cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq problem w tym, że to nie jest kwestia tylko tego jednego spotkania. W każdym kolejnym spotkaniu masz poważne kontrowersje, nie ma się co dziwić, że niektórym już puszczają nerwy. Jeden mecz? Zdarza się? Dwa? Jesteśmy w Hiszpanii. Ale żeby tydzień w tydzień, mecz w mecz?
0
@BarcaF4n jeśli miejsce Busquetsa jest na ławce to De Jonga chyba na trybunach. Jak możesz mówić o parterze dla Holendra jeśli sam Holender wygląda na boisku jeszcze słabiej niż Busquets? Zawodzi nawet na nowej pozycji ze "swoim" trenerem.
0
@Coutinho007 przeciętny? Bardzo łagodne określenie.
No jak dla mnie to zagrał po prostu tragicznie. Przecież tyle obiecujących akcji co on zawalił tragicznymi podaniami to głowa mała. W dodatku te jego super strzały które leciały w rywali lub środek bramki.
I nie próbuj nawet tego tłumaczyć pozycją. Nie bardzo też rozumiem ten zachwyt na początku sezonu Brazylijczykiem. Oczywiście doceniam to, że potrafi się naprawdę świetnie utrzymać przy piłce i szybkim zwodem zmienić kierunek akcji jednak dla mnie to wciąż mało. Gdyby nie liczby to z samej gry byłoby mocno przeciętnie.
2
@DaPi z jednej prostej przyczyny. Jeśli ustawiasz Desta po lewej a Roberto po prawej to jedynie Dest jest "nowością".
Jeśli zamienisz ich miejscami to masz rewolucję na obu flankach. I czemu ma to służyć?
A o tym, że to Dest ma znacznie większe doświadczenie z gry jako lewy obrońca i grywał tak też w poprzednim zespole już koledzy wyżej wyjaśnili.
0
@Cobra303 hejterów takich jak ja? A to ciekawe.
1
@Cobra303 pod górkę? Przecież on tu ma regularne grono wyznawców niezależnie od tego jak słabo się prezentuje. A na przestrzeni ostatniego roku wniósł do zespołu mniej więcej tyle co Griezmann. Jeśli nawet nie mniej. Cały czas jedzie na opinii z Ajaksu i mecz z ogórkami z Węgier tego nie zmienia.
W sobotę będzie miał realną szansę by się pokazać.
1
@jeyx77x już jest ojcem. Z tym, że nie Ansu a jego brat. Bo to dla niego była cieszynka.
2
@wroclawianin89 żeby nie było, w liczbach też ma sporo plusów takich jak masa wygranych pojedynków i 3 udane dryblingi. No ale to wciąż wygląda jakby grał sam ze sobą.
Na boisku też to tak wyglądało?
4
@itmustbejoke Firpo powinien zagrać w miejsce Roberto. Do tego Pjanic za De Jonga i być może ktoś z duetu Leo - Griezmann powinien usiąść na ławce.
45
Nelson Semedo vs Leeds.
- 90 minut.
- 57 kontaktów z piłką.
- 10 celnych podań (48% dokładności).
- 0 kluczowych podań.
- 17 strat.
5
@Encore siedząc na ławce raczej się nie nauczy.
0
@blaugrana1980 a przypomnij mi kiedy ostatnio Barcelona w takiej sytuacji grała jednocześnie właściwie 6 napastnikami?
0
@Matej Ty tak poważnie? Wspomnieni piłkarze nie podpisali nowych kontraktów i zdecydowali się opuścić rezerwy przed końcem sezonu.
0
@Rewolucja123 chętnie bym zobaczył kogokolwiek w miejsce De Jonga. Pjanic, Alena, Puig, Matheus - ktokolwiek.
2
@Litman Zieliński jest bardzo ważną postacią jednego z najlepszych klubów Serie A. Trochę beznadziejny przykład.
1
@BarcaInfo kim jest Messi? Piłkarzem którego obowiązuje kontrakt. A kontrakt zobowiązuje go do trenowania z zespołem.
0
@JORD10 morał jest taki, że Rafa nie chciał do Celty.
0
@JORD10 a później były doniesienia, że nie chce do Celty a interesują go Włochy i Anglia. Na końcu stwierdził, że zostaje w klubie.
0
@jedrek7000 jak dla mnie to taki grajek jest wart 80M.
0
@idol4 a czy Rafinha chciał podpisać kontrakt z Celta? Taki mały, mało istotny szczegół. Otóż nie chciał.
0
@cat_r37 ta odpowiedź może się bardzo szybko zestarzeć. Czyli albo większość dziennikarzy się myliła, albo zaraz wleci fichado Garcii.
0
@Szicek10 ale wiesz, że Todibo nie zostanie wypożyczony bez pozyskania Erica? Skąd wy bierzecie te głupoty? Czy tak trudno poświęcić trzy minuty na napisanie czegoś zanim się napisze jakąś bzdure? Wiele inteligencji to nie wymaga.
18
W ramach przypomnienia bo niektórym już konkretnie odbija.
Rafinha ma 27 lat, w pierwszym zespole jest od 7 lat. Jaki jest jego bilans?
- 90 spotkań dla Barcelony.
- 145 spotkań opuszczonych przez urazy.
- 170 spotkań na najwyższym poziomie.
Połowa kariery na łóżku szpitalnym, rok do końca umowy a niektórzy serio myśleli, że jakikolwiek klub będzie chciał płacić za niego cokolwiek... Niesamowite.
0
@BarcaInfo rok kontraktu, historia kontuzji dłuższa niż historia boiskowa. Ostatni sezon w beznadziejnej Celcie. I to wcale nie na jakimś super wysokim poziomie.
No faktycznie, 40M od razu.
5
Rafinha odchodzi do PSG za 3M zmiennych +35% z przyszłego transferu... [MD]
No cóż, lepsze to niż nic. Z jego poziomem sportowym, sytuacją kontraktową i zdrowiem nie ma co się dziwić.
1
@FafitFCB świetna informacja, teraz będzie blokował miejsce w pierwszym zespole i tak nie mając szans na grę!
0
@Yoshi94 Dembouz zarabia ponad 20M brutto. A to budżet płac nadal jest naszym problemem.
@Tomo1989 potrzebujemy "9" a Dembele potrzebuje minut.
1
Dobra, to tak. 5-10M za wypożyczenie na sezon bez opcji wykupu, United przejmuje całą pensję a Dembele przedłuża kontrakt o rok przed odejściem. Barcelona przed potwierdzeniem operacji podpisuje Depaya.
Na taki układ możemy iść. Tylko czy to możliwe?
2
@LucaBrasi a młodzi Hiszpanie przywiązanie do klubu. Albo chcą zostawać za wszelką cenę, albo chcą wracać!
4
@Encore zaczynam się obawiać się, że połączenie Francuz + duże pieniądze byłoby w stanie zabić nawet talent Mbappe.
Jedynie ten Lenglet się nam udał... A o reszcie szkoda gadać.