cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 w optymalnych warunkach pewnie i tak jest. Problem zaczyna występować w przypadku gdy Ci piłkarze wygrali wszystko co się da. Wtedy może już brakować odpowiedniej motywacji.
A nasz trzon wszystko co się dało wygrał już lata temu. Nie ma głodu, nie ma odpowiedniego zaangażowania.
Ważnym aspektem (najważniejszym) jest też mimo wszystko przygotowanie fizyczne. Piłka nożna się w ostatnich latach mocno zmieniła. Teraz liczy się siła i szybkość. Zobacz na Busquetsa. Czy on Ci się kojarzy z którymś z tych dwóch słów? Suarez biegający z brzuszkiem to samo.
Jak spojrzałeś na Modrica czy Lewandowskiego to widać było odpowiednie przygotowanie i głód gry. W Barcelonie tego nie ma.
1
@Tuc a dlaczego ktokolwiek ma pozwolić odejść Messiemu? To, że dał wiele klubowi nie oznacza, że Messi może robić co mu się tylko podoba. Trener chce go w składzie, zarząd chce go w kadrze, Messi ma ważny kontrakt to musi zostać i tyle.
Żadnych informacji? Przecież prawie codziennie są informacje odnośnie coraz bliższych przenosin Rakitica do Sevilii, Di Marzio mówił o rozmowach z Interem na temat Vidala, z każdym dniem Suarez ma mieć coraz więcej zainteresowanych zespołów i były informacje już o Atleti czy Juventusie. No i nie wiem jakich informacji oczekujesz o Busquetsie bo już było jasno powiedziane, że zostaje w zespole.
Zanim zaczniesz narzekać na brak informacji to najpierw wypadałoby je śledzić.
5
To, że Benedito jest oderwanym od rzeczywistości oszołomem to wiadomo nie od dzisiaj. Jednak ostatnio naprawdę przechodzi samego siebie.
2
@Szicek10 ale nikt mu nie robi żadnego problemu. Sam Messi zgodził się na klauzulę, wystarczy, że ją zapłaci i po problemie.
Masz ważny kontrakt to go szanujesz, to bardzo proste. Interes klubu jest ważniejszy niż piłkarza jeśli wszystko odbywa się w ramach kontraktu.
0
@Nazio87 jak dla mnie to powinni zastrzec też 4 po Guardioli, 5 po Puyolu, 6 po Xavim, 8 po Iniescie a Messi nie miał prawa grać z 10 przez Ronaldinho.
Następnym krokiem powinno być zamknięcie sekcji piłkarskiej klubu po spadku do lig amatorskich przez brak możliwości zarejestrowania kadry zespołu. W końcu gdy wszystkie numery będą zastrzeżone to nie będziemy mogli grać w lidze.
No dla mnie to brzmi jak plan bez wad.
1
@BarcaInfo z drugiej strony, jeśli Messi odejdzie za rok za darmo to potrzeba będzie równie wielka i wszyscy będą wiedzieć, że jesteśmy pod ścianą. A możliwości finansowe wcale nie będą większe.
Ta oferta nie jest rewelacyjna, jednak wiek Messiego, sytuacja kontraktowa i finansowa sprawia, że ostatecznie może nie być taka zła. Zwłaszcza, że mimo wszystko wzmacniamy dwie pozycje które tego wymagają.
Jest też taka kwestia, że czysto teoretycznie możemy najpierw kogoś dogadać a w między czasie odsyłać do klauzuli by pod koniec zgodzić się na ewentualny transfer Leo. No ale dobrze wiemy, że z tym zarządem to mało prawdopodobne.
23
@Midast Puyol - 178 cm, Cannavaro 174 cm, Mascherano 174 cm, Djene 178 cm.
2
@kuz jeszcze gdyby projekt jego nowego zespołu miał być genialny a tu City od lat zalicza kolejne porażki w Lidze Mistrzów. A z Pepem na ławce odpadają niemal cały czas z o wiele słabszymi zespołami.
To ma być projekt sportowy lepszy od naszego? No śmiem wątpić.
0
@Mizander z jaką umową? No chyba, że ma zepsuty fax i wiadomość przyszła z 2.5 miesięcznym opóźnieniem.
Może przeprosiny dla kibiców też nim wysłał?
@Shad i co w tym złego? Skoro Messi jest taki zdecydowany i odważny za kulisami to niech ma jaja i wyjdzie do kibiców. Prosta sprawa.
1
@Coutinho007 szkoda, że piłkarze w szatni nie mają chociaż 1/4 charakteru, jaj i zwykłego zaangażowania Bartomeu.
