya? Nie mogą sobie pozwolić by go stracić za darmo.

No i kto donosi, że chcą Lautaro? The Sun?
Choć to mnie wcale nie dziwi. To chyba oczywiste, że chcą się zabezpieczyć przed odejściem Aguero. Zwłaszcza, że brakuje im nieco opcji w ofensywie po odejściu Silvy i Sane. Foden może teraz częściej grać w środku pola a Ferran to trochę mało.

0

@ksobi no cóż, Alba jest piłkarzem którego ciężko lubić. Jednak w porównaniu z takim Busquetsem to facet wciąż na boisku ma coś do zaproponowania. Tyle, że nie w Barcelonie. Potrzebuje nowego startu i zmiany otoczenia.

0

@tobiasson92 Jesus, Van de Beek, Garcia i Dest czyli spokojnie 200M. No super, brzmi prawdopodobnie. Tak jak to, że City odda swojego następcę Aguero.
To nic, że Aguero ma kontrakt do 2021 i nic nie wskazuje by miał przedłużyć umowę. To nic, że Kun łapie coraz częstsze i coraz dłuższe urazy. To nic, że Jesus rozegrał znacznie więcej minut od Argentyńczyka w tym sezonie.

1

@tobiasson92 w takim razie co proponujesz? Kogo byś kupił? Bo chyba pamiętasz, że mamy mocno ograniczone środki?

2

@ksobi Jordi w Barcelonie powinien być spalony, jednak jeszcze spokojnie mógłby pograć na bardzo wysokim poziomie w innym klubie.

0

@tobiasson92 a ile spotkań rozegrał w City a ile w Lipsku?

0

@betonito teoretycznie chcąc sprzedać Albe można jeszcze patrzeć w kierunku Serie A. Juventus, Inter, Napoli, Roma - wszyscy mają jakiś problem po lewej stronie.

2

@Coutinho007 to by było przede wszystkim zabierania miejsca Araujo lub Garcii.

6

@FC1899Barca Griezmann na "9" nie ma prawa bytu. Choć z duetem Depay - Messi w ataku i Francuzem za ich plecami... No to teoretycznie może nawet wypalić.

7

@Jarema2000 tylko po co?

0

@_kiesio problem w tym, że nikt tego Semedo nie chce.

2

@Coutinho007 z czego Betis jakiś czas temu dementował te doniesienia.

1

Komentarz usunięty

1

@kuz Braithwaite w żadnym momencie swojej kariery nie zbliżył się nawet w połowie do liczb najgorszego Suareza z tego sezonu. Takie są fakty.

1

@tobiasson92 biorąc pod uwagę, że jedyną sensowną pozycją Griezmanna jest "10" to trochę bez sensu. Donny też najbardziej lubi grać właśnie na tej pozycji. A duet Pjanic - Frenkie wydaje się idealny do gry za jego plecami. Do tego mamy Monchu, Puiga czy Pedriego.

3

@saser17 w życiu człowieka przychodzi często moment w którym ten dorasta. A jeśli ten moment nadejdzie to na ogół przestają go bawić takie rzeczy jak footroll. Bo z merytoryka to on nie ma nic wspólnego.

1

@Nostalgiczny_Puyol Cały czas do ustalenia pozostają choćby warunki rozstania. Najbardziej prawdopodobną drogą będzie pewnie rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

7

Asysty bocznych obrońców w rozgrywkach La Liga i Champions League od sezonu 2017/2018 gdy Nelson Semedo pojawił się w Barcelonie.

Jordi Alba - 27 asyst.
Sergi Roberto - 13 asyst*.
Nelson Semedo - 3 asysty.
Lucas Digne - 2 asysty.
Junior Firpo - 1 asysta.

NeLsOn SeMeDo JeSt DoBrY w aTaKu tYlKo WsZyScY pSuJą JeGo AkCjE.

*pod uwagę były brane jedynie mecze na boku defensywy.

1

@busquets5 No to proszę bardzo, jaka jest nominalna pozycja jednego i drugiego?

0

@busquets5 zarówno Griezmann jak i Rafinha są ofensywnymi pomocnikami.

5

@busquets5 Griezmann grający na nominalnej pozycji? Minuty dla Puiga, Pedriego czy Monchu?

Nieeee!

Niech w kadrze zostanie 28 letnia szklanka która lekko wybijała się ponad przeciętność w jednym z najgorszych zespołów La Liga.

No ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?