cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack i z Semedo ;)
2
@Pablit ale pamiętasz, że ostatnia kampania Laporty to szczekanie i krzyczenie jaki to Bartomeu nie jest zły i kilka populistycznych haseł bez żadnego planu?
0
@Stanio87 w miejsce po Norwegu udało im się ściągnąć kogoś nieco lepszego niż sam Odegaard.
Przypominam, że w Sociedad w tym sezonie zagra David Silva.
2
@JarekS takie zespoły znacznie częściej wolą postawić na 3 defensywnych pomocników. A Puig jest przecież na tyle dobry, że spokojnie mógłby trafić do Valencii która potrzebuje wzmocnień.
1
@Coutinho007 jaka kara? Puig jest według wielu tak fenomenalny, że powinien grać w u nas w pierwszym składzie. A to chyba jasno pokazuje, że powinien mieć miejsce w składzie każdego zespołu La Liga.
0
@lukaszbrk a co defensywny pomocnik do ofensywnego? Może jak wrzucimy Albe to też będzie miejsce dla Puiga?
0
@PatrychoO no różnica jest taka, że Thiago grał regularnie w pierwszym zespole ale sam chciał uciec. Puig w pierwszym zespole nawet nie zaistniał i sztab szkoleniowy uznał, że lepsze dla jego rozwoju będzie wypożyczenie.
Nie, Puig to nie jest defensywny pomocnik. Nie, Puig nie jest lepszy od Messiego i Coutinho.
0
@PatrychoO powtórkę z rozrywki? Co masz na myśli?
0
@Losiex tutejsi eksperci byli zdania, że Digne jest za słaby w ofensywie. To nic, że w ataku prezentował poziom o wiele wyższy od pewnego Portugalczyka z drugiej strony...
1
@Hushovt pivot to musi być piłkarz odpowiedzialny. A Puig kimś takim nie jest.
0
@olikwierk10 mówimy o 21 latku który w seniorach pograł tyle co nic i w przypadku którego Ajax nie ma absolutnie żadnych szans na otrzymanie pełnej kontroli. To nie jest klub który będzie ogrywał talenty bez interesu w tym.
0
@BarcaSupporter od kiedy Busquets i Pjanic są ofensywnymi pomocnikami?
0
@BARCA1899Messi według mnie Griezmann na swojej stronie pozycji nie grał prawie wcale. Ewentualne porównanie za wiele sensu w tej chwili nie ma.
Zwłaszcza, że liczby Francuz miał całkiem niezłe.
1
@itmustbejoke albo na prawej obronie!
1
@MrShakira a w jakim celu Ajax miałby brać kogoś takiego na wypożyczenie?
0
@FCBurza czyli przed Messim, Griezmann i według wielu Coutinho?
0
@doc przy obecnym zestawie piłkarzy nie było miejsca dla Puiga więc mieliby zrobić kolejny transfer? Gdzie tu jakikolwiek sens?
7
Trzeci kolejny trener nie widzi go w swoim zespole ale La Rambla wie lepiej...
2
@Patrykl145 a co ma ofensywny pomocnik do defensywnego?
0
@Patrykl145 akurat wirtuozerii to należy oczekiwać wyżej, nie na pozycji defensywnego pomocnika.
12
Przypominam, że na Epic Games do 24.09 możecie dodać do swojej biblioteki FM2020 zupełnie za darmo.
Riqui Puig w tej grze ma całkiem przyzwoite statystyki i nic nie stoi na przeszkodzie aby każdy z was mógł go powołać na spotkanie towarzyskie i nie tylko!
0
@Tales_Omletu ale Pedri zostaje w klubie.
1
@ObiektywnyKibic121 jeśli ktoś go nie wymieni to nie zna się na piłce, tyle.
Pod względem profilu to Griezmann i Mueller są bardzo podobnymi piłkarzami. I trzeba ich też wykorzystywać w podobny sposób.
Koeman zapowiadał ratowanie Francuza, jednak wystawienie go na pozycji "9" nie ma z tym nic wspólnego.
3
@ObiektywnyKibic121 Thomas Mueller potrafi zrobić przewagę dryblingiem?
0
@Kettger ja tylko przypominam, że w kadrze Barcelony z numerem 16 znajduje się ktoś taki jak Moussa Wague.
1
@czółkovsky była mowa o kwocie pomiędzy 6-9M. Przy warto pamiętać, że Betis jakiś czas temu twierdził, że nie ma klauzuli i Emerson zostaje do końca przyszłego sezonu.
2
@Tales_Omletu ale zdajesz sobie sprawę, że kwestia rejestracji w drużynie A lub B nie robi Koemanowi właściwie żadnej różnicy, prawda?
Jakim cudem tak idiotyczny komentarz ma tyle polubień?
0
@Adamq problem w tym, że po Valverde miał jeszcze dwóch trenerów i u każdego z nich był beznadziejny.
0
@4Fabregas4 Semedo jest tak ofensywny, że w poprzednim sezonie był najgorszym bocznym obrońcą w całej lidze Hiszpańskiej pod względem kluczowych podań. Jak to jest, że w Barcelonie nawet Firpo potrafi podać celnie do przodu ale jeden jedyny Semedo nie potrafi? Jak to jest, że ta defensywa taktyka nie przeszkadza w zaliczaniu liczb nikomu, tylko Semedo?
1
@AduŚ07 tak, tak, trenerzy patrzą tylko i wyłącznie na status wychowanka a nie na umiejętności.