Bo raczej nie dali ostatnio zbyt wielu argumentów by sądzić, że prezentują wyższy poziom niż prezydent.
0
@sidzej problem w tym, że nie może powiedzieć nic o City.
0
@Encore i który jeszcze kilka miesięcy temu był na wylocie a poprzedni sezon miał tragiczny.
1
@tediko jasne, że tak. Z drugiej strony miał też trochę racji bo Barcelona zaczęła iść w indywidualności i przestała budować zespół. Efekt widzimy dzisiaj.
No ale to pokazuje jedno. Nie ma nikogo większego od klubu. A Messi w 2013 roku był jednak innym piłkarzem. Sprzedanie 33 latka powinno przyjść łatwiej niż 27 latka. Pod względem decyzji klubu oczywiście.
0
@Encore w Espanyolu i Interze też nie było? Niesamowite, że przez 10 lat kariery Coutinho nigdy nie trafił na klub który grałby z "10". O kurcze, w Bayernie jest taka pozycja! No ale Coutinho i tak grał na skrzydle. Ale to pewnie Flick się nie zna na piłce. Co on osiągnął?
0
@Encore skoro to jego pozycja to dlaczego w każdym klubie grał na skrzydle?
1
@Encore nie wiesz czy dałby radę na pozycji na której gra przez całą karierę?
3
@Pawelsky Johan był zdania, że Messiego trzeba sprzedać w momencie gdy trafiał do nas Neymar.
1
@Pawelsky ale to on wybiera moment pożegnania. Skoro chce to zrobić w takim stylu to jest to tylko i wyłącznie jego decyzja.
Ja bardziej patrzę na interes Barcelony niż sposób samego pożegnania. A jeśli możemy już teraz dostać ciekawych piłkarzy i zejść z pensji zamiast płacić i nie zyskać nic to ja nie mam nic przeciwko.
Oczekuję jedynie, że Messi wyjdzie do kibiców i jasno powie. Chcę odejść i nikt mnie nie zatrzyma. Niech ma tyle odwagi i nie zwala ewentualnych decyzji na innych.
3
@Lucky_Luke Coutinho w środku pola już grał w Barcy i wyglądało to jeszcze gorzej.
Coutinho całą karierę gra na skrzydle.
1
@Nazio87 do końca września.
9
@Pawelsky Bayern nie ma w składzie Messiego i potrafił wygrać tryplet. A niektórzy chyba zapominają, że Barcelona przed erą Messiego też była wielkim klubem. Po jego odejściu nadal będzie.
Niektórzy są też kibicami klubu, nie Messiego.
5
@Salwik92 "zwycięski" projekt Messiego to kolejne porażki City w 1/4 LM i strata szans na mistrzostwo w październiku.
0
@Lola120 to się nigdy nie skończy...
1
@GadulkiGembulki jestem pewny, że właśnie Ansu byłby pierwszym kandydatem zarządu. Coutinho nawet bez tego sobie nie radzi psychicznie. Wątpię by taka presja mu pomogła.
Jedynym który bez wątpliwości miałby wystarczajacy charakter by udźwignąć ten numer jest... Pique. Ostatni sezon w klubie z "10" na plecach? Dla mnie w porządku.
Wtedy Araujo by mógł zagrać z 3 a Garcia z 4 - idealny układ.
0
@Azi patrząc na obecność Jamesa i Bale w Madrycie, Lemara i Vitolo po drugiej części miasta, wiecznych wypożyczeniach Drinkwatera czy problemach Juventusu z Higuainem i Khedira to śmiem wątpić.
0
@Azi niby pod jakim względem?
0
@Suzu no to proszę bardzo, przedstaw lepszą propozycje. Skoro chcemy robić rewolucję to zakładamy pozbycie się większości piłkarzy. Kto w takim razie miałby być jednym z kapitanów jeśli nie piłkarz który ma być filarem tego zespołu?
0
@Azi piszesz jakby taki problem był tylko i wyłącznie w Barcelonie. Wcale z tym samym problemem nie mierzy się właśnie Real, Atletico, Chelsea czy Juventus.
0
@Mazi no akurat wczoraj Di Marzio podawał, że Inter wraca do rozmów z Barceloną na temat Arturo. Warto też pamiętać, że piłkarze są na urlopach przez te kilka dni. W przyszłym tygodniu temat powinien ruszyć dalej.
0
@ulik10 punktów jest dużo, jednak rozwiązanie umowy z woli zawodnika raczej nie ma zbyt wielu punktów. W tym wypadku kwestia była bardzo prosta, jest określona data i należy się jej trzymać. Zwłaszcza, że mówimy o prawie cywilnym a nie sportowym.