0

@eckov @doc oficjalnie jeszcze nic nie dostał, nawet nie grał w sparingach z tym numerem więc jeszcze poczekajmy.

0

@_catalan no nie, cała La Rambla od roku krzyczy, że Suarez powinien odejść.

Messi zasugerował, że nie powinien.

No coś mi się tu nie zgadza.

0

@arasz1819 twój komentarz tak wiele wnosi do dyskusji, dziękuję.

2

@culesjasiules 6 dostał Alena, Garcia bardziej 16.

6

@eckov a co ma postawa na boisku do pajacowania poza nim?

Jak strzeli hat tricka to nagle jego zachowanie będzie odpowiednie?

2

@itmustbejoke tak, tak, Messi jest większy niż klub, nie można na niego powiedzieć nawet pół złego słowa, tak, tak.

0

@Pogba przecież Suarez dostanie mecz pożegnalny... Dlaczego wy zawsze musicie pisać takie pierdoły nie śledząc nawet minimum informacji?

0

@VirtuoZ mecz pożegnalny? Ten który Bartomeu wczoraj zapowiedział, tak?

0

@VirtuoZ czyli w jaki sposób żegnamy? Co zrobili źle, co powinni zrobić?

1

@Ghotti w dodatku coś mu wyjść nie chciało z tym numerem... Prawie jak przez ostatnie dwa lata na boisku.

1

@VirtuoZ a jak można zagłosować przeciwko Bartomeu skoro ten nawet nie może wystartować?

0

@VirtuoZ w jaki niby sposób ma pomóc w wyborach?

0

@Sysia11 jeśli będzie miał wywalone to nie zasługuje nawet na minimum szacunku a już tym bardziej na ślepe uwielbienie.

0

@Sysia11 nie żeby co ale patrzę na Real Madryt, Chelsea, United, Juventus - wszędzie zarządy do kiczu. Jak to jest, że w tak wielkich klubach pracują sami idioci i nigdzie nie jest dobrze?

Real tyle czasu męczył się z Bale, Jamesem i Mariano, United to wciąż ma masę szrotu do oddania, Chelsea dalej ma takiego Drinkwatera a o Juve to już szkoda gadać.

Nie daje Ci to chociaż odrobinę do myślenia?

Piłkarz chce odejść? Piłkarz ma ważny kontrakt który sam podpisał. Ma też klauzulę na którą sam się zgodził. Wystarczy ją zapłacić i może odejść gdzie i kiedy chce.

3

@mroofkoi4t ma bardzo dużo do stracenia. Jest jeszcze coś takiego jak szacunek.

A u wielu osób go bardzo szybko traci.

6

@Sysia11 co to za pokręcona logika? Czyli zarząd miał trzymać w klubie Vidala, Rakitica czy jakiegoś Douglasa albo pozwalać wszystkim odchodzić za darmo?

3

@MaziFCB ale czy Rakitic odszedł w lepszych okolicznościach? Ja bym powiedział, że w o wiele gorszych bo już rok temu był wypychany bez stosownej informacji wcześniej.

Dlaczego wtedy Messi nie płakał o należyte traktowanie?

0

@Rewolucja123 drużyna wie, że mimo wszystko Leo jest najlepszy na świecie. Już jest wystarczająco obrażony by jeszcze mu odbierać opaskę.

A co innego to fakt, że w takiej sytuacji Leo powinien sam z siebie oddać opaskę. No ale po nim się już nie spodziewam niczego.

11

@maatiixx no według Leo pewnie trzeba było zostawić jego kolegów w klubie i najlepiej podpisać nowe kontrakty z podwyżkami.

23

@maatiixx amigosi znowu w akcji, ahh.
Żałuję, że Bartomeu nie miał na tyle jaj by pozwolić Messiemu odejść.

1

Tak, tak. Koeman nie widzi zbyt wielu szans na grę dla Puiga dlatego ten dostanie numer w pierwszym zespole ale Araujo którym jest zachwycony i który jest trzecim stoperem w kadrze miałby nie dostać numeru. To nic, że w sparingach Puig nie miał numeru a Araujo jako jedyny miał co jest chyba mimo wszystko sporą sugestią.

Czy naprawdę cały artykuł opiera się o fakt, że klub jeszcze nie zarejestrował Araujo i Peni w pierwszym zespole? No spoko, tylko trzeba zauważyć fakt, że klub jeszcze nie zarejestrował żadnego z nowych piłkarzy a ledwo co zarejestrował Koemana.

Jeśli chodzi o zaprezentowane numery to oficjalnie pokazał się jedynie Pjanic i Ansu.

10

Ukochani amigosi, nic sobie do zarzucenia, wszystko wina innych i najlepiej żeby mogli robić co im się tylko podoba, odchodzić gdzie, kiedy i za ile chcą. Klub na ostatnim miejscu.

No cóż, dzięki Luis za wszystko ale to najlepszy moment żeby się rozstać. Oby za rok można było pożegnać pozostałą trójkę.

1

@zibiku z Roberto nie ma co myśleć o podboju Europy ale z rezerwowym bocznym obrońcą Ajaksu który rozegrał całe 22 mecze w Eredivisie już można myśleć? Ciekawa logika.

3

@jeonek tak jak Florek wyciągnął za Jamesa i Bale gdzie Real nie dość, że nic nie zarobił to jeszcze dopłaca?

0

@Olkovsky9 a co takiego potwierdził do tej pory? Poza tym co się sprawdziło czyli Semedo, Suarezem i Vidalem?

1

@kuz no ja nie wiem czy wszystko sprzedane. A co z Umtitim, Todibo, Fernandesem, Rafinha i Braithwaite?

1

@BarcaInfo no cóż, można było się spodziewać, że tu nie ma co liczyć na 20M o których od początku była mowa. Kryzys finansowy, słaba postawa w Schalke. Pieniądze by się bardzo przydały jednak samo wypożyczenie do Rennais koniec końców nie jest taką złą opcją.

0

@jeyx77x otóż nie.


3

@PatrykBarca widać to zwłaszcza po Abelu Ruizie który w U19 był świetny zarówno w klubie jak i reprezentacji. Tylko na seniorskim poziomie w rezerwach był już po prostu beznadziejny i nie radził sobie nawet w 3 lidze.

0

@Coutinho007 Ty tak poważnie? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?