0

@asterix78 to ten sam Depay który jest jednym z najlepszych piłkarzy Ligue 1 i jest gwiazdą reprezentacji Holandii.

0

@Elprofesorxx to świadczy jedynie o tym, że Umtiti z zawodnika TOP3 na swojej pozycji stał się wrakiem.

2

@Bartek22 to dokładnie taka sama sytuacja. Malcom to zupełnie inne piłkarz niż Willian, kompletne przeciwieństwo. Tak samo jak Thiago jest zupełnym przeciwieństwem Wijnalduma. Kompletnie inny profil.

1

@Damian11 kawał piłkarza. Świetny sezon w Sevilli, bardzo dobry występ w reprezentacji.

7

A może wystarczy aby wzorował się na Koemanie z reprezentacji Holandii?

6

@bixmix w Bundeslidze jest przerwa zimowa, Ligue 1 skończyło rozgrywki w Marcu, Premier League ma dwa puchary krajowe. Nie wiem jak Serie A jednak w porównaniu z resztą to nie jest dziwne, to oczywiste.

1

@bixmix City gra za to w dwóch krajowych pucharach. Stąd pewnie krótszy urlop.

2

@FC1899Barca ale pamiętasz, że sezon zaczyna się ponad miesiąc później niż zawsze a same wakacje piłkarze mają znacznie krótsze?

1

@Ghotti no niestety, Portugalia ma zdecydowanie ładniejszy komplet strojów.

1

@AlwaysBlaugrana wygląda to mniej więcej w ten sposób:

LW: Coutinho, Ansu, Pedri
CAM: Messi, Puig
RW: Dembele, Trincao
ST: Griezmann, Depay

Z tym, że oczywiście niemal wszyscy z wymienionych mogą grać na kilku pozycjach.

3

@FcBarcaCules to Thiago chce zmienić otoczenie. Prawdopodobnie zobaczył, że teraz będzie mu zdecydowanie trudniej o grę patrząc na rozwój Leona i powrót Kimmicha do środka pola. A to ostatni moment by spróbować czegoś nowego lub wrócić do domu.

2

@Ghotti w Lyonie to akurat grał na "10".

Na "9" to gra w reprezentacji i wygląda tam świetnie, zdecydowanie lepiej niż na boku.

5

@Danny Gaucho wyłączając drybling to tak. Dokładnie takim typem zawodnika jest Miralem Pjanic. Rozgrywający przez którego przechodzi każda piłka (choćby dlatego w pewnym momencie został cofnięty z "10" na pivota). Do tego fenomenalny przegląd pola i umiejętność gry do przodu.

0

@Bagsik88 ale brałeś poprawkę na różne systemy w jakich grali, prawda? Bo odnoszę wrażenie, że nie.

1

@Danny Gaucho dobrze, w takim razie rozwiń i przedstaw jakim profilem piłkarza jest jeden i drugi. Oczywiście łącznie z docelową pozycją na boisku przy ustawieniu 4-2-3-1.

1

@kerouac oficjalnie stanowisko jest takie, że jeśli ktoś zaoferuje odpowiednią kwotę to go puszczą. A ewentualne koszty są w granicach 30M. Tylko Liverpool który był najbardziej zainteresowany jest gotowy zapłacić jedynie 20M. I to niezależnie od sprzedaży Wijnalduma.

1

@Bagsik88 ale naszym Schone jest teraz Pjanic. Wijnaldum to odpowiednik Van de Beeka, dokładnie w tej samej roli występuje w reprezentacji Holandii.

W ustawieniu 4-2-3-1, Thiago gra jako jeden z pivotow. Wijnaldum w tym ustawieniu gra za plecami napastnika.

29

Niesamowite jest to, że zarząd znowu chce to zrobić... Znowu chcą wejść w tyłek przeciętnemu kibicowi zamiast zrobić bardzo prostą rzecz - posłuchać trenera.

Valverde poprosił o Williana, dlaczego to zrobił? Brazylijczyk był bardzo pracowitym ale też szybkim i kreatywnym piłkarzem. Kiedyś można było go zobaczyć grającego w środku, często grywał po prawej stronie a dominująca prawa noga aż prosiła by to wystawiać po lewej stronie. No generalnie to mógł być idealnym uzupełnieniem ofensywy która po odejściu Neymara nalegała na wzmocnienia.

Co zrobił zarząd? Ściągnął Malcoma czyli absolutne przeciwieństwo starszego z Brazylijczyków? Blyskotliwosc? No nie w Barcelonie. Gra po lewej stronie? Najgorsze co można było mu zrobić.

I teraz znów mamy powtórkę z rozrywki. To nic, że Wijnaldum jest kompletnym przeciwieństwem Thiago Alcantary. To nic, że jeden lubi grać głębiej a drugiego ciągnie w pole karne. To nic, że trener najwidoczniej potrzebuje piłkarza o profilu X (zwłaszcza po odejściu Ivana i Arturo).
Kibice chcą Y to dostaną Y, trener jest tu najmniej istotny.

0

@Coutinho007 a co ma Wijnaldum do Frenkiego i "8" skoro to Wijnaldum grywa znacznie wyżej i jeśli już to właśnie Thiago mógłby wypchnac De Jonga?

0

@Coutinho007 no Pjanica też wtedy nie było na boisku.

0

@speed1 ale do uspokajania gry mamy już Frenkiego, Pjanica i teoretycznie Busquetsa. Jest też Puig który czaruje techniką.

Po odejściu Vidala i Rakitica za to brakuje jakiekolwiek przeciwwagi. A Wijnaldum ją oferuje.

0

@DonMatteo901 no ponoć Riqui, Ansu i Araujo mieli dostać numery w pierwszym zespole. To "17" wydaje się całkiem prawdopodobne. Choć mnie nie zdziwi jeśli Ansu dostanie też numer "9" po Suarezie.

0

@KuLeK725 poziom by raczej nie spadł.

3

@Coutinho007 w Hiszpanii był tak traktowany z uwagi na żonę. Jednak we Włoszech to wygląda nieco inaczej.

10

Griezmann w pierwszym składzie reprezentacji Francji. Zagra jako ofensywny pomocnik w ustawieniu 3-4-1-2.
Braithwaite w pierwszym składzie reprezentacji Danii. Zagra jako lewy napastnik w ustawieniu 4-3-3.

Lenglet, Semedo i Trincao spotkania rozpoczynają na ławce rezerwowych.

0

@skakun95 zdajesz sobie sprawę, że to Ty przez całą dyskusję nie potrafiłeś zrozumieć bardzo prostych rzeczy, prawda?

0

@skakun95 jedyną osobą która pisze głupoty nadal jesteś Ty.

1

"La Decision 2" - tylko w kinach!

0

@skakun95 teraz już rozwiałeś wszelkie wątpliwości dlaczego tak cenisz Stanowskiego.

0

@skakun95 no właśnie mają duży związek. Masz koniec sezonu? No masz. Jest data umowna? Jest.

Czego tu nie rozumiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?