cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@4Fabregas4 tak tak, Semedo młody talent. 3 lata to za mało aby go ocenić, ma dopiero 27 lat.
0
@prokofiew nie da się inaczej wytłumaczyć? A kto dokończy okienko transferowe jeśli Bartomeu odejdzie już teraz?
0
@Kluivert_P no nie, za pomysł i realizację tego transferu odpowiadał Rossel.
0
@Kluivert_P ale to nie Laporta ściągnął Ronaldinho. On chciał mieć w Barcelonie Beckhama.
1
@BoRoWieC odwołanie zarządu i tak nie nastąpi przed końcem okienka.
9
Kike Setien to ten który przejął zespół na pozycji lidera a skończył kompromitując zespół we wszystkich rozgrywkach jednocześnie bezczelnie zabijając szansę rezerw na awans?
0
@masq nawet jeśli nie Dest to chciałbym przypomnieć, że piłkarzem Barcelony jest Emerson - jeden z najlepszych prawych obrońców La Liga.
0
@messi564 skoro Portugalczyk przez 3 lata nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie to obawiam się, że po dwóch asystach Roberto w dwóch pierwszych meczach raczej znów tego nie dokona. Zwłaszcza, że Holender miał być bardzo zadowolony z postawy wychowanka na treningach.
1
@Bartek22 Thiago 10 lat temu również nie miał tego profilu. Ale wszystkiego można się nauczyć.
0
@Yoshi94 dynamiczny, ruchliwy. Potrafił tworzyć przewagę, zdobywać przestrzeń. Przypominam też, że mówimy o piłkarzu Juvenilu bo w rezerwach zbyt wiele jeszcze nie pograł.
0
@Granto no to wymień wszystkich kandydatów i przedstaw ich pomysły. Skoro wiemy o nich tak wiele...
4
@Adamq Flick z Bayernu też jest dupą wołową, prawda?
1
@MIloszewski210 różnicę? Co?
Jesteś pewny, że widziałeś coś więcej niż starcie Bayernu z Barceloną?
1
@macio_944 patrząc na działania i wypowiedzi to tak, nie ma zbyt wiele argumentów by sądzić, że będzie lepiej.
Poza tym jest jedna kluczowa kwestia
Ma być mniej źle czy ma być dobrze? No ja bym wolał aby w klubie było dobrze.
6
@TheNekro94 pomijam to, że dla niego to lepsze niż dwa tryplety, manita czy remontada.
No cóż.
1
@Yoshi94 a co Coutinho pokazał? Strzelił kilka razy z dystansu, głównie niepotrzebnie. Z lepszym rywalem nawet tego nie będzie w stanie zrobić bo go będą blokować.
0
@macio_944 tak, tak. Ktokolwiek będzie trenerem byle nie Valverde to będzie lepiej, tak, tak.
0
@masq reszta kandydatów albo jest kompletnie anonimowa, albo nie miała nic do zaprezentowania. A niektórzy chcą by wybory odbyły się najlepiej dzisiaj. To będą być może najważniejsze sezony w dziejach klubu, trzeba podjąć najlepszą możliwą decyzję a odpowiedniego kandydata brak.
Dlatego tutaj tak bardzo by się przydało tych kilka dodatkowych miesięcy... Ale nie, rewolucjoniści się znaleźli. Szkoda, że w 2017 siedzieli na tyłkach w domach. Teraz to jest działanie tak bezsensowne, że szkoda nawet komentować.
2
@krzysiekVeB Tutaj jest wszystko wytłumaczone.
0
Brawo Coutinho, pokazał się nie gorzej niż Pedri i Konrad! Ale czy zdecydowanie lepiej niż dwójka nastolatków? No mam wątpliwości...
0
@BaroPodertos ja bym zaczął od posiadania jakiegokolwiek kandydata na poziomie.
Bo teraz mamy takich dokładnie zero.
1
@barcelonaLM no i co to zmieni? Poza zabraniem czasu kandydatom na przygotowanie?
0
@tbas drybling, technika, szybkość - na papierze brzmi jak Semedo. Ale na szczęście na boisku wygląda na nieco bardziej inteligentnego. W dodatku dobrze wrzuca piłkę i naprawdę dobrze radzi sobie w odbiorze.
W dodatku chyba nie muszę dodawać jakim bonusem marketingowym by był. Zwłaszcza jeśli Konrad dołączy do pierwszego zespołu.
1
@Bykunn same wybory muszą być później zwołane w ciągu 40 dni od przejęcia klubu przez komisję. Czyli tak jak mówisz, nowy zarząd właściwie dopiero w grudniu.
1
@Bykunn po podliczeniu głosów w terminie 10-20 dni musi być kolejne głosowanie. Czyli realnie odwołanie zarządu nastąpi już po zakończeniu okienka transferowego i dawno po rozegraniu pierwszego spotkania.
0
@Suzu ale tu wciąż nic nie ma na temat wypożyczenia.
0
@Suzu dlatego mówię, ze trzy tego typu profile to podały a nigdzie nie mogę znaleźć prawdziwego źródła. Dlatego to wygląda jak fake, no chyba, że komuś uda się dotrzeć do oryginału - o ile istnieje.
1
@Suzu ale gdzie masz coś z ESPN na temat zamknięcia wypożyczenia? Bo tego tweeta akurat widziałem.
0
@Mazi no ja akurat w parze z De Jongiem widzę Pjanica. Idealny do roli "Schone" z Ajaksu.
0
@Suzu widziałem, że kilka większych profili to podało jednak czy udało Ci się znaleźć prawdziwe źródło? Bo moje próby weryfikacji nic nie przyniosły.
Śmierdzi fake'm na kilometr.